Novinky AGC 29.9.2023

Počasie ešte stále praje viacerým športom v prírode, a to aj golfu a footgolfu. Preto sa k nám určite neváhajte pripojiť na nedeľný HCP turnaj, ktorý vám okrem výborného obedu prinesie aj tradične dobrú náladu. K tomu, samozrejme, krásne počasie, ktoré nám sľubuje nedeľu plnú príjemných chvíľ strávených na našom ihrisku. Prihlásiť sa môžete už teraz na SKGA alebo u dievčat na recepcii.

FOOTGOLF aj počas jesene!

V utorok 3.10. si potom istotne nenechajte ujsť turnaj Jesennej footgolfovej tour. Každý utorok počas jesene tak máte jedinečnú možnosť zmerať si svoje sily s vicemajstrami sveta.

Využite ešte príjemné jesenné dni a prrihláste sa na tento footgolfový turnaj, a to buď na recepcii na tel. č. 0918 555 550 alebo emailom na recepcia@airportgolf.sk

V októbri si každý golfista príde na svoje!

Po ročnej pauze 7. októbra opäť privítame našich golfových priateľov z Levíc na skvelom turnaji O pohár mesta Levice – s tradičnou pohostinnosťou, jedlom, ktoré rozšíri vaše chuťové poháriky, a atmosférou, ktorá vás nadchne. A nezabudnime na vzrušujúce súboje na zelených greenoch, ktoré nás čakajú! Prihlasovať sa môžete už teraz na SKGA alebo na recepcii klubu. 

S nami vás 14. októbra čaká aj záverečný turnaj 7. ročníka O pohár prezídia, kde nebude chýbať tradične bohatá tombola, výborný raut a nezabudnuteľnú hudobnú kulisu vám zaručí skvelý DJ Laci Kotlár. Spoločne s vami  pritom vyhodnotíme celý tento uplynulý rok 2023, jamkovky nevynímajúc! 

A aby sme zakončili túto úžasnú sezónu, pozývame vás 28. októbra na turnaj Funny Texas dvojíc

Nezmeškajte preto túto skvelú príležitosť byť s nami na týchto zaujímavých turnajoch, ktoré sú charakteristické nielen dobrou zábavou, ale najmä rodinnou atmosférou. A tá napokon charakterizuje aj náš klub. Prajeme vám krásne jesenné dni na golfe!