Novinky AGC – 11.1.2024

Milí priatelia, členovia AGC!

V prvom rade vám chceme v roku 2024 popriať veľa zdravia, šťastia, lásky a mnoho nezabudnuteľných chvíľ strávených na greenoch v spoločnosti priateľov a kamarátov. 

Zima prišla nielen kalendárovo, ale aj s teplotami, ktoré k nej patria. Predtým výdatné dažde spôsobili, že spodné vody stúpli tak, že máme takmer zatopený ostrovček a aj mostík k jamke č. 2, tak veríme, že to nespôsobí väčšie škody a už prvý marcový víkend sa budeme môcť stretnúť na ihrisku, kedy oficiálne otvoríme už 15. sezónu našej existencie.

Čo teda čaká nás golfistov v Airport Golf Clube tento rok?

  • Veľké zmeny nechystáme, no čo potrebujeme dokončiť, je vybavenie ihriska novými tabuľami, refreshovať závlahový systém, dokončiť „rumbar“, ale inak  v podstate žiadne prevratné veci sa diať nebudú. 
  • Budeme sa snažiť ako vždy udržať kvalitu ihriska, najmä greenov, čo je našou devízou, a zato patrí veľká vďaka chalanom /Maroš a Feri/. Dievčatám na recepcii Lucy a Adri pribudne aj tretia kočka do partie, aby ste si všetci mohli vychutnávať po hre svoje obľúbené drinky, či len tak si užívať chvíle na terase a relaxovať.  
  • Ceny poplatkov pre sezónu 2024 sme nezmenili!! Poprosíme uhradiť do konca januára 2024!!
  • Majstrovské, ale aj iné turnaje už majú svoje presné termíny (Otvárací Texas turnaj 23. marca, Jamkovka kvalifikácia 13. apríla, Majstrovstvá klubu 14. – 15. septembra a Pohár prezídia 12. októbra 2024).
  • HCP Šurany by GALÍCIA NUEVA pokračuje aj budúci rok v rovnakom súťažnom režime a s rovnakými cenami, či už pre víťazov kategórií, alebo aj vždy pre niekoho, kto sa len zúčastní (k dispozícii budú nedeľné termíny – 21. apríla, 26. mája, 16. júna a finále 22. septembra 2024).
  • Primátorské turnaje zostanú v sezóne 2024 rovnako zachované – Šurany 8. mája, Nové Zámky 18. mája, Levice 28. septembra alebo 5. októbra – ešte včas upresníme.
  • Pribudne celosezónna turnajová súťaž tzv. EKLEKTIK v dvoch kategóriách 0-18 a 18.1-54, turnaje budú každý piatok popoludní a v nedeľu dopoludnia okrem týždňov, keď je naplánovaný iný turnaj – dúfame, že tento súťažný formát zaujme, navyše pre prvých troch budú pripravené veľmi zaujímavé ceny.
  • Jamkovka ostáva v režime tejto sezóny /pyramída/, nakoľko mala pozitívny ohlas a veríme, že sa jej zúčastní aj viac hráčov.

Nezabudnite, že ihrisko ostáva otvorené počas celej zimy v režime schránka.
 

Prajeme vám ešte raz šťastný Nový rok 2024 plný nezabudnuteľných zážitkov a úspechov nielen na golfe, ale v neposlednom rade v osobnom aj pracovnom živote a my sa budeme snažiť byť tu pre vás, kedykoľvek nás poctíte svojou návštevou.


Na záver ešte jedna smutná správa… V pondelok sme sa rozlúčili s naším členom Tomim Procháczkom, ktorý nás tragicky opustil na začiatku tohto roka… Pamätajme na neho ako na človeka, ktorý svojou prítomnosťou obohacoval náš klub a zostane v našich spomienkach ako skvelý priateľ a športovec. Česť jeho pamiatke.