Novinky AGC – 11.12.2023

Milí priatelia, členovia AGC!

Máme za sebou druhú adventnú nedeľu a za pár dní budeme s našimi blízkymi sedieť pri štedrovečernom stole a sláviť najkrajšie sviatky v roku. My vám chceme s predstihom popriať ich pokojné prežitie v kruhu najbližších, aby boli naplnené pokojom a zdravím a priniesli pohodu a lásku do vašich domovov a sŕdc.

A čo sme pre vás pripravili pod stromček? Len dobré správy!

  • Ihrisko, samozrejme, ostáva otvorené počas celej zimy v režime schránka a clubhouse len víkendovo pri dobrom počasí.
  • Ceny poplatkov pre sezónu 2024 nemeníme!!! A aby sme neporušili tradíciu, pri skorej úhrade do 22.12. tohto roka budú mať všetci vo výške 10 % z platby otvorený účet na konzumné /platí pre riadnych členov/ v clubhouse na sezónu 2024.
  • Ak by ste mali záujem potešiť priateľov, pripravíme či už darčekové poukážky alebo vouchre – tak neváhajte, do 20.12. vieme doručiť ušité na mieru pre vašich blízkych.
  • Čo sa týka tzv. rumbaru, trošku sme v omeškaní, ale veríme, že čoskoro sa veci dokončia tak, aby sme si všetci mohli komfortné klubové prostredie užívať celosezónne.
  • Majstrovské turnaje už majú svoje termíny /majstrovstvá klubu 14. – 15. septembra, jamkovka kvalifikácia 13. apríla a Pohár prezídia 12. októbra 2024/.
  • HCP Šurany by GALÍCIA NUEVA pokračuje aj tento rok v rovnakom súťažnom režime s rovnakými cenami, či už pre víťazov kategórií, alebo aj vždy pre niekoho, kto sa len zúčastní, avšak v nedeľných termínoch 21. apríla, 19. mája, 16. júna a finále 22. septembra 2024.
  • Primátorské turnaje budú aj v sezóne 2024 – Šurany 8. mája, Nové Zámky 18. alebo 25. mája – ešte upresníme, Levice 28. septembra alebo 5. októbra – tiež včas upresníme.
  • Pribudne celosezónna turnajová súťaž tzv. EKLEKTIK vo dvoch kategóriách 0-18 a 18.1-54, turnaje budú každý piatok popoludní a v nedeľu dopoludnia okrem týždňov, keď je naplánovaný iný turnaj – dúfame, že tento súťažný formát zaujme a, samozrejme, pre prvých troch budú pripravené veľmi zaujímavé ceny.
  • Jamkovka ostáva v režime tejto sezóny /pyramída/, malo to pozitívny ohlas a veríme, že sa jej zúčastní aj viac hráčov.

Všetkým ešte raz zo srdca želáme pokojný adventný čas a zdravie, aby sme sa všetci mohli opäť stretávať na greenoch pri najkrajšej a zároveň najťažšej hre.

Majte pekné zimné dni!