Aktuality

News február 2021

Milí priatelia, členovia, priaznivci golfu!

Tak sme sa konečne dočkali, bohužiaľ, ešte nie konca „pandémie“, ale skoro jarného počasia, ktoré nás láka do prírody individuálne si zašportovať. Ihrisko by malo byť k dispozícii tak, ako semafor hlási, ale od víkendu by malo byť už aj trošku pripravené na začiatok sezóny a k dispozícii všetkým hráčom, či už golfu alebo footgolfu.

Recepcia klubu vám bude takisto k dispozícii, a to zatiaľ počas nasledujúcich dvoch víkendov (v ostatné dni prosíme postupovať podľa pokynov na schránke pri vstupe do clubhousu) a potom zrejme od 13. marca v otváracích hodinách podľa sezóny.

Prosíme všetkých, ktorí si prídu individuálne zašportovať, o prísne dodržiavanie pokynov a nariadení, ktoré sú v aktuálnom období v platnosti.

Členov, ktorí si potrebujú načipovať žetóny čo najskôr na novú sezónu, prosíme, nech tak urobia počas víkendov. Tých, ktorí sa rozhodli, že driving kartu nepotrebujú, zdvorilo žiadame vrátiť ju na recepciu, prípadne vhodiť ju do schránky aj s označením mena.

Ešte informácia pre tých, ktorí pozabudli na členské, prosíme, nech tak urobia ešte tento týždeň, pretože potom budeme musieť postupovať podľa prijatých uznesení predchádzajúcich členských schôdzí. (Tá tohtoročná sa uskutoční až vtedy, keď to súčasná situácia dovolí. Aj celoslovenská schôdza je zatiaľ presunutá na 26.4.)

Všetkým ostatným, ktorí si splnili svoje povinnosti, veľmi pekne ďakujeme a budeme sa snažiť sezónu pripraviť čo najlepšie. Pevne dúfame, že budú aj turnaje, letné tábory, a že všetky akcie, ktoré by ste radi absolvovali u nás, budeme schopní zrealizovať k vašej spokojnosti a spokojnosti „všetkých pandemických odborných komisií“. Pardon, ale trošku chcem odľahčiť túto, takmer rok dlhú, nič neriešiacu situáciu, ktorá, dúfam, že onedlho skončí a my všetci si budeme môcť v zdraví vychutnávať tento nádherný šport, ktorý si snáď aj v tomto roku nájde nových nadšencov z radov vašich kamarátov či blízkych. Pretože golf a, samozrejme, nezabúdajme ani na footgolf, sú športy, kedy môžeme individuálne a bez nejakých obmedzení športovať, zabávať sa a pozdvihovať svoju úroveň, či už športovú, mentálnu alebo zdravotnú.

Veríme, že sa budeme môcť po celú nasledujúcu sezónu stretávať ako jedna rodina, navzájom sa podporovať a posúvať svoje osobné kvality vyššie. Ďakujeme, želáme veľa zdravia a čoskoro na greenoch!

Majte ešte pekný týždeň!

News - 10.2.2021

Milí členovia, priatelia a priaznivci najťažšieho a najkrajšieho športu, ako hovoria na istom TV kanáli!

Dúfajme, že sezóna za chvíľu začne a my budeme pohybom v prírode individuálne bojovať s vírusmi, či už s tými korona alebo tými, ako sú sokit, hook, fat, krátky pat a podobne. Ale na to budeme mať snáď celý rok, aby sme to odstraňovali, a to buď s pomocou priateľov na greenoch, alebo pomocou trénerov na drivingu a ihrisku.

Určite viete, že momentálne „riadi“ ihrisko tzv. semafor, ktorý oznamuje, ako sa môžeme pohybovať v prírode.

Clubhouse otvárame, ak to počasie dovolí, pravdepodobne v polovici marca, a možno aj skôr, keď to bude možné. Areál a recepcia sú vám k dispozícii od 9:00 hod. do zotmenia a cez víkendy od 8.00 hod.

Pred hrou sa informujte na recepcii klubu (+421 918 555 550), najmä z dôvodu nepriazne počasia (ranný mráz alebo hmla) a rešpektujte prosím pokyny personálu.

Informácia k členstvu v klube a k platbám

Do pozornosti dávame, že sme nemenili ceny ročných členských poplatkov.

Termín uhradenia členských poplatkov je do 20.02.2021. Pokiaľ ste svoje členstvo uhradili – považujte prosím túto správu za informatívnu. Pokiaľ nie – prosíme o dodržanie termínu, nakoľko ku dňu 28.02.2021 bude Vaše členstvo v klube zrušené (uznesenia z členskej schôdze k nahliadnutiu na vyžiadanie).

Pokiaľ by ste si po termíne 28.02.2021 chceli obnoviť riadne členstvo v klube – prosím o vzatie na vedomie, že je to možné za dodatočný poplatok 30 eur (uznesenie z čl. schôdze zo dňa 3.12.2019).

V prípade, že ste našimi riadnymi členmi a zaplatili ste si na tento rok aj drivingovú kartu – prosíme vás pri vašej prvej návšteve, aby ste si vašu pôvodnú priniesli so sebou – na recepcii vám budú načipované lopty na novú sezónu.

Sme netrpezliví, kedy sa zima vyšantí a s ňou aj deti, ktoré túto situáciu asi tiež nie vždy zvládali, a prvé jarné slniečko (a s ním aj hlavný hygienik) bude natoľko zhovievavé, aby sme si aj posedeli na terase pri kafíčku.

Majte pekný týždeň!

Ďalšie aktuality »

Aktuálne počasieSEMAFOR

  • DRIVING RANGE – otvorený
  • PUTTING a CHIPPING GREEN – v prevádzke
  • IHRISKO – v prevádzke

Od pondelka 1.3.2021 platí pre šport „Covid sport semafor“ podľa farby okresu. Sme ihrisko v extraviláne obce, takže aj keď sme v čiernej farbe, môžete u nás hrať. Prosíme Vás preto o dodržiavanie pravidiel Športového covid semaforu.

Pozrite si, ako je to so športom vo vašom okrese: https://covidsemafor.sportcenter.sk/domovAIRPORT GOLF CLUB

Airport Golf Club bol založený v roku 2008 a je aktuálne prvým golfovým klubom v Nitrianskom kraji.

Členom aj návštevníkom ponúka výborné hracie podmienky – plnohodnotné 9-jamkové ihrisko, par 35 s dĺžkou 2500m, krytý a osvetlený driving range s dĺžkou 220 m, chipping area a putting green. Atraktívnymi doplnkovými aktivitami sú takisto footgolf, disc golf a lukostreľba. 

Túto sezónu vás navyše čaká niekoľko golfových akcií aj turnajov, takže teraz je ten najlepší čas, aby ste sa pridali k nám. Naším cieľom je poskytnúť vám čo najlepší golfový zážitok.Kde inde si môžete po golfovej hre oddýchnuť, než v pohodlí nášho clubhousu, kde vás ochotný personál priateľsky privíta a rád obslúži. Clubhouse má kapacitu až 70 miest, takže si zaručene užijete pekný výhľad na krásy nášho 9-jamkového ihriska.