Novinky AGC – 22.5.2023

Milí golfoví priatelia!

Od piatku máme skutočne takmer letné počasie a môžeme sa tešiť, že nám vydrží minimálne do konca mája aspoň podľa predpovedí, ihrisko je v skvelej kondícii, zato patrí vďaka chalanom greenkeeprom.

Do najkrajšieho zámockeho hotela v Európe pôjde Kajo Tomasch, šťastný to hráč, ktorý sa zúčastnil 2. kola Šurany HCO TOUR by GALÍCIA NUEVA. Tí, ktorí ešte u nás neboli, ste vítaní a môžete si letné drinky či svieže limonády alebo nápoje podľa vášho výberu vychutnať na terase v nových kreslách.

Čo sa týka tréningov, hláste sa individuálne, či už u Peťa na piatkové tréningy, alebo u Tomáša podľa vzájomnej dohody. Detské tréningy pokračujú klasicky v piatok o 17.00 hod.

V sobotu 27. mája nás čaká ďalší, v poradí už 6. ročník turnaja O putovný pohár primátora Nových Zámkov, a to v letnom móde počasia, vo výbornej atmosfére, krásne trofeje od GORDANY GLASS sú už vyrobené a čakajú na svojich nových majiteľov – víťazov, a výborný catering pre všetkých si predsa nenecháte ujsť. A možno príde aj DJ, aby sme sa mohli baviť až do večera!

Druhú júnovú sobotu /10. 6./ k nám zasa zavítajú dievčatá a ženy golfistky zo širokého okolia a veríme, že počasie bude už prívetivé a neodradí dámy od účasti – vítaní sú, samozrejme, všetci a aj muži, ktorí sa chcú pokochať na ladnom ženskom švihu, alebo partneri, ktorí povzbudia svoje polovičky v celoslovenskej túre.

Mesiac vopred vám chceme dať do pozornosti tzv. GARDEN PARTY s DOMINIKOU TITKOVOU and FRIENDS, a to 24. júna so začiatkom približne o 19.00 hodine, môžete sa tešiť na večer plný skvelej hudby a atmosféry až do polnoci /bližšie info už čoskoro/.

Pre záujemcov o hru v Sedíne stále platí /len pre našich členov!/ dohodnuté zľavnené fee na 18 jamiek  v cene 38 eur /týkajúce sa aj turnajov/, počet je limitovaný, prosíme, aby ste sa hlásili na recepcii u nás a dievčatá potom budú hlásiť záujemcov zasa na recepcii v Sedíne.  

Majte krásny týždeň!