Aktuality

Aktuálne novinky a blížiaci sa turnaj O pohár mesta Levice

Milí golfoví priatelia,

mesto Šurany má tento rok 880. výročie vzniku – aj náš sobotný turnaj sa niesol pod taktovkou p. primátora Mareka Oremusa. Má svojho celkového víťaza Reného Bergendiho – najmladšieho účastníka turnaja, ktorý zvíťazil na brutto rany a vyhral putovný pohár primátora mesta Šurany. Víťazom v kat. 0–36 na rany s úpravou bol suverénny Milan Výrostko a v kat. 37–54 na stbl. Ivan Kočkovič :)

Cez víkend – v sobotu 22.09.2018 – sa opäť tešíme na ďalšie kolo – už tretie HCP Šurany „by Piritovská alej“. Keďže sa nám blíži jeseň (aj keď slniečko je zhovievavé), pre golfistov je to aj čas, keď sa pomaly presunú na indoorové odpaliská. Partnerom tohto turnaja je zároveň aj „Oliva Indoor Golf“ – a do cien pre vás pripravili nielen hodnotné vecné ceny, ale aj poukážky na tréning v indoore. Kto ste ešte neskúsili – máte jedinečnú šancu ich dokonca vyhrať. Štartujeme o 9:30!

Zároveň s týmto turnajom avizujeme už teraz v predstihu aj posledné – štvrté kolo, ktoré sa uskutoční s podporou „Piritovská alej aj Oliva Indoor golf“ (20.10.2018), a keďže závery sú najlepšie, aj partner si dáva záležať na TOP prevedení záverečného kola… A teda okrem iného sa môžete tešiť na funky diskotéku, a nazvime to „zábavu až do rána“. Povedala by som, že také sme tu ešte nemali, a je to tak vcelku pravda – v tanečnom funky sa náš golfový večer ešte neniesol… Už teraz sa nevieme dočkať!

Počuli ste o akcii „Babie leto“? – základnou myšlienkou Igora Kuceja bolo, že si odohrá všetky ihriská na Slovensku jeden deň za druhým… Aj my sme súčasťou tejto myšlienky – a u nás bude so svojim flajtom štartovať v sobotu 22.09.2018 o 9:00. Budeme mu držať palce, aby zvládol a „obehol“ všetky naše krásne ihriská.

Do pozornosti dávame už aj posledný septembrový víkend – a jeho tradičný turnaj „O putovný pohár mesta Levice“. Pozývame vás srdečne – budeme sa na vás tešiť!

Na všetky turnaje sa môžete prihlásiť na serveri www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

Majte pekný týždeň!

6. ročník turnaja O pohár primátora mesta Šurany už túto sobotu 15.9.

Priatelia,

v sobotu sa na vás tešíme na turnaji „O pohár primátora mesta Šurany“. Šiesty ročník by sme radi zahájili v príjemnej spoločnosti golfistov, ale aj negolfistov, ktorí budú môcť okúsiť golf na tréningových plochách.

Časový harmonogram akcie: 8:00 – 9:00: registrácia hráčov, raňajky, welcome drink a privítanie hráčov 9:30 – postupný štart z jamky č.1 Občerstvenie počas turnaja 14:00 bohatý bufet po turnaji 15:00 vyhodnotenie Pripravené sú vecné ceny pre víťazov, ako aj doplnkové súťaže – longest a nearest – a samozrejme putovný pohár, ktorý čaká na celkového víťaza. Prihlasovanie na www.skga.sk, alebo na recepcii klubu. Majte pekný deň!

Ďalšie aktuality »

Aktuálne počasieAIRPORT GOLF CLUB

Airport Golf Club bol založený v roku 2008 a je aktuálne prvým golfovým klubom v Nitrianskom kraji.

Členom aj návštevníkom ponúka výborné hracie podmienky – plnohodnotné 9-jamkové ihrisko, par 35 s dĺžkou 2500m, krytý a osvetlený driving range s dĺžkou 220 m, chipping area a putting green.

Budúcu sezónu vás navyše čaká niekoľko golfových akcií aj turnajov, takže teraz je ten najlepší čas, aby ste sa pridali k nám. Naším cieľom je poskytnúť vám čo najlepší golfový zážitok.Kde inde si môžete po golfovej hre oddýchnuť, než v pohodlí nášho clubhousu, kde vás ochotný personál priateľsky privíta a rád obslúži. Zrekonštruovaný clubhouse má kapacitu až 70 miest, takže si zaručene užijete pekný výhľad na krásy nášho 9-jamkového ihriska.