Aktuality

Čo nás čaká tento rok

Milí priatelia,

po prvýkrát v tomto roku sa vám prihovárame newslettrom, ktorým by sme vám radi predstavili rok 2019 v našom klube, na našom ihrisku.

Keďže od založenia a otvorenia ihriska ubehlo, resp. ubehne už 10 rokov, pre nás osobne je tento rok takou malou oslavou… Preto sa rok 2019 bude niesť v duchu 10. výročia ihriska, ktoré by sme spolu s vami radi oslávili v piatok 31. mája 2019. Okrem turnaja /ako inak/ vás v tento deň zabavíme hudbou, môžete sa tešiť na skvelého moderátora /pre nás česť – prezradíme ale neskôr/ a na večer plný radosti a skvelých zážitkov! Niektorí z vás sú u nás od začiatku nášho „príbehu“, postupne sme sa rozrástli na peknú komunitu :)

Teraz niečo k ihrisku a plánom na rok 2019:

  • Ihrisko samotné výraznými zmenami neprechádza, radi by sme udržali kvalitu greenov a vylepšili pár nedostatkov, ktoré „znepríjemňujú“ hru, zvýšili starostlivosť o ferveje a odpaliská a samozrejme o stromčeky, ktorých je aj vďaka Vám viacej.
  • Najväčšia a pre nás najzásadnejšia zmena sa bude týkať prístavby terasy, kde plánujeme vytvoriť priestor pre cca 40 hostí. Chystali sme sa na to už dlhšiu dobu, a hádam tento rok to aj dotiahneme do konca. Sami viete, že priestor clubhousu nie vždy poskytol komfort vám všetkým, či už počas turnajov, alebo ak sme mali spojené akcie s footgolfistami, resp. počas leta a letných táborov. Navyše, radi by sme vám počas víkendov ponúkli aj niečo viac, ako „len“ golf – a keď chceme spojiť šport s dobrou kuchyňou (kvalitný gril už čaká na odskúšanie) a príjemným posedením, vyžaduje si to svoje prostredie. Aj pre nás sa tak vytvára možnosť poskytnúť vám príležitosť na kvalitný teambuilding, rodinnú oslavu alebo narodeninovú párty. A nebude to stiesnené, a nebudeme rozmýšľať, čo vieme ponúknuť a čo už nie… Navyše catering, ktorý tak či tak budeme musieť zabezpečovať aj naďalej počas väčších akcií /pretože vlastnú kuchyňu a kuchára nemáme/ budeme vedieť prispôsobiť vašim požiadavkám s väčšími možnosťami… Takže toto sú argumenty, s ktorými sme pracovali a sami seba sme presvedčili, že toto je cesta nielen na tento rok… Terasa by mala byť hotová do polovice marca a teda od jari už plne k dispozícii… Už teraz sa tešíme…
  • Turnajový kalendár sme už zverejnili na našej web stránke… Plánujeme len jednu HCP túru počas roka s príznačným názvom „OPEN HCP Tour“ /10. výročie/, ktorá bude mať – ako inak 10 kôl /vrátane finále/, každé kolo so záštitou a podporou partnera, v rámci turnajov sa mení iba termín primátorského šurianskeho turnaja, ktorý prekladáme na sviatok 1. mája, tým sme mohli posunúť termín klubových majstrovstiev na druhý septembrový víkend /tieto nové termíny chceme ponechať aj v budúcnosti/, zaradíme tento rok znovu „after ZK“ /pre začínajúcich golfistov/ a „seniorské HCP“ turnaje, pridáme “funny texasy dvojíc“, zostávajú “juniorské AGC“ turnaje a klasické „After work“. Doplníme kategórie aj na majstrovských turnajoch o stb. kategóriu a seniorskú kategóriu. Plánujeme viac tzv. RYDER cupov, pričom do výberu chceme zaradiť nielen najlepších, ale dať šancu všetkým vám, ktorí by ste chceli bojovať za klub a zažiť atmosféru teamovej jamkovky. Skrátene – jedna skvelá túra a viac zábavy.
  • V cenníku členských poplatkov k žiadnym zmenám nedochádza /jediná zmena je zlacnenie tzv. HCP ročného členstva, taktiež platí už klasická zľava na štartovné pre všetkých, ktorí uhradia členské poplatky do konca januára.
  • Web stránka ešte počas zimy prejde malou úpravou – pridáme pár informácií pre úplných začiatočníkov a naďalej vás budeme informovať o všetkom nie len na webe, ale aj na FB stránke
  • Členskú schôdzu uskutočníme pravdepodobne už 29. januára 2019 a radi by sme ju spojili aj s výkladom nových pravidiel, ktoré ako iste viete, už vstúpili do platnosti… veľa vecí a situácií sa zjednodušilo, ale je dobré si o nich „pokecať“ a ozrejmiť si ich. Ak máte na nás čokoľvek – je tu čas a priestor, aby ste sa na to pripravili :)
  • Začiatok sezóny a teda otvorenie clubhousu a ihriska plánujeme na piatok 8. marca 2019, samozrejme budeme reagovať na aktuálne počasie. Zatiaľ fungujeme na „semafore“, resp. v Oliva indoor golfe.
  • Tímovo zostávame v zložení z minulého roka – greenkeeperi Maroš a Fero, maršal a pomocný greenkeper Braňo, dievčatá na recepcii Ivana a Katka, a samozrejme PRO Aleš

V novom roku srdečne pozdravujeme a želáme ešte raz všetko dobré!

Ing.Monika Očadlíková manažér klubu Airport Golf Club, člen SKGA Nám. Hrdinov 1, 942 01 Šurany info@airportgolf.sk Mob. +421 905 744 694

Aktuálne novinky

Vážení priatelia,

radi by sme vám popriali šťastný a úspešný nový rok 2019, pevné zdravie, radosť z golfu a golfové zážitky, na ktoré sa nezabúda…

Pred sviatkami avizovaný trojkráľový turnaj tento rok zrejme neuskutočníme – vzhľadom na predpoveď počasia, ktorá golfu a ihrisku veľmi nepraje… Príležitostí bude ešte viac než dosť…

Prajeme ešte pekné prázdninové dni!

Ďalšie aktuality »

Aktuálne počasie


Ihrisko, aj tréningové plochy sú uzatvorené. Ďakujeme za pochopenie!
AIRPORT GOLF CLUB

Airport Golf Club bol založený v roku 2008 a je aktuálne prvým golfovým klubom v Nitrianskom kraji.

Členom aj návštevníkom ponúka výborné hracie podmienky – plnohodnotné 9-jamkové ihrisko, par 35 s dĺžkou 2500m, krytý a osvetlený driving range s dĺžkou 220 m, chipping area a putting green.

Budúcu sezónu vás navyše čaká niekoľko golfových akcií aj turnajov, takže teraz je ten najlepší čas, aby ste sa pridali k nám. Naším cieľom je poskytnúť vám čo najlepší golfový zážitok.Kde inde si môžete po golfovej hre oddýchnuť, než v pohodlí nášho clubhousu, kde vás ochotný personál priateľsky privíta a rád obslúži. Zrekonštruovaný clubhouse má kapacitu až 70 miest, takže si zaručene užijete pekný výhľad na krásy nášho 9-jamkového ihriska.