Novinky AGC 3.9.2023

Milí golfoví priatelia!
 
Nedávne nočné búrky nám dala znamenie, že horúce letné dni skončili a prichádza dlho očakávané osvieženie. Deti si ešte užili posledné dni prázdnin a my už zasa pripravujeme veci a chalani ihrisko na ďalšie otvorené majstrovstvá klubu – tradičné dvojdenné cez víkend 9. – 10. september, kategórie ako vždy muži, ženy, takisto kategória pre seniorov, ktorí nemajú ambície bojovať s dĺžkou ihriska a takisto kategória na stbf body pre tých, ktorí si chcú užiť atmosféru bojov o majstrov klubu, ale s golfom začali neskôr alebo len nechcú byť pod stresom z najväčšieho klubového podujatia. Všetci ste srdečne vítaní! 

Tí, ktorí sa nemôžu zúčastniť oboch dní, nevadí, môžu hrať aj jeden deň, len s tým dovetkom, že nebudú vyhodnotení v príslušných kategóriách. Všetkých čakajú bohaté raňajky, občerstvenie počas hry a, samozrejme, vynikajúci obed po hre počas oboch dní, krásne trofeje pre tých najlepších a ceny od našich partnerov.

Nechýbajte teda na najväčšej klubovej udalosti tohto roka! Ceny a trofeje sú už pripravené a my sme už teraz veľmi zvedaví, či sa nám podarí objaviť ďalšieho nového majstra klubu. A koniec koncov, možno niekto z minulých víťazov dokáže obhájiť svoje prvenstvo. Nezabudnite sa už teraz prihlasovať cez SKGA alebo na recepcii klubu.

Letná footgolfová tour a Letné golfové nedele sú za nami, ale my pokračujeme v podobnom duchu až do konca októbra.

Podrobnosti, samozrejme, dáme včas vedieť a ak máte záujem sa tejto tour zúčastniť, prosíme, aby ste sa prihlásili na recepcii klubu alebo prostredníctvom e-mailu na info@airportgolf.sk.

Septembrový program ešte prináša…

… v kalendári dátum 23. september, kedy sa bude konať Finále HCP TOUR Šurany by Galícia Nueva. Táto udalosť prinesie šancu ukázať v závere svoje golfové zručnosti a zároveň sa stretnúť s ďalšími nadšencami tohto skvelého športu a v neposlednom rade odniesť si, či už víťazi alebo niekto zo šťastných vylosovaných, pobyt v najkrajšom Zámockom Hoteli GALÍCIA NUEVA na Slovensku.

Prajeme vám krásny zvyšok leta a tešíme sa na ďalšie spoločné golfové zážitky!