Novinky AGC – 12.4.2024

Tento víkend sa u nás toho udeje naozaj veľa. Už v piatok u nás prebieha prvé kolo regionálnej footgolfovej ligy a aj detský tréning a v sobotu je zasa na programe o 9.00 hod. kvalifikácia na tohtoročnú jamkovku – turnaj, samozrejme, na úpravu hcp, kde si hráči predbežne vybojujú nejakú tú pozíciu do pyramídového pavúka. Čakajú vás raňajky, welcome drink a skvelý obed po hre. Pre tých, ktorým sobotný termín z nejakých dôvodov nevyhovuje, ponúkame možnosť odohrať si výsledok do jamkovky až do 20. apríla, minimálne však vo dvojiciach po nahlásení na recepcii alebo po zaplatení štartovného bez hry môžu byť zaradení na posledné miesta v pyramíde, ale vždy v takom poradí, ako sa prihlásili. Jamkovkové súboje môžu vypuknúť ihneď po kvalifikácii od 22. apríla /podrobné pravidlá po malom upgrade z minulého roku budú zverejnené budúci týždeň. Tešíme sa na všetkých, ktorí majú chuť si vyskúšať asi najzaujímavejší formát golfovej hry. Sobotou však nekončíme, pretože v nedeľu u nás bude prebiehať jedno z kôl Slovenskej Footgolfovej Tour, takže ihrisko bude uzavreté od 9.00 cca do 14.30. Potom však už môžete aj vy ostatní vytiahnuť golfové palice a užiť si ešte krásny slnečný čas u nás na golfe.

Blíži sa nezadržateľne prvý turnaj HCP Šurany by GALICIA NUEVA /21. apríla so začiatkom o 9.30 hod./, na ktorý vás srdečne pozývame a pre jedného z vás /stačí sa zúčastniť!!!/ je už pripravený voucher na pobyt v najkrajšom Zámockom Hoteli GALICIA NUEVA. Neváhajte a prihlasujte sa, či už cez recepciu alebo cez web skga.sk.

Pripomíname aj termíny detských letných denných športových táborov: 8. – 12. júl  a 22. – 26. júl.
Okrem toho chceme prvýkrát zorganizovať letný footgolfový tábor v termíne: 15. – 19. júl.
Ak máte záujem, prihlasujte svoje deti a ich kamarátov, zažijete týždeň oddychu a vaše deti týždeň zábavy a športu.

A pre opätovné pripomenutie niekoľko informácií:

V súvislosti s otvorením 15. sezóny nášho klubu sme pripravili mimoriadne akcie pre úplne nových členov a záujemcov o hru na našom ihrisku. 
Pre tých, ktorí majú len tzv. HCP členstvo – vedenie handicapu, máme skvelú ponuku – celoročné fee /do konca októbra/ len za 290 eur, tak neváhajte.
Veríme, že oslovíte všetkých svojich priateľov, kamarátov, známych – možno golf už chceli vyskúšať, tak teraz majú jedinečnú šancu. Rovnako sa menia tento rok poplatky na hru, tzv. celodenné fee – všetko nájdete v cenníku na stránke.

Vybavenie ihriska vylepšíme novými info tabuľami a postupne sa budeme snažiť refreshovať závlahový systém. Ako vždy sa však budeme snažiť udržať kvalitu ihriska, najmä greenov, čo je našou devízou, a pripraviť pre vás prostredie, ktoré si zamilujete a nájdete tu svoj pokoj a pohodu.

Primátorské turnaje zostanú aj v sezóne 2024 zachované – Šurany 8. mája, Nové Zámky 18. mája, Levice 28. septembra alebo 5. októbra – ešte včas upresníme.

Majte príjemné jarné aprílové golfové dni!