Novinky AGC 28.6.2023

Milí členovia nášho klubu, priaznivci a priatelia!

Máme tu konečne leto a prázdniny, a tak aj my sa prepíname do prázdninového módu. 

– Každú nedeľu nás čakajú tzv. letné golfové nedele s obedom za zvýhodnených podmienok a pre tých vytrvalých, samozrejme, aj s odmenami. Môžete sa prihlasovať u dievčat na recepcii alebo na www.skga.sk či teetime.cz.

– Ďalej pre vás pripravujeme amatérsku footgolfovú Šuriansku ligu každý utorok a takisto s cenami pre vylosovaných aj pre tých najlepších, rovnako za zvýhodnených podmienok. Záujemcovia sa môžu hlásiť na recepcii alebo mailom na info@airportgolf.sk.

Súboje jamkovky sú v plnom prúde a sú veľmi vyrovnané a nabité patričnou atmosférou rivality. Sme radi, že tento formát sa teší veľkej popularite a veríme, že budúcu sezónu sa ho zúčastní väčšina klubových hráčov. Ostávajú už len necelé tri týždne do prvého cutu, tak to bude určite ešte zaujímavé, a pre tých, ktorí nepostúpia, máme dobrú správu  – urobíme tzv. malú pyramídu z tých, čo nepostúpili, a budú hrať o víťazstvo v malom finále.

Čo sa týka tréningov, hláste sa individuálne, či už u Peťa na piatkové tréningy, alebo u Tomáša podľa vzájomnej dohody. Detské tréningy pokračujú klasicky v piatok o 17,00 hod.

A keďže začínajú prázdniny, pre tých rodičov, ktorí sa ešte stále nerozhodli, ako ich deti budú tráviť leto, ponúkame tradičné detské denné tábory u nás v 2 termínoch /10. – 14. júl, 31. júl – 4. august/. Ešte sú nejaké miesta voľné, prihlášky sú na webe, príp. môžete môžete vaše dieťa prihlásiť aj emailom na info@airpotgolf.sk.

Pre záujemcov o hru v Sedíne stále  platí /len pre našich členov/ dohodnuté zľavnené fee na 18 jamiek v cene 38 eur /týkajúce sa aj turnajov/. Počet je limitovaný, je potrebné sa hlásiť na recepcii u nás a dievčatá potom budú hlásiť záujemcov zasa na recepcii v Sedíne.  

Majte pekné letné a slnečné dni!