Novinky AGC – 18.4.2024

Aprílové počasie sa predsa ukázalo v tom pravom svetle, konečne aj zapršalo a rozfúkalo sa a teploty skôr lákajú na pobyt pri krbe ako na golfe, no my veríme, že cez víkend aspoň tí, ktorým počasie neprekáža, zavítajú na ihrisko a do clubu zohriať sa čajíkom alebo dobrým drinkom, či pochutiť si na pizzi.

Trošku sme teda upravili aj program na nasledujúce dni:

  • V nedeľu sa malo uskutočniť prvé kolo HCP Šurany by GALICIA NUEVA, ale vzhľadom na nie celkom priaznivú predpoveď sme sa rozhodli to presunúť na prvú májovú nedeľu, t. j. 5. 5. 2024!!! /samozrejme, krásne trofeje a voucher pre jedného zo zúčastnených vás už čakajú/. Chceme, aby sme si užili golf v dobrom počasí a skvelej atmosfére a pri skvelom jedle.
  • V piatok, bohužiaľ, nebude detský tréning s Richiem, nakoľko ten sa v tom čase zúčastňuje trénerských skúšok.
  • V sobotu sa uskutočnila  kvalifikácia na tohtoročnú jamkovku – turnaj pre tých, ktorým sobotný termín z nejakých dôvodov nevyhovoval, ponúkame možnosť odohrať si výsledok do jamkovky vzhľadom na počasie až do piatku 26. apríla!!!, minimálne však vo dvojiciach po nahlásení na recepcii alebo po zaplatení štartovného bez hry môžu byť zaradení na posledné miesta v pyramíde, ale vždy v takom poradí, ako sa prihlásili. Jamkovkové súboje môžu vypuknúť ihneď po kvalifikácii od 27. apríla /podrobné pravidlá po malom upgrade z minulého roku budú zverejnené asap/. Tešíme sa na všetkých, ktorí majú chuť si vyskúšať asi najzaujímavejší formát golfovej hry.