Aktuality

24.5.2017

Čo nás čaká najbližšie

Vo štvrtok 25.05.2017 so štartom o 15:00 v poradí už 5. AMIBUS powered by OAKLEY. K tomu pár drobností: Chodí vás veľmi málo… Možno sme stanovili skorý štart (zatiaľ sa to do zotmenia nestíhalo), ale čoskoro vám ho aspoň o hodinku posunieme. Čo poviete? Zvolili sme štvrtky (podľa vzoru, že štvrtok je už malý piatok), a hlavne piatky sme si nechali rezervované na iné akcie (funny turnaj, nočný, pripravovaná garden party…). To len na vysvetlenie, že sme sa snažili nájsť vhodný priestor. Snáď ak upravíme čas štartu, bude to zaujímavejšie pre viacerých z vás. Pretože ceny sú lákavé, kto by už nechcel vyhrať pobyt v Turecku, výlet rýchločlnom v Chorvátsku alebo parádne okuliare… Áno, je treba sa zúčastniť 7 turnajov, ale na každom môžete byť vylosovaní a vyhrať wellness v Podhájskej, v Aquaparku Senec, v Palárikove, produkty z Emilových sadov, z Marsenu, ERBu, pobyt v kaštieli Mojmírovce, vouchre na 2 maďarské ihriská a mnoho ďalšieho. Budeme sa na vás tešiť!

Jamkovka Najpopulárnejšou hrou v klubovom živote sú vo väčšine klubov Majstrovstvá klubu v hre na jamky, tzv. „Jamkovka“. Majstrovstvám klubu v hre na jamky predchádza kvalifikácia, ktorej sa môžu zúčastniť muži aj ženy. Kvalifikácia jamkovky prebehne na ihrisku  – v nedeľu 28.05.2017. Kvalifikácia sa hrá na rany brutto a podľa výsledku budete mať prideleného partnera do pavúka, s ktorým si odohráte ďalšie kolo. Jednotlivé kolá v pavúkovi sa odohrávajú už so zvýhodnením, a teda s prihliadnutím na HCP. Víťaza jamkovky za ženy nemáme už po dva roky, a mužský víťaz nám chýba od minulého roka. Pridali sme preto možnosť, aby si zahrali napr. aj tí, ktorí nechcú odohrať celú 18ku, môžu si odohrať aj deviatku – najmä, čo sa týka žien. V tomto prípade sme turnaj nazvali „Malý majster jamkovky“. Pokiaľ si neviete odohrať kvalifikáciu v túto nedeľu, môžete si ju odohrať od dnes až do budúceho piatku (02.06.2017) – pokiaľ budete minimálne dvaja vo flajte. Počas nedeľňajšieho turnaja vám pripravíme chutný guláš, takže ani obed vás neminie. Prihlásiť sa môžete na www.skga.sk (či hráte 18 alebo 9 jamiek), len pred turnajom prosíme na recepcii nahlásiť, že by ste si odohrali v rámci kvalifikácie len 9 jamiek. Verím, že sa nás zúčastní čo najviac, veď máme celé leto pred sebou odohrať jednotlivé kolá. Predsa nemôžeme byť bez víťaza (víťazky) jamkovky v klube!

Niektorí z vás sa už prihlásili na „Veľký fitting day“, nedeľa 28.05.2017 od 11:00. Takže ak si chcete vyskúšať, nafitovať nové palice – nech sa páči, z GOLF CENTRUM sú tu v tento deň pre vás. Prihlasovanie je možné telefonicky na našej recepcii alebo priamo na náš mail – po odkonzultovaní voľných termínov (ešte sú voľné 4 termíny počas dňa).

V sobotu 27.05.2017 klasika 3. MARSEN HCP TOUR – EKLEKTIK počas celej túry, spočítavame najlepšie zahrané výsledky, ale na každom turnaji hráte o prvé tri miesta ocenené produktami MARSEN. Kto ochutnal, ten vie :) Prihlasovanie na www.skga.sk.

Okrem toho, blíži sa deň detí, a my každoročne pripravujeme deťom program tak, aby sme im predviedli golf ako pekný šport, zapojili ich do hry, zasúťažili si s nimi a aj ukázali niečo málo z ihriska. Takže v sobotu 3.júna 2017 sa už od 9:00 budeme tešiť na každé jedno dieťa, juniora… Máme vybavenie aj pre tých najmenších, takže netreba sa báť, prídu si na svoje v každom veku. Súťaž vo forme putovacieho turnaja je už overená záležitosť z minulých rokov, a určite ju zvládne každý. Ihrisko im ukážeme za jazdy z golfového autíčka, čo je najväčšia atrakcia :) Po akadémii a malom turnaji deti čaká občerstvenie vo forme grilovačky.

