Novinky AGC – 2.4.2024

Milí golfisti a priaznivci nášho klubu!

1. apríl máme šťastne za sebou! Takisto veľkonočné sviatky s letnými teplotami a vetriskom sme si mohli užiť či už na golfe, alebo niekde na výletoch. A môžeme sa s chuťou pustiť do aprílových pracovných a potom aj oddychových dní, kedy sa už naplno rozbehne golfová a footgolfová sezóna.

  • Začnú tzv. Eklektik turnaje celosezónne /v piatky a nedele/,
  • takisto začne kvalifikácia jamkovky /13. apríla/
  • a prvý turnaj HCP Šurany by GALICIA NUEVA /21. apríla/.
  • Footgolfisti budú mať svoje regionálne kolo ligy /12. apríla/ a takisto jedno z kôl Slovenskej Tour /14. apríla/.

Keďže dnes je posledný deň pre tých úspešnejších aj platenie daní, radi by sme vás poprosili o venovanie 2 % z vašich daní. Pomôže nám to pri zlepšovaní kvality ihriska a pri programe s deťmi, ktorý by sme radi zasa reštartovali. A vy budete mať otvorený účet v clubhouse ako vždy v hodnote 50 % z poskytnutej sumy.

Tentoraz by sme vás chceli poprosiť o 2 % Footgolfovému klubu Šurany /údaje nájdete tu, prípadne na našom webe, keďže  sme zabudli pri golfovom klube uverejniť údaje vo vestníku. Vopred veľké ĎAKUJEME!


S detskými tréningami štartujeme už tento piatok – 5. apríla o 17.00 hod. Prípadné individuálne tréningy si môžete dohodnúť či už s Tomášom alebo u jeho tímoveho parťáka Richiho. Pre nových záujemcov, ale aj tých, čo si chcú zopakovať základy švihu, sme pripravili víkendový kurz Zelenej karty v termíne 12. – 14. apríl. Čiže víkend 12. – 14. apríl bude plný akcií, tak sa už teraz na vás tešíme!

Rovnako už máme termíny detských letných denných športových táborov: 8. – 12. júl  a 22. – 26. júl. Okrem toho chceme prvýkrát zorganizovať letný footgolfový tábor v termíne: 15. – 19. júl.
Ak máte záujem, prihlasujte svoje deti a ich kamarátov, zažijete týždeň oddychu a vaše deti týždeň zábavy a športu.

A pre opätovné pripomenutie niekoľko informácií:

V súvislosti s otvorením 15. sezóny nášho klubu sme pripravili mimoriadne akcie pre úplne nových členov a záujemcov o hru na našom ihrisku. 
Pre tých, ktorí majú len tzv. HCP členstvo – vedenie handicapu, máme skvelú ponuku – celoročné fee /do konca októbra/ len za 290 eur, tak neváhajte.
Veríme, že oslovíte všetkých svojich priateľov, kamarátov, známych – možno golf už chceli vyskúšať, tak teraz majú jedinečnú šancu. Rovnako sa menia tento rok poplatky na hru, tzv. celodenné fee – všetko nájdete v cenníku na stránke.

Vybavenie ihriska vylepšíme novými info tabuľami a postupne sa budeme snažiť refreshovať závlahový systém. Ako vždy sa však budeme snažiť udržať kvalitu ihriska, najmä greenov, čo je našou devízou, a pripraviť pre vás prostredie, ktoré si zamilujete a nájdete tu svoj pokoj a pohodu. 

  • Termíny majstrovských, ale aj iných turnajov sú už známe a môžete si ich pozrieť na našom webe (Otvárací Texas turnaj máme za sebou – víťazmi sa stala dvojica Laci Veres a Saška Jašíková /možno budúca majsterka klubu!!!/, Jamkovka kvalifikácia už 13. apríla!!!, Majstrovstvá klubu 14. – 15. septembra a Pohár prezídia 12. októbra 2024).
  • HCP Šurany by GALICIA NUEVA pokračuje aj túto sezónu v rovnakom súťažnom režime a s rovnakými cenami, či už pre víťazov kategórií, alebo aj vždy pre niekoho, kto sa len zúčastní (k dispozícii budú nedeľné termíny – 21. apríla, 26. mája, 16. júna a finále 22. septembra 2024). Vouchre – či pre víťazov, alebo aj pre tých, čo sa len zúčastnia a budú mať kúsok šťastia, sú už pripravené!
  • Primátorské turnaje zostanú v sezóne 2024 rovnako zachované – Šurany 8. mája, Nové Zámky 18. mája, Levice 28. septembra alebo 5. októbra – ešte včas upresníme.
  • Pribudne celosezónna turnajová súťaž tzv. EKLEKTIK od apríla po Veľkej noci v dvoch kategóriách 0-18 a 18.1-54, turnaje budú každý piatok popoludní a v nedeľu dopoludnia okrem týždňov, keď je naplánovaný iný turnaj – dúfame, že tento súťažný formát zaujme, navyše pre prvých troch budú pripravené veľmi zaujímavé ceny.
  • Jamkovka ostáva v režime tejto sezóny /pyramída/, nakoľko mala pozitívny ohlas a veríme, že sa jej zúčastní aj viac hráčov. POZOR – kvalifikácia je už 13. apríla, ale nie je to piatok! 🙂

Majte príjemné jarné golfové dni!