Referencie

Teambuildingy

„Koncom leta sa naša škola rozhodla zrealizovať teambuilding v Airport Golf Clube v Šuranoch. Po príchode na náš čakalo krásne upravené golfové ihrisko a množstvo zaujímavých športových disciplín. Mohli sme si vyskúšať samotný golf, patovanie na greene, odpaľovanie, no aj footgolf a lukostreľbu. Bolo to veľmi zaujímavé a zábavné. Počas celého dňa sme mali k dispozícii chutné občerstvenie. Atmosféra bola vynikajúca aj vďaka majiteľom a celému sympatickému personálu, za čo im patrí veľká vďaka. Vrelo odporúčame!“ (A.H., Základná škola Devínska, Nové Zámky, január 2020)

„V lete sme sa rozhodli zrealizovať teambuilding v Aiport Golf Clube v Šuranoch a určite, že sme neoľutovali. Bola to výborná skúsenosť. Získali sme základy z golfu vďaka profesionálnemu inštruktorovi a počas celého dňa bolo o občerstvenie postarané chutným jedlom. Zahrali sme si aj Foot golf na „nekonečnom“ ihrisku. Máte obrovský areál, o ktorý sa pekne staráte. Klobúk dole. Personál v clube bol ústretový a priateľský. Vďaka týmto všetkým veličinám bola atmosféra uvoľnená a deň strávený hraním golfu každý chváli. Ďakujeme.“ (M.K., Rothlehner pracovné plošiny s.r.o., január 2020)

„Rád by som poďakoval Aiport Golf Clubu v Šuranoch za veľmi vydarený letný teambuilding. Bezproblémová organizácia, vynikajúci catering a príjemná atmosféra v uvoľnenom prostredí Golf Clubu spolu so základmi výučby golfu mali v našom kolektíve výbornú odozvu. Všetko bolo, ako sme si vopred dohodli a strávili sme veľmi príjemné popoludnie. Môžem iba odporúčať.“ (D.F., Diamond Medical, s.r.o., január 2020)

,,Každoročne organizujeme firemný teambuilding v Aiport Golf Clube v Šuranoch, kde na nás vždy čaká príjemné prostredie, milý personál, skvelé jedlo a výborná atmosféra. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník.“ (A.T.,MIKRON SLOVAKIA s.r.o., apríl 2019)

„Za spoločnosť Motor-Car Nové Zámky môžem povedať, že po počiatočných začudovaných pohľadoch, v ktorých stálo: "Teambuilding na golfovom ihrisku, preboha, čo tam budeme robiť?“ sa názor zmenil na „najlepší teambuilding, aký sme kedy mali!“ Keď som si robil minianketu, kde máme robiť teambuilding tento rok, bez váhania všetci odpovedali, že na golfovom ihrisku…P.S. Prídu aj tí, čo minulý rok neboli… Ľudia boli nadšení, golf aj footgolf ich zaujal, stratili rôzne predsudky voči tomuto športu, v príjemnom prostredí sme strávili úžasný deň, všetci by si to radi zopakovali…" (M.A., Motor-Car Nové Zámky, s.r.o., marec 2019)

„Bola to veľmi príjemná akcia, dobre zorganizovaná, veľa zaujímavých aktivít k dispozícii okrem samotnej výučby golfu, čím sa zaujímavo vyplnil celodenný program; splnilo naše očakávania. Oceňujem ústretovosť pri dohadovaní detailov samotnej akcie :) Môžeme iba odporúčať.“ (K. N., OSRAM a.s., marec 2019)