Referencie

Teambuildingy

,,Každoročne organizujeme firemný teambuilding v Aiport Golf Clube v Šuranoch, kde na nás vždy čaká príjemné prostredie, milý personál, skvelé jedlo a výborná atmosféra. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník.“ (A.T.,MIKRON SLOVAKIA s.r.o.)

„Za spoločnosť Motor-Car Nové Zámky môžem povedať, že po počiatočných začudovaných pohľadoch, v ktorých stálo: "Teambuilding na golfovom ihrisku, preboha, čo tam budeme robiť?“ sa názor zmenil na „najlepší teambuilding, aký sme kedy mali!“ Keď som si robil minianketu, kde máme robiť teambuilding tento rok, bez váhania všetci odpovedali, že na golfovom ihrisku…P.S. Prídu aj tí, čo minulý rok neboli… Ľudia boli nadšení, golf aj footgolf ich zaujal, stratili rôzne predsudky voči tomuto športu, v príjemnom prostredí sme strávili úžasný deň, všetci by si to radi zopakovali…" (M.A., Motor-Car Nové Zámky, s.r.o.)

„Bola to veľmi príjemná akcia, dobre zorganizovaná, veľa zaujímavých aktivít k dispozícii okrem samotnej výučby golfu, čím sa zaujímavo vyplnil celodenný program; splnilo naše očakávania. Oceňujem ústretovosť pri dohadovaní detailov samotnej akcie :) Môžeme iba odporúčať.“ (K. N., OSRAM a.s.)