Aktuality

2.5.2017

1. turnaj AMIBUS HCP TOUR

Konečne sa nám to podarilo, a včera sme odštartovali sériu HCP turnajov „AMIBUS powered by OAKLEY“… Ten prvý bol plný skutočne krásnych výsledkov. Keďže však jednotlivé turnaje nebudeme vyhodnocovať, ale ceny sa losujú, tak by som rada spomenula aspoň tie, na ktoré môžu byť hráči naozaj pyšní: Najlepšie zahraný výsledok je 72 rán – p. Peter Zajác, najlepšie zlepšenie HCP – René Bergendi, a krásne výsledky aj zlepšenia: Ladislav Igaz, Ivana Mandáková, Tomáš Krištof, Marek Urge. Gratulujeme a tešíme sa na v poradí druhý turnaj, ktorý sme preložili na pondelok 08.05.2017. Tiež je to voľný deň, tak veríme, že si ho spestríte golfom! Keďže prvý turnaj sme prekladali 2×, začiatok túry nám vyšiel až na máj. Na tentokrát to vyšlo takto, možno ak bude voľnejší víkend, opäť niektorý z turnajov preložíme, avšak stále zostáva v platnosti, že táto túra sa bude hrávať vo štvrtky popoludní. Fotky z prvého turnaja si môžete pozrieť na FB.

28.4.2017

AMIBUS HCP TOUR 1.5.

Milí naši golfisti,

stále sa vraciame k počasiu a k tomu, ako nie sme spokojní… nuž, naozaj by nám bolo lepšie na terase zaliatej slnkom a v krátkom rukáve na greene. Snáď sa dočkáme, ale zatiaľ, aj tzv. „včerajší“ prvý AMIBUS sme preložili na pondelok 1.05.2017. Je voľno, pršať by nemalo a my sa budeme tešiť, keď si prídete zahrať prvý z turnajov tejto série. Začíname o 9:00. Až desiati z vás budú odmenení, pretože toľko cien sa nám podarilo nazbierať na každý turnaj. Bez ohľadu na výsledok budeme tieto ceny losovať, ktoré si desiati z vás odnesú na každom turnaji. Prihlásiť sa môžete na www.skga.sk, na www.teetime.cz alebo na recepcii 0918 555 550.

A ešte jedna pozitívna správa: Naše ihrisko je už dostupné aj pre užívateľov produktov GARMIN. Ďakujeme Romanovi Salinkovi, že to dotiahol do zdarného konca!

Pekný víkend prajeme!

24.4.2017

Novinky AGC

Milí golfisti,

neďeľňajšie kolo MARSEN-u bolo čisto pánskou záležitosťou, mohli by sme ho nazvať turnajom siedmich statočných… Podľa informácií z recepcie to mali chlapci ťažké, ale statočne dokončili turnajové kolo a prví traja sa potešili cenami od partnera túry. Apríl je apríl, a počasiu nerozkážeš…

Toľko odkladané prvé kolo AMIBUS HCP tour sa veríme uskutoční už tento štvrtok 27.4.2017. Predpoveď vôbec nie je priaznivá, ale zatiaľ to nevzdáme a turnaj nechávame otvorený s možnosťou prihlásiť sa na www.skga.sk, na www.teetime.cz alebo na t. č. recepcie 0918 555 550. Ceny máme pripravené – nevedia sa vás dočkať, a verte, bude to jeden z obľúbených turnajov a nakoniec sa budete predbiehať, kto zvíťazí. Aj toto je čaro golfu, taká prirodzená rivalita, a my sa zas nevieme dočkať, kedy to vypukne…

Pomaly máme koniec apríla, a v prvý májový týždeň (6.5.2017) nás čaká už druhý ročník turnaja „O pohár prezidenta ROTARY klubu Nové Zámky“. V minulom roku sa zišli hlavne „Rotariáni“, ale nikde nie je napísané, že si nemôžete zahrať turnajovo na tejto akcii. Naopak, budeme radi, ak sa pridáte, určite spoznáte aj nové tváre, a navyše vás môžu zaujať aj iné aktivity ROTARY klubu, ktorých je neúrekom. A hlavne je to skvelá partia ľudí, možno ani netušíte, čomu všetkému sa venujú :) Kontaktovať môžete p. Ladislava Keveho na tel.č. 0910 476 674 alebo e-mailom na: l.m.keve@gmail.com