TIGGER TOUR Trojkolová túra, ktorej prvý turnaj nás čaká už v sobotu 3. júna 2017. Prvý krát vôbec u nás na ihrisku, kde vás čakajú naozaj exkluzívne ceny v jednotlivých kolách, ale aj na záver vo finálovom kole od spoločnosti TIGGER (www.tigger.sk)  – najmä dámy by sa mali tešiť, aj keď pre pánov sú pripravené taktiež pekné ceny. Partnerom túry sú aj Žitavské vinice a Tvrdošovské zlato. Hrá sa na rany s vyrovnaním, v dvoch kategóriách.

A ešte je to síce ďaleko – až za dva týždne, ale aj my sme súčasťou „WOMEN ´S GOLF DAY“. Ide o celosvetovú akciu, ktorá prebieha v jeden deň vo viacerých krajinách, takže v utorok 6. júna 2017 od 16:00 sme tu dámy špeciálne pre vás! Pripravujeme malú akadémiu, putovací turnaj, možnosť zahrať si jamky – všetko sa včas dozviete. Golfistky, priveďte svoje kamarátky, priateľky, známe, zoznámime sa navzájom a dáme si taký babský deň na greenoch. Hru máte samozrejme zdarma!

22.5.2017

Turnaj O pohár primátora mesta Nové Zámky dopadol na výbornú!

Zahájili sme druhý ročník turnaja „O putovný pohár primátora mesta Nové Zámky“, v obrovskom vetre (ale naozaj…), s krásnymi cenami a za dobrej nálady, ktorá pretrvala do neskorých večerných hodín. Ale to už predbieham. Hráči to mali nesmierne ťažké, napriek tomu výnimočné výsledky nechýbali. Tak poďme na vyhodnotenie, najprv vložených súťaží – tie nesmú chýbať:

 • Nearest to the pin na jamke č. 7 – Attila Sull, Nearest to the pin na jamke č. 2 – Monika Kolejáková, Nearest to the pin na jamke č. 3. – Peter Rýdzi.
 • Longest drive ženy na jamke č. 8 – Monika Kolejáková, Longest drive muži na jamke č. 4 – René Bergendi.
 • V kateg. HCP.18,5 – 54: 1. miesto: Monika Kolejáková, 2. miesto: Jaroslav Molda, 3. miesto: Boris Peczár.V kateg.
 • HCP 4–18,4: 1.miesto: René Bergendi, 2.miesto: Štefan Štefan Horvath, 3.miesto: Ladislav Bergendi.
 • V hlavnej kategórii, a teda absolútnym víťazom a výhercom putovného pohára primátora mesta Nové Zámky je náš juniorský hráč René Bergendi so 79 ranami (no v tom vetre, uznajte :-)!!! Na druhom mieste sa umiestnil Attila Sull, a tretím oceneným bol Štefan Horváth. Ocenení si na prvých miestach – v hlavnej a v kat. 18,5 – 54 odniesli nádherné ceny od Gordana Glass Prague – skutočne výnimočné diela.
 • Ocenili sme aj najlepší ženský výsledok – Vlasta Miklová zahrala skvelých 96 rán a aj juniorského hráča Filipa Hoffera.
 • Auto zn. Renault, Scenic s plnou nádržou na víkend si vybúchal Štefan Horváth a to za najlepší výsledok na trojpárovkách (súčet rán). Veľká GRATULÁCIA všetkým oceneným a pekným výsledkom!!!

Počas turnaja prebiehal putovací turnaj pre nehráčov, ktorého sa zúčastnili deviati, medzi nimi aj pán primátor Otokar Klein s pani manželkou Evou. Nakoniec prebehol rozstrel medzi troma najlepšími s rovnakým výsledkom (23 rán na 9 jamiek) a s prehľadom vyhral Peter Kijaček. Pánovi primátorovi ušiel rozstrel len o jednu jedinú ranu! Pre ostatných návštevníkov, ale aj pre hráčov po turnaji boli pripravené krásne autá Opel Insignia a Mercedes GLC – SUV, na ktorých si mohli zajazdiť a spestriť si tak popoludnie. Keďže naši golfisti sú neúnavní, a síce sa nám poriadne schladilo na večer, aj tak asi nemali dosť, a ešte si medzi sebou zahrali putovací turnaj. Ivan Ploig víťazom – aj tieto fotky nájdete v albume. A samozrejme ďakujeme za návštevu prezidentovi SKGA Tomášovi Stoklasovi! Teší nás, že v klube vládne taká skvelá atmosféra, že vám je u nás dobre, a to vidieť aj na turnajoch, pretože sa ich radi zúčastňujete, a aj po turnaji u nás radi pobudnete. Tešíme sa na ďalší ročník, nabiehame na skvelú klubovú tradíciu! Veľké Ďakujem patrí mestu Nové Zámky a p. primátorovi Otokarovi Kleinovi, firme Novovital Nové Zámky, reštaurácii Reštaurácia Panoráma, cenám od šikovnej a skvelej Gordany Turuk, našim partnerom fi. Marsen, Žitavské vinice, Tvrdošovské zlato, Golf Centrum, Magnum Co., s.r.o. Fotografie z tohto turnaja nájdete v albume na našej FB stránke.

