Novinky AGC 13.9.2023

Slnečný víkend s letnými teplotami, bezvetrie, skvele pripravené ihrisko, za čo vďaka patrí chalanom greenkeperom, výborné jedlo od raňajok až po dezert – to všetko bolo súčasťou ďalších otvorených majstrovstiev klubu. Bez účasti niektorých favoritov sa otvorila možnosť zabojovať o titul viacerým, ale nakoniec  v mužskej kategórii prvýkrát v histórii  sa podarilo obhájiť titul Tomášovi Krištofovi, aj keď sa muselo do rozohrávky na jamkách 1 a 4 a posledným nepremeneným patom Oča sa rozhodlo. Tretie miesto vybojoval s istotou Ivko Kočkovič. U žien sa žiadne prekvapenie nekonalo a 4-krát po sebe získala titul majsterky Ivka Mandáková /budeme asi musieť vziať nejaké ženy na hosťovanie alebo…/, druhé miesto získala Martinka Ploigová a tretie miesto obsadila Ruženka Olvecká.
Takže fotky majstrov môžeme kľudne použiť z minulého roka.

• Vo vedľajších kategóriách stb aj seniori vyhral Peťo Olvecký, na stupňoch víťazov sa umiestnili Laci Szuťani, Vlado Černai a Miro Klucho.
  • Doplnkové súťaže nearest to pin a longest u žien vyhrala Ivka Mandáková, u mužov Peťo Olvecký a Ivko Ploig.

Víťazom srdečne gratulujeme! Všetci účastníci odišli snáď s pocitom spokojnosti, že prežili krásny víkend medzi priateľmi a my veríme, že budúci rok /termín si všetci už poznačte teraz do kalendára 14. – 15. september 2024/ sa vrcholného klubového turnaja zúčastní väčší počet členov a ich priateľov.
Veľká vďaka patrí, samozrejme, partnerom, ktorí poskytli ceny víťazom, a to Mercedes motor-car Nové Zámky, Tvrdošovské Zlato, TB Coffee – Tomi Blanár, Peťo Lojko a jeho lekárne, Dante´s, Marsen.

Čo nás ešte čaká v septembri?

Každú nedeľu HCP turnaj s obedíkom a každý utorok Jesenná footgolfová tour.

23. septembra v sobotu dlho očakávané finále HCP Šurany tour by GALÍCIA NUEVA, na víťazov čakajú vouchre na víkendový pobyt v najkrajšom Zámockom hoteli a, samozrejme, aj jeden zo zúčastnených hráčov posledného finále, ktorý bude vylosovaný, bude mať tú česť zažiť pobyt v tomto krásnom zámku.

A október bude ešte plnší!

Už 7. októbra nás po ročnej pauze čaká turnaj O pohár mesta Levice – radi privítame našich golfových priateľov z Levíc pri tradične dobrom jedle, super atmosfére a, samozrejme, pri súbojoch na zelených greenoch – tešíme sa už vopred!

14. októbra sa uskutoční záverečný turnaj O pohár prezídia, a to už 7. ročník, tradične s bohatou tombolou, skvelým rautom a vyhodnotením celého roka 2023 – jamkovky nevynímajúc.

A všetko zakončíme 28. októbra funny Texasom dvojíc s dobrou zábavou až do neskorého večera.

Majte krásny týždeň a dovidenia na golfe!