Novinky AGC – 30.4.2024

Opäť sme sa z trochu chladnejších dní prehupli do teplého slnečného počasia, čo je dobrý dôvod na to, aby ste nás navštívili a posedeli si pri kávičke alebo dobrom drinku u nás na terase s výhľadom na naše krásne ihrisko. Tí z vás, ktorí by chceli stráviť čas trochu aktívnejšie, ponúkame možnosť zúčastniť sa na turnajoch, ktoré nás najbližšie čakajú. Ktoré to sú? 

V nedeľu 5. mája sa uskutoční prvé kolo HCP Šurany by GALICIA NUEVA, kde na víťazov už teraz čakajú krásne trofeje a aj voucher pre jedného zo zúčastnených. Pevne veríme, že si spolu užijeme golf v dobrom počasí, skvelej atmosfére a pri skvelom jedle. Prihlasovať sa môžete u nás na recepcii na tel. č. 0918 555 550 alebo na skga.sk.

O tri dni neskôr – 8. mája – sa môžete tešiť na jubilejný 10. ročník turnaja O pohár primátora mesta Šurany. Na turnaj sa môžete prihlasovať už teraz a možno to budete práve vy, kto získa putovný pohár primátora.  

Tú ďalšiu nedeľu 12. mája si prídu na svoje aj dámy golfistky, bude sa totiž konať 1. Ladies golf tour by Šurany. Vítaní sú, samozrejme, všetci vrátane mužov, ktorí sa chcú pokochať na ladnom ženskom švihu, alebo partneri, ktorí povzbudia svoje polovičky v celoslovenskej túre.

A aby sme nezabudli pripomenúť naše tohtoročné mimoriadne akcie:

V súvislosti s otvorením 15. sezóny nášho klubu sme pripravili mimoriadne akcie pre úplne nových členov a záujemcov o hru na našom ihrisku. Pre tých, ktorí majú len tzv. HCP členstvo – vedenie handicapu, máme skvelú ponuku – celoročné fee /do konca októbra/ len za 290 eur, tak neváhajte.

Veríme, že oslovíte všetkých svojich priateľov, kamarátov, známych – možno golf už chceli vyskúšať, tak teraz majú jedinečnú šancu. Rovnako sa menia tento rok poplatky na hru, tzv. celodenné fee – všetko nájdete v cenníku na stránke.

A ešte jeden OZNAM k novozámockému primátorskému turnaju:
Mrzí nás to, ale z objektívnych príčin na strane mesta Nové Zámky sa turnaj O pohár primátora Nové Zámky, ktorý sa mal konať 18. mája, neuskutoční. Ďakujeme za pochopenie. 

Želáme vám krásne slnečné dni na golfe!