Novinky AGC 9.6.2023

Milí členovia, golfoví priatelia!

Počasie sa vrátilo do daždivého módu, dúfame, že čoskoro sa vrátime na greeny za slnka a tepla, no medzitým vás pozývame, aby ste si prišli len tak posedieť na kávu a drinky, prípadne na zmrzlinu či chutné palacinky. Príďte si užívať pohodovú relaxačnú atmosféru do nášho klubu!

Teraz zopár info, aby sme si trošku pripomenuli program, ktorý nás čaká:

Súboje jamkovky sú v plnom prúde a sme radi, že tento formát sa teší veľkej popularite a je stmeľujúcim prvkom klubového života, ešte cca 5 týždňov máte na to, aby ste sa dostali do pomyselného cutu.
 

  • Čo sa týka tréningov, hláste sa individuálne či už u Peťa na piatkové tréningy alebo u Tomáša podľa vzájomnej dohody.
  • Detské tréningy pokračujú klasicky v piatok o 17.00 hod.!
  • A keďže sa blížia prázdniny, tak pre rodičov ponúkame tradičné detské letné denné tábory u nás  v 2 termínoch /10. – 14. júl, 31. júl – 4. august/. Prihlášky sú na webe alebo sa môžete prihlásiť aj prostredníctvom nášho mailu na info@airpotgolf.sk.

Už v sobotu 10.6. zasa zavítajú dievčatá a ženy golfistky zo širokého okolia na 2. Ladies golf tour by Šurany a my veríme, že počasie bude už prívetivé a neodradí dámy od účasti. Vítaní sú, samozrejme, všetci aj muži, ktorí sa chcú pokochať na ladnom ženskom švihu, alebo partneri, ktorí povzbudia svoje polovičky v celoslovenskej túre.

17. júna  sa uskutoční v poradí už 3. kolo HCP Šurany by GALÍCIA NUEVA s možnosťou vyhrať úžasný pobyt v najkrajšom zámockom hoteli v Európe.

Na všetky turnaje je prihlasovanie otvorené, či už na SKGA, tee time alebo u dievčat na recepcii.

Všetci sa však tešíme na najdlhšiu noc a GARDEN PARTY s DOMINIKOU TITKOVOU and FRIENDS, a to 24. júna  so začiatkom približne o 19.00 hod., môžete sa tešiť na večer plný skvelej hudby a atmosféry, jedla a drinkov minimálne až do polnoci.

Pre záujemcov o hru v Sedíne stále  platí /len pre našich členov!!!/ dohodnuté zľavnené fee na 18 jamiek v cene 38 eur /týkajúce sa aj turnajov/, počet je limitovaný, je potrebné sa hlásiť na recepcii u nás a dievčatá potom budú hlásiť záujemcov zasa na recepcii v Sedíne.  
         
Majte krásny týždeň!