Potrebujete si požičať auto?

Potrebujete odviezť na letisko, na stretnutie s klientom alebo je váš účel cesty rekreačný? V tom prípade je požičanie auta tým najpohodlnejším spôsobom prepravy. O to viac, ak cestujete celá rodina a viete, že do vášho 5-miestneho auta s veľkou batožinou sa rozhodne všetci nezmestíte. Preto vám ponúkame na prenájom nové 8-miestne vozidlo značky Toyota Proace Verso, ktoré vás pohodlne odvezie, kamkoľvek budete potrebovať. A nezáleží pritom, či ide o záležitosť jedného dňa alebo troch týždňov. Radi vám poskytneme vozidlo na krátkodobý aj dlhodobý prenájom.

Prečo je prenájom auta taký výhodný?

  • ÚSPORA ČASU

Ak často cestujete letecky do cudzích krajín, ale máte takmer vždy problém s transferom na letisko, pretože vaši kamaráti a príbuzní sú stále časovo vyťažení, požičanie auta spolu so šoférom je pre vás tou správnou voľbou. A vy už nemusíte mať žiadne starosti s dopravou na letisko (Bratislava, Viedeň, Budapešť), iba sa tešiť z komfortnej jazdy autom, ktoré vás dopraví na určené miesto včas.

  • SPOĽAHLIVOSŤ

Ak skutočne nepotrebujete auto každý deň a používate ho iba pri zvláštnych príležitostiach, ako je napríklad letná rodinná dovolenka, je pre vás najlepšie si takéto vozidlo len požičať. O to viac, ak si nie ste istí technickým stavom svojho vlastného osobného auta a myslíte si, že by niekoľko stoviek kilometrov dlhú jazdu do zahraničia nemuselo zvládnuť.

  • SLOBODA

Na rozdiel od cestovania vlastným autom sa môžete kedykoľvek zastaviť a pokochať sa akýmkoľvek výhľadom aj na odľahlejšie miesta, na ktoré by ste sa autobusom či inou formou dopravy dostali len ťažko. Aj preto vám cestovanie prenajatým autom poskytne viac voľnosti a slobody.

  • KOMFORT

Prenájom auta napríklad na dovolenku vám umožní užívať si dobrodružstvo vlastným tempom. Nemusíte sa tak riadiť príchodmi a odchodmi vlakov či autobusov, ak vám plán nevyjde. Požičané auto vám takisto poskytne pri cestovaní určité pohodlie. Najmä ak je osemmiestne a vy cestujete vo väčšom počte, takže na nedostatok priestoru sa rozhodne nebudete sťažovať.

  • SPĹŇA VAŠE POŽIADAVKY

Požičovne automobilov vám umožňujú vybrať si vozidlo podľa vašich konkrétnych a aktuálnych potrieb. Či už odchádzate ako rodina a potrebujete väčšie auto, alebo ide len o jednorazový transfer na letisko, my vám ponúkame na prenájom moderné osobné vozidlo, ktoré bude spĺňať všetky vaše požiadavky. Pretože vďaka priestrannému interiéru, funkčnosti a výnimočnému komfortu sa vaša cesta stane príjemnou a neopakovateľnou.

V prípade záujmu o krátkodobý či dlhodobý prenájom vozidla alebo v prípade ďalších otázok ohľadom prenájmu nás pokojne kontaktujte na tel. č. 0905 421 997.

POZOR: Pre členov Airport Golf Clubu máme zvýhodnené podmienky!