Aktuality

Novinky na tento týždeň - zmena termínu nočného turnaja na sobotu večer 30.6.

Milí golfoví priatelia,

sobotňajšie ráno patrilo spomienke na Jána Peča II., naši chlapi golfisti si jeho pamiatku uctili minútou ticha pred ryder cupovým zápasom… Víkend sa teda niesol v znamení ryderového zápolenia, a po sobotňajšom vyrovnanom dni, sa v nedeľu odohrali single jamkovky… Fotky nájdete na našom FB profile. Taktiež máme odohraté takmer všetky prvé kolá jamkovky… Rozpis a postupy nájdete na našom webe.

Program na tento týždeň / víkend: V sobotu 30.06.2018 – 5. základné kolo US KIDS golf – so štartom o 10:00. Prihlasovanie na www.skga.sk Nočný turnaj prekladáme z pôvodne plánovaného piatku na sobotu večer  – 30.06.2018 (vzhľadom na nie veľmi priaznivú predpoveď počasia) – sledujte náš FB, resp. prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu. Jasné, že nočný turnaj sa hrá v noci, takže pripraviť čelovky, dve palice a dobrú náladu. Jamky osvetlíme, svietiace loptičky a občerstvenie zabezpečíme. Nedeľa sa týka hlavne footgolfistov – pretože bude prebiehať druhé kolo letnej footgolfovej ligy. Vás golfistov poprosíme o strpenie, nakoľko od 10:00 do cca 11:00 budú štartovať footgolfové flajty, preto je dobré si naplánovať hru predtým alebo potom.

Klasická streda „AFTER WORK“ so štartom o 16:00, a aj detské tréningy – v piatok o 16:30 a v nedeľu o 10:00 sú k dispozícii.

Budúci týždeň nám začínajú detské golfové kempy (od 2. júla), ale ihrisko aj tréningové plochy sú samozrejme k dispozícii – akurát bude možno rušnejšie ako zvyčajne…

Majte pekný týždeň!

Prekvapenie pre členov aj nečlenov. Iba v AGC.

Milí golfoví priatelia,

víkend nám ubehol veľmi rýchlo, a opäť turnajovo, nakoľko v sobotu sme mali už druhé kolo MERCEDES HCP Tour a v nedeľu footgolfovú ligu. Prestriedali sme aktivity a opäť raz sme boli radi, že na našom ihrisku to žije :) Fotky z turnaja nájdete na našom FB profile. Ešte by som rada spomenula, že počas celého piatku prebiehal na ihrisku teambuilding pre zamestnancov MOTOR CAR Nové Zámky – nášho partnera MERCEDES túry, a bolo nám potešením byť pri tom, že športom sa utužuje kolektív. Takže väčšina hrala footgolf, vyskúšali si golf aj lukostreľbu a zmerali si sily v patovacom turnaji. Ďakujeme!

Prejdime na tento týždeň, lebo veselo bude na ihrisku:

  • Poznáte RYDER cup, však áno. Keď ste ho aj nehrali, tak ho určite máte napozeraný.

Súboj tímov Levice vs. Šurany nás čaká cez víkend. Kapitáni pripravení, hráči nasadení. Počas dvoch dní sa bude hrať foursome, fourball, a single jamkovka. Je sa na čo tešiť, navyše, tím Levíc vraj bude stanovať na ihrisku, takže ak im chcete spríjemniť večer – len do toho :) Samozrejme vítame každého, kto chce povzbudiť a vychutnať si atmosféru tímovej hry. Ihrisko je samozrejme k dispozícii, budeme sa tešiť!

  • Máme malé prekvapenie pre riadnych členov klubu:

V spolupráci s Wellness & Relax Palárikovo – ako partnera klubu, sme pre každého z vás pripravili poukážky do bazénového sveta. Tešíme sa takejto podpore a sme vďační, zároveň veríme, že vám urobíme radosť a spríjemníme niektorý z vašich dní mimo golfu :)

  • Pre golfistov mimo nášho klubu, tzv. „cezpoľných“, sme takisto pripravili niečo viac ako fajn na nasledujúce mesiace:

Čo tým sledujeme? Chceme, aby sa aj golfisti nielen nášho klubu presvedčili o tom, že na naše ihrisko sa oplatí prísť, že je fajn zahrať si ho, a možno pre niekoho to bude aj challange. A potom, viete ako to je cez týždeň – aj my budeme radi, ak začiatkom týždňa trošku viac vyťažíme ihrisko, pretože tieto dni sú také „pracovné“…

Pár doplňujúcich informácií:

  • Podnikatelia, ak ste si posunuli daňové priznania, myslite na nás a nedajte prepadnúť 2%, pomôže to rozvoju klubu a vy si tým viete vyriešiť časť svojho členského príspevku na rok 2019.
  • Garden golf party sa v navrhovanom termíne neuskutoční, je obdobie dovoleniek, mnohí máte svoj program už dlho vopred stanovený, takže radšej akciu presúvame na neskorší termín – pravdepodobne ako rozlúčku s letom – niekedy začiatkom septembra. Určite včas dáme vedieť!
  • AFTER WORK streda so štartom o 16:00
  • Detské tréningy v piatok o 16:30 a v nedeľu o 10:00
  • Prvý letný týždeň začíname táborom – detským kempom, tento termín (02. – 06. júl 2018) ešte nemáme naplnený, takže ak ako rodičia rozmýšľate, kam s dieťaťom počas prázdnin – šup s ním na golfový tábor :)

Majte pekný týždeň!

Ďalšie aktuality »

Aktuálne počasieLETNÁ FOOTGOLFOVÁ TOUR 2018


PONUKA DETSKÝCH GOLFOVÝCH TÁBOROV


JEDINEČNÁ PONUKA NA GOLFOVÝ VÝLET DO ŠKÓTSKA

AIRPORT GOLF CLUB

Airport Golf Club bol založený v roku 2008 a je aktuálne prvým golfovým klubom v Nitrianskom kraji.

Členom aj návštevníkom ponúka výborné hracie podmienky – plnohodnotné 9-jamkové ihrisko, par 35 s dĺžkou 2500m, krytý a osvetlený driving range s dĺžkou 220 m, chipping area a putting green.

Budúcu sezónu vás navyše čaká niekoľko golfových akcií aj turnajov, takže teraz je ten najlepší čas, aby ste sa pridali k nám. Naším cieľom je poskytnúť vám čo najlepší golfový zážitok.Kde inde si môžete po golfovej hre oddýchnuť, než v pohodlí nášho clubhousu, kde vás ochotný personál priateľsky privíta a rád obslúži. Zrekonštruovaný clubhouse má kapacitu až 70 miest, takže si zaručene užijete pekný výhľad na krásy nášho 9-jamkového ihriska.