Ku koncu mesiaca ešte pripomenieme 2 %, ak ste sa nerozhodli kam, resp. ktorému OZ ich venovať, nášmu klubu by určite pomohli. Niekedy aj na prevádzku… Hoci to tak nevyzerá, ale verte, je to poriadne náročné. Jedna osoba klub nerobí, robíme ho my všetci… Tak ako jeden človek niekedy nestačí na všetko… Hlavne ich nenechajte prepadnúť, a možno to práve tak zužitkujete vo forme odčítania z budúcoročných členských príspevkov :)

Pekný týždeň vám všetkým!

21.4.2017

2. turnaj MARSEN HCP TOUR už túto nedeľu 23.4.

Milí golfisti, umúdrilo sa nám (aspoň trošku) počasie a my veríme, že aj vás to tak trochu povzbudilo a „nakoplo“, aby ste vyrazili za hrou na ihrisko… Budeme radi, ak prídete na v poradí druhý z MARSEN HCP turnajov, už v túto nedeľu 23.4. Štart je o 9:00 a prihlásiť sa môžete na www.skga.sk, na www.teetime.cz alebo na t. č. recepcie 0918 555 550. Nezabudnite, že celá túra sa hrá formou EKLEKTIK, a čo keď práve kvôli jednej z jamiek sa vám oplatí prísť… Nikdy neviete, a samozrejme na turnaji hráte o prvé tri miesta ocenené dobrotami z pálenice MARSEN. Pekný víkend želáme!

19.4.2017

Turnaje a Národný deň golfu

Milí golfisti, verím, že ste si počas sviatkov oddýchli, možno aj zahrali, mnohí ste boli na cestách a mnohí ste vyskúšali nové ihriská.

Čakali sme aj my trošku lepšie počasie (čo je to oproti tomu, čo má prísť tento týždeň :) ), a preto aj my sme nútení opäť presunúť termín prvého turnaja AMIBUS powered by OAKLEY. Síce sme si vedomí, že golf sa hrá v každom počasí, ale ak je tá možnosť, prečo by sme vás mali obrať o komfort na ihrisku? Lepší pocit z pekného dňa máme my všetci, ak je aj počasie priaznivejšie. Nebudeme „tlačiť na pílu“. Takže 1. turnaj AMIBUS prekladáme na štvrtok 27.04.2017. Propozície turnaja si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Najbližšie nás čaká 2. MARSEN HCP TOUR v nedeľu 23.04.2017. Štartujeme o 9:00 a prihlásiť sa môžete na www.skga.sk, na www.teetime.cz alebo na t.č. recepcie 0918 555 550.

Do pozornosti dávame už aj blížiaci sa 2. ročník turnaja „O pohár primátora mesta Nové Zámky“. Naplánovali sme ho na sobotu 20. mája a veľmi sa naň tešíme, pretože podľa minuloročnej účasti je to jeden z turnajov, kedy sa nás zíde veľa – golfistov aj negolfistov, a atmosféra takéhoto dňa a vaša spokojnosť nám robí nesmiernu radosť a poháňa nás dopredu. Ihrisko priebežne pripravujeme, aby bolo v dokonalom stave. Môžete sa prihlasovať na náš mail, a už aj na www.skga.sk.

