Novinky AGC 20.6.2023

Milí golfoví priatelia!

Tak ako sme sľúbili, na greeny sa vrátilo slnko a teplo, na pobyt v najkrajšom zámockom hoteli GALÍCIA NUEVA sa môže tešiť Peťo Rýdzi a takisto šancu budú mať účastníci finálového kola, ale to až v septembri. Zatiaľ prichádzajú vytúžené prázdniny a dovolenková sezóna a my tiež niečo pripravujeme na júl a august:

– Jeden nočný turnaj s grilovačkou.
– Cez leto každú nedeľu budú tzv. letné golfové nedele s obedom za zvýhodnených podmienok a pre tých vytrvalých, samozrejme, aj s odmenami.

– Chystáme tiež Amatérsku footgolfovú šuriansku ligu každý štvrtok a takisto s cenami pre vylosovaných aj pre tých najlepších a zasa za zvýhodnených podmienok.

A pre všetkých vás aj vašich priateľov, aj tých trošku ostýchavých, je tu pozvánka do krásneho relaxačného prostredia nášho klubu užiť si rannú kávu či podvečerné drinky, alebo skvelé Swijany pivko, prípadne zmrzlinu či palacinky. Náš majster jamkovky Laci vymyslel, ako prilákať nových záujemcov o golf a myslíme si, že pútavým videom sa mu to aj podarilo, za čo mu patrí veľká vďaka /taktiež aj za video o našom ihrisku/.

Zopakujeme ešte v krátkosti program, ktorý nás čaká v najbližších dňoch:

Súboje jamkovky sú v plnom prúde a sú veľmi vyrovnané, nabité patričnou atmosférou rivality, preto sme radi, že sa tento formát teší veľkej popularite, a veríme, že budúcu sezónu sa ho zúčastní väčšina klubových hráčov.

Čo sa týka tréningov, hláste sa individuálne, či už u Peťa na piatkové tréningy, alebo u Tomáša podľa vzájomnej dohody. Detské tréningy pokračujú klasicky v piatok o 17.00 hod.

A keďže sa blížia prázdniny, tak pre rodičov ponúkame tradičné detské letné denné tábory u nás v 2 termínoch /10. – 14. júl, 31. júl – 4. august/. Prihlášky sú na webe, príp. môžete svoje dieťa prihlásiť aj e-mailom na info@airpotgolf.sk.

V sobotu k nám po druhýkrát zavíta LEADING GOLF TOUR v súboji pohlaví. Týmto vám dávame do pozornosti, že ihrisko je uzavreté od 11.00 hod. až do 17.00 hod. s tým, že tréningové plochy sú, samozrejme, otvorené.

Pre záujemcov o hru v Sedíne stále platí /len pre našich členov!!!/ dohodnuté zľavnené fee na 18 jamiek v cene 38 eur /týkajúce sa aj turnajov/, počet je limitovaný, je potrebné sa hlásiť na recepcii u nás a dievčatá potom budú hlásiť záujemcov zasa na recepcii v Sedíne.  

Majte krásny týždeň!