Novinky AGC 14. 8. 2023

Milí golfisti a priaznivci nášho klubu!
 
Posledná štvrtina leta je pred nami a my vám prinášame aktuálne informácie o nadchádzajúcich udalostiach a aktivitách v našom klube.

Letná footgolfová tour a Letné golfové nedele

Aj keď sa leto pomaly chýli ku koncu, stále máte možnosť užiť si niekoľko skvelých dní plných športu a zábavy. Zostávajú nám tri footgolfové utorky a dve golfové nedele. Nezmeškajte príležitosť vychutnať si hru a zažiť príjemný relax na našom skvelom ihrisku. Ak máte záujem sa týchto športových udalostí zúčastniť, prihláste sa na recepcii klubu alebo prostredníctvom e-mailu na info@airportgolf.sk.

Majstrovstvá klubu 

Nechýbajte na najväčšej klubovej udalosti tohto roka! Druhý septembrový víkend (9. – 10. 9. 2023) nás čakajú Majstrovstvá AGC v hre na rany. Ceny a trofeje sú už pripravené a my sme už teraz veľmi zvedaví, či sa nám podarí objaviť ďalšieho nového majstra klubu. A koniec koncov, možno niekto z minulých víťazov dokáže obhájiť svoje prvenstvo. Nezabudnite sa už teraz prihlasovať cez SKGA alebo na recepcii klubu.

Septembrový program

Zaznačte si do kalendára dátum 23. septembra! Bude sa konať Finále HCP TOUR Šurany by Galícia Nueva. Táto udalosť prinesie šancu ukázať v závere svoje golfové zručnosti a zároveň sa stretnúť s ďalšími nadšencami tohto skvelého športu.


Prajeme vám krásny zvyšok leta a tešíme sa na ďalšie spoločné golfové zážitky!