Národný deň golfu Pod záštitou SKGA sa pripravuje akcia zameraná najmä na širokú verejnosť – „Národný deň golfu“. Každoročne sa zapájame aj my, s cieľom posunúť myšlienku golfu medzi verejnosť, ľudí, ktorí nemajú s golfom skúsenosť a možno ani netušia, že v ich blízkosti je golfové ihrisko. Akcia sa uskutoční v sobotu 13. mája 2017. Počas dňa bude každému, kto prejaví záujem, k dispozícii golfové vybavenie a umožnený vstup na tréningové plochy zdarma. SKGA pripravila pre verejnosť aj atraktívne ceny – budú môcť vyhrať 3 príspevky na zelené karty v hodnote 200 €, a tri poukážky na golfovú výbavu. Podmienkou je len priama účasť na NDG. Veľmi dobrá myšlienka a celá akcia bude podporená aj mediálne, takže veríme, že sa negolfistom, ale aj vám „dostane do uší“. Dajte o tom vedieť, je to jedinečná príležitosť, ako okúsiť golf a zoznámiť sa s ním.

Našim členom ponúkame opäť ďalšiu zľavu: Magyar Golf club, Kisorosz vám poskytne zľavu 20% z green fee počas celého týždňa.

Pekný týždeň prajeme!

10.4.2017

Milí golfisti, víkend opäť uplynul veľmi rýchlo a sme tu znova s novinkami na tento týždeň. Ďalší z turnajov vás čaká až „AMIBUS powered by OAKLEY“ – vo štvrtok 20.4.2017. Túto túru sme naplánovali na štvrtky poobedia so štartom o 15:00 hod. Máme pripravené mnohé ceny od množstva partnerov: hlavný partner AMIBUSTravel, OAKLEY, Kaštieľ Mojmírovce, Wellness Palárikovo, Termálne kúpalisko Podhájska, Aquapark Senec, Golf centrum, Balaton Golf, Pivovar ERB, Emilove Sady… Nezabudnite, hráte o hlavnú cenu v túre – zájazd do Turecka! Ale verte, každá jedna z cien je hodnotná a môžete ju vyhrať počas každého kola. Propozície čoskoro pošleme mailom, aj uvedieme na stránke. Prihlasovať sa však môžete už teraz na www.skga.sk, www.teetime.cz alebo na t.č. 0918 555 550.

Počas sviatkov sme nenaplánovali žiadny turnaj, avšak ak by ste chceli spestriť program deťom, môžete ich priviesť na detský tréning v piatok o 16:30 alebo v nedeľu o 10:00.

S Danym pre vás (skôr pre deti) pripravujeme juniorský motivačný program. Zatiaľ je to len v rovine diskusie, ale radi by sme, keby to nadobudlo reálne kontúry čo najskôr. Chceli by sme, aby bolo každé dieťa, ktoré príde na tréning ohodnotené, ku koncu tréningovej etapy odmenené a najodvážnejší, aby sa nebáli zúčastniť sa svojich prvých turnajov – aj s našou podporou. Verím, že to dotiahneme čo najskôr do zdarného začiatku ďalšej etapy v našom klube. Pretože deti a juniori sú budúcnosť klubu. Chceme, aby vynikli, a aby s hrdosťou reprezentovali seba a klub. Máme predpoklady dať im základ a podporovať ich v tom.

Niečo málo z ihriska:

 • Dobrá správa pre malých aj väčších – dokúpili sme nové diely na trampolínu, takže opäť bude slúžiť a spestrí vám tak pobyt na ihrisku.
 • Popri ceste na ihrisko sme vysadili magnólie (a ešte pár ich čaká), opäť budeme krajší :)
 • Dnes sa budú inštalovať nové tabule s prevádzkovým poriadkom, miestnymi pravidlami a aktualizovanou mapou ihriska.
 • Cez veľkonočný víkend vám už ponúkneme novinky z nášho menu – oplatí sa ochutnať… Viete takto stráviť u nás celý deň a nemusíte ani odbehnúť na obed :)

A ďalšie skvelé ponuky od partnerských ihrísk:

 • SEDIN GOLF RESORT: Iba pre našich riadnych členov sme dostali neodolateľnú ponuku – Ročné fee za 700 eur – a hráte neobmedzene počas celého roka na jednom z najkrajších ihrísk Slovenska. Osobne sme sa boli pozrieť a verte, club house je čarovný a prostredie ešte viac. Navyše to máte len 54 km z Nových Zámkov…
 • Old Lake Golf Club Tata: 25 Eur/osoba/18 jamiek – pondelok až piatok.

Pekný týždeň vám všetkým!

