Novinky AGC – 21.6.2024

Milí golfisti,

zdá sa, že leto je už v plnom prúde a pred nami sú krásne slnečné dni, ideálne na strávenie času vonku. Čo však môže byť lepšie, ako osviežujúci drink v ruke a pár odpalov na našich obľúbených greenoch? Príďte si vychutnať tieto letné dni na naše golfové ihrisko a prípadne sa zúčastniť najbližších turnajov, ktoré nás čakajú tento víkend.
 

3. kolo turnaja Galicia Nueva

Už túto sobotu sa odohrá 3. kolo turnaja HCP TOUR Šurany by Galicia Nueva, kde na jedného zo zúčastnených čaká pobyt v tomto krásnom zámockom hoteli. Určite sa naň nezabudnite prihlásiť, možno práve na vás sa usmeje šťastie. 

Ladies golf tour

A na svoje si prídu aj dámy. Práve golfistky si budú môcť zmerať svoje golfové schopnosti na ďalšom z turnajov Ladies golf tour. Dámy, neváhajte, odložte nedeľné varenie a strávte tento sviatočný deň v spoločnosti skvelých ľudí na našom ihrisku. Prihlásiť sa môžete cez www.skga.sk alebo prostredníctvom našich dievčat na recepcii – 0918 555 550.

Letné tábory

Rodičia, nezmeškajte možnosť prihlásiť svoje deti na naše denné letné golfové tábory! Tábory sú skvelým spôsobom, ako deťom predstaviť golf, zlepšiť ich zručnosti a užiť si veľa zábavy na čerstvom vzduchu. Neváhajte a doprajte svojim deťom nezabudnuteľné leto plné športu a nových priateľstiev. Ešte máme nejaké miesta voľné, no prihlásiť sa môžete už len do 30. júna. Stačí na našom webe vyplniť záväznú prihlášku.

Špeciálna akcia pre nováčikov a hráčov footgolfu

Ešte stále prebieha akcia pre footgolfistov –  za cenu 490 EUR získate fee až do konca roka 2025. Ak teda chcete vyskúšať túto zábavnú kombináciu futbalu a golfu, teraz je ten správny čas. 

Mimoriadna akcia pre nových golfových členov

A nezabúdame ani na našich budúcich golfistov a členov nášho klubu. Keď sa do našej golfovej rodiny pripojíte ešte tento rok, zaplatíte za kurz Zelenej karty, vstupný a ročný poplatok iba 590 eur. Berte to ako taký malý darček pri príležitosti 15. výročia nášho klubu. 

Majte krásne slnečné dni!