Novinky AGC 17.5.2023

Milí golfoví priatelia!

Dážď a znovu dážď, takže aj clubhouse zíval prázdnotou, ale veríme, že od piatku prichádza skutočne výborné počasie.  
A kto pôjde do najkrajšieho Zámockeho hotela v Európe GALÍCIA NUEVA? To už necháme na šťastnú ruku, ktorá vylosuje jedného zo zúčastnených na 2. kole Šurany Hcp tour už túto sobotu, čiže ak ste váhali kvôli počasiu, už nemusíte, a ak čakáte dobré jedlo, to bude samozrejmosťou. Takisto sa už budete môcť posadiť do nových kresiel na terase, ktoré v piatok zútulnia atmosféru a hráči si určite všimnú tzv. nové „kamene“, aj keď kovové na odpaliskách. Takže neváhajte a prihlasujte sa, trofeje sú pripravené, vouchre tiež a víťazmi kategórií sa ešte môžete stať všetci, pretože stačia 2 dobré kolá plus finále a na 2 dni sa stanete „zámockým pánom alebo paňou“.

Pokiaľ ide o tréningy, hláste sa individuálne, či už u Peťa na piatkové tréningy, alebo u Tomáša podľa vzájomnej dohody. Detské tréningy pokračujú klasicky v piatok o 17.00 hod.!

Ďalší, v poradí už 6. ročník turnaja O putovný pohár Primátora Nových Zámkov sa tiež blíži, veríme, že už v letnom móde počasia – v poslednú májovú sobotu /27.5./  sa môžete tešiť na výbornú atmosféru, krásne trofeje od GORDANY GLASS a výborný catering a možno príde aj DJ, aby sme sa mohli baviť až do večera.

Pár týždňov vopred vám chceme dať do pozornosti tzv. GARDEN PARTY s DOMINIKOU TITKOVOU and FRIENDS, a to 24. júna so začiatkom približne o 19.00 hod., môžete sa tešiť na večer plný skvelej hudby a atmosféry až do polnoci. Bližšie info už čoskoro!

Pre záujemcov o hru v Sedíne  stále  platí /len pre našich členov!!!/ dohodnuté zľavnené fee na 18 jamiek v cene 38 eur /týkajúce sa aj turnajov/, počet je limitovaný, tak sa hláste na recepcii u nás a dievčatá potom budú hlásiť záujemcov zasa na recepcii v Sedíne.

Majte krásny týždeň!