Novinky 25.4.2023

Milí členovia, golfoví priatelia!
 
Sezóna je už v plnom prúde, kvalifikácia na celoročnú jamkovku je rozbehnutá a tí, ktorí váhajú alebo ešte nemali čas, ju môžu do konca týždňa odohrať, prípadne sa stačí len prihlásiť a zaplatiť príslušné štartovné a budete zaradení na spodok pyramídy – aspoň si viackrát zahráte! – a 1. mája bude zverejnená pyramída podľa dosiahnutého skóre a súboje sa môžu začať.
Ešte jedna info, jamkovka je spoločná pre mužov aj ženy /počas roka sa jednotlivé súboje hrajú z odpalísk, ktoré prináležia tomu-ktorému hráčovi, či už podľa veku alebo HCP/, len kvalifikácia sa hrá z rovnakých odpalísk /muži – žlté, a ženy – červené/. Pre víťaza bude pripravený nový putovný pohár, ktorý spestrí zasa našu vitrínu.
 
Na ihrisku a drivingu pribudlo nové značenie /kamene na odpaliská – veríme, že budú už cez víkend nové tiež/, tak dúfame, že to oceníte a zlepší vám to herný komfort alebo tréning. Chalani greenkeepri sa starajú, aby ihrisko bolo v skvelej kondícii, a nám zostáva veriť, že sa nám ešte podarí tento rok pár vecí vylepšiť. Do clubhousu dorazí na terasu čoskoro nové sedenie a už sa vizualizuje tzv. klubový bar, ktorý stihneme otvoriť ešte túto sezónu! Takže tí, ktorí chcú organizovať oslavy alebo firemné teambuildingy, sa môžu tešiť na komfortné prostredie v prírode, kde si oddýchnu a načerpajú novú energiu.
 
Čo sa týka tréningov, hláste sa individuálne, či už u Peťa na piatkové tréningy, alebo u Tomáša podľa vzájomnej dohody.

1. kolo HCP Šurany by GALÍCIA NUEVA je za nami! Tí, ktorí prišli, zažili výborné počasie a pochutili si na výbornom jedle, a jeden zo zúčastnených hráčov Vlado Černai mal to šťastie a získal voucher na pobyt v najkrajšom Zámockom Hoteli GALÍCIA NUEVAA. A vy ostatní máte, samozrejme, šancu zažiť podobné veci ešte na ďalších troch turnajoch.

Dva mesiace vopred vám chceme dať do pozornosti tzv. GARDEN PARTY s DOMINIKOU TITKOVOU and FRIENDS, a to 24. júna so začiatkom približne o 19.00 hod. Môžete sa tešiť na večer plný skvelej hudby a atmosféry až do polnoci.

Cez víkend 29. – 30. apríla bude u nás prebiehať veľký víkendový footgolfový turnaj. Info pre golfistov: hrať sa bude dať približne už od 15.00 hod. každý deň a, samozrejme, 1. májový deň je ako stvorený pre hru a oddych na našom ihrisku. Príďte preto povzbudiť hráčov nášho šurianskeho footgolfového klubu, ktorí sa pripravujú zároveň na majstrovstvá sveta v Orlande /USA/. Pre nových záujemcov o tento šport sme pripravili na máj akciu 1+1, tzn. jeden platiaci a jeden hrá zdarma, tak povedzte tým, pre ktorých sa zdá golf zložitý, aby si jednoducho prišli kopnúť do lopty.

Tradičný Primátorský šuriansky turnaj o putovný pohár je v sviatočnom termíne 8. mája – počas dňa bude atmosféru dotvárať kapela nášho priateľa Maťa Papána a jeho MAGDALA BAND.
 
A uskutoční sa aj ďalší ročník O putovný pohár primátora Nových Zámkov – termín sme dohodli na 27. mája, znovu sa môžete tešiť na skvelú atmosféru, krásne trofeje a výborný catering.

Dámy golfistky sa istotne potešia prvému turnaju celoslovenskej Ladies Golf Tour, ktorá zavíta na naše ihrisko 13. mája, kedy bude u nás súčasne prebiehať aj Deň otvorených dverí – tzv. Národný deň golfu. Prineste svojich priateľov a my sa ich pokúsime ponoriť do športu, ktorý prináša obrovské emócie a nové výzvy, a určite sa ich pokúsime presvedčiť, že to je šport, ktorý je pre všetkých.

Pre záujemcov o hru v Sedíne stále  platí /len pre našich členov!!!/ dohodnuté zľavnené  fee na 18 jamiek v cene 38 eur /týkajúce sa aj turnajov/. Počet je limitovaný, poprosíme preto, aby ste sa hlásili na recepcii u nás a dievčatá potom budú hlásiť záujemcov zasa na recepcii v Sedíne. 

Majte krásny týždeň!