Aktuality

Aktuality AGC

Milí golfoví priatelia,

víkend sme si spestrili maskami a turnajovým Texasom dvojíc… a nedeľu aj posledným AGC junior championship… Hrali sme, bavili sa a chytali slnko – pretože 20 °C v novembri, to si treba vybehnúť na green!

A zrejme ešte s pekným počasím nekončíme…

Pár info k nasledujúcemu týždňu:

  • V sobotu 10.11.2018 sme pridali HCP turnaj – takže ak si chcete zahrať na úpravu HCP a stráviť deň na ihrisku – nech sa páči – prihlasovanie na www.skga.sk. Odštartujeme vás, vyhodnotíme, a vy sa nemusíte ponáhľať domov, lebo aj obed vám zabezpečíme.
  • PRO Aleš vám bude k dispozícii ešte aj tento týždeň / víkend – od štvrtka do soboty (v prípade záujmu aj od stredy do nedele – podľa vopred nahlásených hodín). Hodiny si prosím nahlasujte priamo na recepcii klubu. Bude sa na vás tešiť :)
  • Zákulisná info k budúcoročnej sezóne – Aleš u nás zostáva, naďalej bude k dispozícii počas víkendov a tiež bude naďalej viesť našich juniorov.
  • Detský tréning z piatka sme preložili na sobotu o 10:00, a nedeľa o 10:00 zostáva nezmenená

V aquariu sa za mesiac október vyzbieralo 183 eur.

Krátka správa z iného súdka: Prípravy na golfový ples 2019 sú v plnom prúde – prezradíme, že sa môžete tešiť na nové miesto – a to krásne prostredie vinice St. Petrus Vini vo Svätom Petri, a tiež oživíme aj repertoár tanečných skladieb v podaní ľudovej hudby… A áno, bude aj Dominika Titková and friends… Kedy? V piatok 18. januára 2018… Bude nám potešením!

Ale zatiaľ využite ešte peknú predpoveď a hrajte čo to dá :)

Majte pekný týždeň!

Halloweensky texas už túto sobotu!

Milí priatelia golfu,

voľné dni sú možno ideálne aj na aktívne strávený čas v prírode…a jeseň je krásna vo všetkých svojich farbách… ešte stále sa hrá fajn, netreba byť zimne naobliekaný, a keď doslova neleje, tak to treba využiť :)

V sobotu sa na vás tešíme na tradičnom HALLOWEEN Texase dvojíc… Štartujeme o 10:00, samozrejme v maskách, a ako inak, je to funny turnaj, naozaj každá dvojica si príde na svoje – na texase hráte predsa z lepšej lopty, výhodnejšej pozície, takže áno, ihrisko sa dá zahrať na nevídaný výsledok. Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu. Ak by ste nemali parťáka, určite niečo vymyslíme…

Keďže v sobotu budú u nás na ihrisku aj footgolfoví hráči, a ich turnaj (Maďarsko versus Slovensko) bude štartovať o 9:00, poprosíme o trpezlivosť, nakoľko na ihrisku, ale aj v club house bude „ hustejšie“… Ono sa to uvoľní hneď po štarte – takže nemajte obavu, všetko vieme komfortne zvládnuť.

Tréner Aleš je u nás od stredy – pravdepodobne do nedele (4. november), a zrejme to bude aj posledný víkend… (potom opäť až na jar, resp. v indoore).

Detské tréningy ešte stále pokračujú:

  • v piatok o 16:00 – putovací turnaj
  • v nedeľu o 10:00 – keďže máme „neturnajovú“ nedeľu – môžeme skúsiť (vzhľadom na počet juniorov a aj počasie) zorganizovať AGC junior championship. Rodičia, budem vás kontaktovať!

Tešíme sa ešte na pekné dni na greenoch!

Majte pekný týždeň!

Ďalšie aktuality »

Aktuálne počasie


AIRPORT GOLF CLUB

Airport Golf Club bol založený v roku 2008 a je aktuálne prvým golfovým klubom v Nitrianskom kraji.

Členom aj návštevníkom ponúka výborné hracie podmienky – plnohodnotné 9-jamkové ihrisko, par 35 s dĺžkou 2500m, krytý a osvetlený driving range s dĺžkou 220 m, chipping area a putting green.

Budúcu sezónu vás navyše čaká niekoľko golfových akcií aj turnajov, takže teraz je ten najlepší čas, aby ste sa pridali k nám. Naším cieľom je poskytnúť vám čo najlepší golfový zážitok.Kde inde si môžete po golfovej hre oddýchnuť, než v pohodlí nášho clubhousu, kde vás ochotný personál priateľsky privíta a rád obslúži. Zrekonštruovaný clubhouse má kapacitu až 70 miest, takže si zaručene užijete pekný výhľad na krásy nášho 9-jamkového ihriska.