Aktuality

Otvorené do 3. decembra

Milí priatelia,

za oknami to nevyzerá práve ideálne, ale predsa sa medzi nami nájdu takí, čo si zahráme aj v tomto ročnom období :) **Stále sme otvorení – s predpokladom do nedele 3. decembra 2017. ** Po tomto termíne sme pre vás „odkukali“ od GK Meander tzv. semafor – ktorý vám každý deň na našej stránke ukáže, či môžete hrať na ihrisku a na ktorých plochách trénovať… Pripravíme, uvedieme do prevádzky a budeme informovať. Verím, že aj takto vám spríjemníme zimné mesiace.

Minulý týždeň sme mali aj prezídium, a čo by vás mohlo zaujímať je, že už máme viac vecí pripravených na nadchádzajúcu sezónu: napríklad zatraktívnili sme HCP túry, pripravili termíny turnajov, termíny táborov, pridali funny turnaje, zavedieme pravidelné HCP turnaje na 9 jamiek a veľa iného. Všetko sa budeme snažiť dať na stránku čo najskôr, máme na to celú zimu, len vám dávame vedieť, že pilne pracujeme na novej sezóne…

A keďže máme záver roka, tak, ako každý rok nás čaká zhodnotenie sezóny – a áno, zaujímajú nás vaše názory – preto chystáme členskú schôdzu, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 30. novembra 2017. Priestory včas upresníme, nakoľko to závisí od počtu zúčastnených. Pozvánku členom pošlem v samostatnom e-maile.

A ešte sa vrátim k plesu, dolaďujeme a chystáme… spomínaná ochutnávka vín bude pod taktovkou Žitavských viníc, tak sa naozaj máte na čo tešiť, ich vínka sú unikátne…

Majte pekný a úspešný týždeň!

Novembrové celodenné fee iba za 20 €

Priatelia,

ešte cca mesiac, a pomaly končíme so sezónou aj my… Včera sme ukončili detské tréningy a vôbec celý juniorský rok v klube turnajom a bolo nám potešením, že sme napriek počasiu opäť malých hráčov nezrušili. Statočne a s odhodlaním odohrali 9 jamiek – vo vetre a nie v práve ideálnom počasí… Fotogalériu a výsledky si môžete pozrieť na našej FB stránke. S PRO trénerom Danim sa tak isto opäť vidíte na jar, a už teraz môžem povedať, že sa tešíme na novú sezónu (a ešte sme ani neskončili…).

V najbližších dňoch sa bude na ihrisku „trošku“ pracovať – snažíme sa vám spraviť komfortnejšie parkovanie, a tak isto aj skrášliť ihrisko – takže v okolí druhej a tretej jamky budú prebiehať výkopové práce, preto z oboch dôvodov prosíme o trpezlivosť a pochopenie. Na jar bude ihrisko opäť krajšie a zaujímavejšie!

Celý november máte celodenné fee za 20 eur, takže hrať môžete celý deň, koľko sa vám páči – to je hlavne pre vás, ktorí nie ste z klubu, tak využite ešte tento jesenný mesiac na golf.

Čo sa týka golfového plesu – už máme lístky k dispozícii, takže nech sa páči, sú v predaji. Podľa dobrých ohlasov z nášho prvého plesu a prejaveného záujmu by sme radi upozornili, že počet miest je limitovaný na 100 osôb – preto ak máte záujem, budeme radi, ak sa nám včas ohlásite. Tešíme sa na Vašu spoločnosť. Prosím kontaktujte ma na t.č. 0905 744 694. Ďakujem.

Majte pekný týždeň!

Ďalšie aktuality »

Aktuálne počasie


AIRPORT GOLF CLUB

Airport Golf Club bol založený v roku 2008 a je aktuálne prvým golfovým klubom v Nitrianskom kraji.

Členom aj návštevníkom ponúka výborné hracie podmienky – plnohodnotné 9-jamkové ihrisko, par 35 s dĺžkou 2500m, krytý a osvetlený driving range s dĺžkou 220 m, chipping area a putting green.

Budúcu sezónu vás navyše čaká niekoľko golfových akcií aj turnajov, takže teraz je ten najlepší čas, aby ste sa pridali k nám. Naším cieľom je poskytnúť vám čo najlepší golfový zážitok.Kde inde si môžete po golfovej hre oddýchnuť, než v pohodlí nášho clubhousu, kde vás ochotný personál priateľsky privíta a rád obslúži. Zrekonštruovaný clubhouse má kapacitu až 70 miest, takže si zaručene užijete pekný výhľad na krásy nášho 9-jamkového ihriska.