10.4.2017

1. HCP Žitavské vinice

Sobotňajší turnaj vo vetre a chlade… Víťazstvá zaslúžené a veru aj pochvala za udržané HCP… 1.miesto: Ladislav Bergendi, 2.miesto: Gabriela Juhásová, 3.miesto: Štefan Horváth. Gratulujeme! Fotografie si môžete pozrieť na našej FB stránke.

6.4.2017

1. turnaj HCP Žitavské vinice

Priatelia, nezabudnite na prvý z turnajov HCP Žitavské vinice! Už teraz v sobotu 8.4. so štartom o 9:00. Na každom z turnajov hráte o produkty vinárstva Žitavských viníc – každé kolo bude vyhodnocované na rany s vyrovnaním – prvé 3 miesta, a celkové poradie určíme sčítaním 4 najlepších výsledkov (stb.) vrátane finálového kola. Prihlasovanie možné na www.skga.sk , alebo na www.teetime.cz alebo na t.č. recepcie 0918 555 550. Tešíme sa na vás!

4.4.2017

Nová HCP TOUR Žitavské vinice a zmena termínu 1. turnaja AMIBUS HCP TOUR

Milí golfisti, nabehli sme na apríl a na turnajové víkendy! Po prvom MARSEN HCP turnaji (fotky víťazov nájdete na našej FB stránke či webe vo Fotogalérii) vás aj túto sobotu čaká jeden z turnajov celosezónnej HCP TOUR. Hľadali sme vinárov, ktorí by sa pridali a vedeli by zasponzorovať jednu z našich TOUR, a pre tento rok sa nám podarilo osloviť a dohodnúť Žitavské vinice. Tešíme sa, pretože takto vám vieme ponúknuť 3 túry počas celej sezóny tak, ako to bolo v minulom roku. Takže v sobotu vás čaká 1. turnaj HCP TOUR Žitavské vinice. Hrať sa bude v dlhodobom rebríčku (6 turnajov + finále) na súčet stb. bodov a celkové poradie určí súčet 4 najlepších výsledkov vrátane finálového kola. Každé kolo turnaja budú hráči vyhodnocovaní na rany s vyrovnaním. Navyše prvé tri miesta budú aj odmenené produktmi vinárstva Žitavských viníc. Prihlasovanie je možné na www.skga.sk, www.teetime.cz, alebo na recepcii +421 918 555 550.

Tento týždeň sme mali rozbehnúť aj ďalšiu túru AMIBUS, a prvý turnaj mal byť vo štvrtok 6.4. Prvý z týchto turnajov prekladáme na štvrtok 20.4. a máme na to hneď dva dôvody:

 • Stále doťahujeme partnerov na túru… Radi by sme, keby boli tieto turnaje od začiatku tip top pripravené a atraktívne. S tým súvisí aj zabezpečenie množstva cien od mnohých partnerov, nakoľko našou ambíciou je, že v týchto turnajoch budete odmenení všetci.
 • Ešte stále pracujeme na clubhouse. Elektrina nás niekoľkokrát v minulej sezóne „nechala v štichu“, a tak to potrebujeme prerobiť nanovo. Takže vo štvrtok (6.4) fungujeme v obmedzených podmienkach, práve kvôli budúcemu komfortu.

Pekný týždeň vám všetkým!

4.4.2017

Zľavy pre našich členov na partnerských ihriskách

Niekoľko dobrých správ, ktoré sa týkajú zliav pre našich členov:

 • Na ihrisku Gray Bear Tále máte 30% zľavu z green fee (pondelok – nedeľa)
 • Balaton Golf vám ponúkne 10% zľavu z green fee (pondelok – piatok)
 • Golf club Kšírovka (Brno) vám poskytne zľavu 20% na green fee (pondelok – nedeľa)
 • Silesia Golf resort Kravaře vám poskytnú 20% na green fee (pondelok – nedeľa)

Zľavy budú poskytnuté členom AGC po predložení členského preukazu na recepcii club housu. Na ďalších výhodách pre členov pracujeme a priebežne vás budeme informovať.