Novinky AGC 30.5.2023

Milí členovia, golfoví priatelia!
 
Počasie, ako sme sľúbili, je takmer letné, slnečné a skoro zázračne aj bez nejakého silnejšieho vetra,
tak si príďte užívať pohodovú relaxačnú atmosféru do nášho klubu, priveďte svojich priateľov na rannú kávičku alebo podvečer na drink či skvelé osviežujúce limonády, ktoré vám s úsmevom pripravia naše dievčatá.
 
Pokiaľ ide o tréningy
, hláste sa individuálne, či už u Peťa na piatkové tréningy, alebo u Tomáša podľa vzájomnej dohode.
Detské tréningy pokračujú klasicky v piatok o 17.00 hod.

A keďže sa blížia prázdniny, tak pre rodičov ponúkame tradičné detské letné denné tábory u nás v 2 termínoch /10. – 14. júl, 31. júl – 4. august/. Prihlašky sú na webe samozrejme alebo sa môžete prihlasovať aj mailom na info@airpotgolf.sk.

V sobotu 27. mája sa uskutočnil už 6. ročník turnaja O putovný pohár primátora Nových Zámkov, v letnom móde počasia a vo výbornej atmosfére. Ďakujeme mestu Nové Zámky, primátorovi Otokarovi Kleinovi a jeho tímu, krásne trofeje od GORDANY GLASS majú svojich nových majiteľov – víťazov /veľké gestá urobili víťaz Kajo Tomasch a následne aj vylosovaný Peťo Majerčík/. Výborný catering od reštaurácie Panoráma a DJ Laci Kotlár len podčiarkli super náladu sobotného dňa, vďaka patrí už tradične našim partnerom /MOTOR-CAR Nové Zámky, Tvrdošovské Zlato, MARSEN, TB Coffee, Slovakia Pharm – ďakujeme!!!/

Nasledujúci víkend náš tím pod vedením kapitána Ivka Kočkoviča ide bojovať na Tále v Národnej golfovej lige, tak držíme palce, a tí, ktorí ostanú tu v okolí, neváhajte, príďte si zahrať priateľskú partičku golfu a posedieť na terase a len tak relaxovať pohľadom na krásne upravené ihrisko.

Druhú júnovú sobotu /10.6./ zasa zavítajú dievčatá a ženy golfistky zo širokého okolia na 2. Ladies golf tour by Šurany. Veríme, že počasie už bude prívetivé a neodradí dámy od účasti. Vítaní sú, samozrejme, všetci, aj muži, ktorí sa chcú pokochať na ladnom ženskom švihu, alebo partneri, ktorí povzbudia svoje polovičky v celoslovenskej túre.

17. júna sa uskutoční v poradí už tretie kolo HCP Šurany by GALÍCIA NUEVA s možnosťou vyhrať úžasný pobyt v najkrajšom Zámockom hoteli v Európe.

Na všetky turnaje je prihlasovanie otvorené, či už na SKGA, tee time alebo u dievčat na recepcii.

Necelý mesiac a máme tu avizovanú GARDEN PARTY s DOMINIKOU TITKOVOU and FRIENDS a to 24. júna so začiatkom približne o 19.00 hod., môžete sa tešiť na večer plný skvelej hudby a atmosféry až do polnoci.

Majte krásny týždeň!