Aktuality

Deň otvorených dverí na golfe - už zajtra!

Nezabudnite, že zajtrajší deň je „dňom otvorených dverí“ – príďte si vyskúšať golf zdarma, navyše, ak ste golfista a prinesiete so sebou priateľa, máte šancu na výhru (bližšie info a pravidlá súťaže na www.skga.sk ). Peknú hru všetkým!

3. ročník turnaja O putovný pohár primátora mesta Nové Zámky už túto sobotu

Milí golfoví priatelia,

máme za sebou (po dvoch týždňoch) kvalifikáciu jamkovky, takže sme hneď aj pripravili pavúka, aby ste vedeli s kým hrať, dohodnúť sa a zladiť si čas so spoluhráčom. Nech sa páči – na našej stránke v sekcii Majstrovské turnaje. Okrem toho bolo odohraté druhé kolo ŠURANY HCP Tour – a s radosťou, aj s takou hrdosťou môžeme oznámiť, že sa k túre pridal ako hlavný partner MOLDA s.r.o. Ďakujeme veľmi pekne za podporu! Koncept aj predpokladané hracie dni – štvrtky a voľné soboty, zostávajú nezmenené, iba to trošku „vyšperkujeme“ :)

Počas týždňa nás čaká obvyklý program (okrem nie veľmi dobrej predpovede počasia) – nižšie uvedené sú víkendové akcie:

  • AFTER WORK streda o 16:00
  • Detský tréning v piatok o 16:30
  • Detský tréning v nedeľu o 10:00

Keďže sa kalendár tréningových hodín Alešovi napĺňa závratnou rýchlosťou (čo nás mimoriadne teší), bude k nám chodiť už od štvrtka. Takže tento týždeň sa na vás teší Aleš presne od štvrtka.

V sobotu sa určite uvidíme na 3. ročníku O putovný pohár primátora mesta Nové Zámky. Turnaj vyzerá byť naplnený, ale ak máte záujem hrať, skúste nám napísať, ak sa miesto uvoľní, vieme vás pripísať na zoznam (resp. „čakačku“).

Nezabudnite, že v sobotu je taktiež „DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ NA GOLFE“ – pozývame všetkých priateľov, kolegov, rodinu, každého, kto si chce zadarmo vyskúšať golf! A vy golfisti, pokiaľ privediete negolfistu a ten sa stane členom klubu do 31.augusta 2018 – súťažíte o All inclusive golfový pobyt v Turecku, aj s feečkami a letenkou :) To je „win win“ pre obe strany, no nie?

Plus dávame do pozornosti už blížiaci sa 1. MERCEDES HCP Tour, ktorého prvé kolo sa bude hrať v sobotu 26.05.2018. Túra pozostáva z troch kôl a záverečného finálového kola. Víťazi sa môžu tešiť na ceny od hlavného partnera MERCEDES (nie, auto to nebude :), ako aj od produktového partnera MARSEN. Nech sa páči pozvánka, ste srdečne vítaní!

Ešte posledná výzva pre cestovateľov – golfistov (aj negolfistov), cez leto je stále možnosť prihlásiť sa do Škótska, radi by sme uzavreli počty a prípadné neobsadené miesta (najmä čo sa ubytovania priamo na ihrisku týka) – posunuli ďalej. Ďakujeme! Majte pekný týždeň!

Ďalšie aktuality »

Aktuálne počasiePozvánka na 3. ročník turnaja O putovný pohár primátora mesta Nové Zámky


PONUKA DETSKÝCH GOLFOVÝCH TÁBOROV


JEDINEČNÁ PONUKA NA GOLFOVÝ VÝLET DO ŠKÓTSKA

AIRPORT GOLF CLUB

Airport Golf Club bol založený v roku 2008 a je aktuálne prvým golfovým klubom v Nitrianskom kraji.

Členom aj návštevníkom ponúka výborné hracie podmienky – plnohodnotné 9-jamkové ihrisko, par 35 s dĺžkou 2500m, krytý a osvetlený driving range s dĺžkou 220 m, chipping area a putting green.

Budúcu sezónu vás navyše čaká niekoľko golfových akcií aj turnajov, takže teraz je ten najlepší čas, aby ste sa pridali k nám. Naším cieľom je poskytnúť vám čo najlepší golfový zážitok.Kde inde si môžete po golfovej hre oddýchnuť, než v pohodlí nášho clubhousu, kde vás ochotný personál priateľsky privíta a rád obslúži. Zrekonštruovaný clubhouse má kapacitu až 70 miest, takže si zaručene užijete pekný výhľad na krásy nášho 9-jamkového ihriska.