Aktuality

News - 7.5.2021 - Využite slnečnú sobotu a prihláste sa na Klasifikáciu jamkovky!

Milí golfoví priatelia a nadšenci pre golfovú hru!

Máte už program túto sobotu? Nie? V tom prípade sa určite prihláste na individuálne testovanie výkonnosti – KVALIFIKÁCIU JAMKOVKY. Prvých 32 mužov a prvých 16 žien postupuje do tzv. pavúka, kde budú hrať klasickú jamkovku, avšak s 1/2 vyrovnaním HCP.

Okrem toho nás čaká krásne slnečné počasie a to treba určite využiť na športový pobyt v prírode. Príďte ho preto stráviť k nám, zašportujete si, zasúťažíte, aj sa dobre najete. V spolupráci s reštauráciou SOARE pre vás totiž chystáme chutný obed. Hladní od nás teda určite neodídete. :)

Prihlasovať sa môžete na www.skga.sk v sekcii turnaje, na tee time alebo môžete zavolať aj na recepciu klubu 0918 555 550, kde vás takisto radi zaregistrujeme.

News - 5.5.2021 - Kvalifikácia jamkovky už túto sobotu!

Milí členovia, priatelia a priaznivci AGC!

Prišiel máj – lásky čas, tak ho poďme stráviť v prírode a najlepšie na greenoch so svojimi priateľmi!

V sobotu nás čaká individuálne testovanie hráčov – KVALIFIKÁCIA JAMKOVKY, tak sa prihlasujte na recepcii, príp. na www.skga.sk v sekcii turnaje alebo na tee time /zatiaľ tam nie sú všetky turnaje a nevieme, prečo to funguje tak, ako to funguje/.

Samozrejme, že s dobrým obedom v spolupráci s reštauráciou SOARE, takisto aj v nedeľu vás čaká menu, aby ste nemuseli variť a prišli si oddýchnuť, či už aktívne golfom, alebo len tak posedieť na terase s dobrou kávičkou a načerpať energiu do ďalších krásnych májových dní.

Tréneri sú k dispozícii v obvyklých termínoch a na svojich telefónnych číslach, ale, samozrejme, u nás na drivingu a ihrisku, aby ste vylepšili svoj švih – referencie sú viac ako výborné, tak príďte osobne vyskúšať a presvedčiť sa o tom.

Detské tréningy sú tiež v termínoch podľa dohody s Michalom, preto o nich povedzte aj ostatným. Mladým totiž patrí budúcnosť a golf je jeden zo športov, ktorý má aj iný ako športový charakter – či už sociálny aspekt, alebo schopnosť učiť sa trpezlivosti a pokore.

A keďže sa už blíži leto, tak sme prirodzene pripravili aj obľúbené letné denné tábory v obvyklých termínoch /1., 3., 5. prázdninový týždeň/. Prihlášku a viac info nájdete na našom webe v hornom menu GOLF – GOLFOVÉ TÁBORY. Už teraz sa tešíme na všetky deti!

To je zatiaľ na tento týždeň všetko, čo by ste mali vedieť, tak si zaželajme peknú hru a majte krásny týždeň!

Ďalšie aktuality »

Aktuálne počasie
Od pondelka 1.3.2021 platí pre šport „Covid sport semafor“ podľa farby okresu. Sme ihrisko v extraviláne obce, takže aj keď sme v čiernej farbe, môžete u nás hrať. Prosíme Vás preto o dodržiavanie pravidiel Športového covid semaforu.

Pozrite si, ako je to so športom vo vašom okrese: https://covidsemafor.sportcenter.sk/domovAIRPORT GOLF CLUB

Airport Golf Club bol založený v roku 2008 a je aktuálne prvým golfovým klubom v Nitrianskom kraji.

Členom aj návštevníkom ponúka výborné hracie podmienky – plnohodnotné 9-jamkové ihrisko, par 35 s dĺžkou 2500m, krytý a osvetlený driving range s dĺžkou 220 m, chipping area a putting green. Atraktívnymi doplnkovými aktivitami sú takisto footgolf, disc golf a lukostreľba. 

Túto sezónu vás navyše čaká niekoľko golfových akcií aj turnajov, takže teraz je ten najlepší čas, aby ste sa pridali k nám. Naším cieľom je poskytnúť vám čo najlepší golfový zážitok.Kde inde si môžete po golfovej hre oddýchnuť, než v pohodlí nášho clubhousu, kde vás ochotný personál priateľsky privíta a rád obslúži. Clubhouse má kapacitu až 70 miest, takže si zaručene užijete pekný výhľad na krásy nášho 9-jamkového ihriska.