Novinky AGC – 11.6.2024

Milí golfisti,

leto sa pomaly rozbieha a s ním prichádzajú aj nové príležitosti na zlepšenie vašich golfových schopností či relax na ihrisku. V tomto newslettri nájdete dôležité informácie o letných táboroch, nadchádzajúcich turnajoch a špeciálnych akciách pre našich členov, ale aj footgolfistov.

Letné tábory

Nezabudnite na naše letné denné golfové tábory! Vaše deti čaká zaujímavý športový program so zameraním na golf, ale aj rôzne zábavné a tvorivé aktivity, takže si každý nájde niečo, čo ho bude baviť. Jednotlivé turnusy sa nám pomaly, ale isto zapĺňajú, no ešte stále sa nájdu nejaké voľné miesta. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom nášho webe, kde stačí vyplniť záväznú prihlášku.

3. kolo turnaja Galicia Nueva

Taktiež dávame do pozornosti, že 3. kolo turnaja HCP TOUR Šurany by Galicia Nueva sa uskutoční 22. júna. Každý zúčastnený má navyše šancu vyhrať pobyt v tomto najkrajšom zámockom hoteli v Európe. Nezabudnite sa preto prihlásiť a pripraviť na skvelý deň plný golfu.

Špeciálna akcia pre nováčikov a hráčov footgolfu

Pre všetkých nových alebo už aj zabehnutých hráčov vo footgolfe máme teraz špeciálnu ponuku. Za cenu 490 EUR získate fee až do konca roka 2025. Ak teda chcete vyskúšať túto zábavnú kombináciu futbalu a golfu, teraz je ten správny čas. 

Mimoriadna akcia pre nových golfových členov

A nezabúdame ani na našich budúcich golfistov a členov nášho klubu. Keď sa do našej golfovej rodiny pripojíte ešte tento rok, zaplatíte za kurz Zelenej karty, vstupný a ročný poplatok iba 590 eur. Berte to ako taký malý darček pri príležitosti 15. výročia nášho klubu. A pre tých, ktorí majú len tzv. HCP členstvo – vedenie handicapu, máme tiež zaujímavú ponuku – celoročné fee /do konca októbra/ len za 290 eur.

Majte krásne golfové dni!