18.5.2017

Turnaj O pohár primátora mesta Nové Zámky už túto sobotu 20.5.!

Milí golfisti,

pár drobných informácií k blížiacemu sa víkendu:

Nezabudnite už dnes poobede na 4. AMIBUS powered by OAKLEY… Štart o 15:00 nie je zase až tak skoro… Stihli by ste aj popracovať, aj si zahrať :) Až desiati z vás budú odmenení, pretože na každom AMIBUSE máme toľko partnerov, že sa ujde hodnotná cena pre desiatich vylosovaných. A potom, veď viete, v sobotu je veľký turnaj, oplatí sa zahrievacie kolo…

K sobotňajšiemu turnaju O pohár primátora mesta Nové Zámky, programu a cenám: Na vyskúšanie a predvedenie vám budú vystavené dva krásne modely áut, určite sa treba prísť aspoň pozrieť. Okrem toho, že víťazi budú odmenení dielami od p. Gordany Turuk, máme pre vás ešte jedno prekvapenie od nášho partnera Magnum CO., s.r.o.: Renault Scénic na víkend s plnou nádržou – to, za čo ho získate, sa dozviete priamo pred turnajom. Dúfam, že sa chystáte aj na vložené súťaže – longest drive a nearest to pin – pretože máme pripravené hodnotné ceny od partnerov!

Už sa na vás tešíme!

16.5.2017

Aktuálne novinky

Milí naši golfoví priatelia, tento týždeň máme v kalendári dve akcie:

 • 4. AMIBUS powered by OAKLEY – opäť so štartom o 15:00, takže po práci rovno na ihrisko :) Prihlasovanie na serveri www.skga.sk.
 • Keďže v sobotu sa chystá už 2. ročník turnaja „O putovný pohár primátora mesta Nové Zámky“, môžete štvrtkový Amibus poňať ako zahrievacie kolo… V každom prípade, srdečne vás pozývame, ešte je pár miestnych voľných. A v tento deň bude na ihrisku rušno aj pre „nehráčov“, máme pre vás pripravený „putovací turnaj“ – môžu sa ho zúčastniť aj negolfisti, taktiež golfová akadémia pod vedením PRO Daniho Hidega – takže ak ste doposiaľ golf neskúsili, teraz máte príležitosť. Okrem toho počas dňa budú na ihrisku vystavené modely áut zn. Mercedes, ktoré si budete môcť pozrieť aj vyskúšať. Tak ako? My sa už tešíme!
 • Ďalej v nedeľu 28. mája 2017 sa bude konať kvalifikácia jamkovky – prihlasovanie aj propozície nájdete kliknutím na tento link.

Navyše, v tento deň bude na ihrisku prebiehať veľký „Fitting day“ by Golf centrum od 11:00, takže ak chcete vyskúšať nové palice a nafitovať si ich podľa seba, nech sa páči, teraz je ten čas.

 • Ešte dávame do pozornosti letný golfový pobyt v Čechách, Beskydy, v termíne 2.-6.7.2017 v cene 290 € za osobu, takže ak by ste mali záujem, prosím píšte na náš e-mail.

Pekný týždeň želáme!

15.5.2017

Detské tréningy

Detské tréningy pod vedením PRO trénera Daniho sú určené pre všetky deti od veku cca 6 rokov a prebiehajú každý piatok od 16:30 a v nedele od 10:00. Tešíme sa na vás!

15.5.2017

Národný deň golfu

Národný deň golfu je za nami a nás naozaj teší váš záujem. Veríme, že ste sa cítili fajn a poviete o nás aj ostatným. Národného dňa golfu sa na našom ihrisku zúčastnilo 23 osôb, takže všetci vy (podľa registrácií odovzdaných na recepcii) sa zúčastníte na losovaní o hodnotné ceny – ZK a golfové vybavenie. Držíme palce! Fotky z tohto dňa si môžete pozrieť na FB. Budeme sa tešiť, keď k nám opäť prídete. Ďakujeme za návštevu!

12.5.2017

Národný deň golfu už zajtra - v sobotu 13.5.!

Už zajtra tu máme Národný deň golfu" Je určený všetkým vám, pre ktorých je golf zatiaľ neznámy šport, alebo ste o ňom len počuli a zatiaľ nemali príležitosť si ho vyskúšať. Príďte k nám, predvedieme, ukážeme, prevedieme vás ihriskom, vysvetlíme, a možno vás to chytí za srdce. Zistíte, že golf nie je hra len pre „vyvolených“, ale je to šport dostupný, navyše ste v prírode a môže ho hrať naozaj celá rodina – aj spolu :-) Zajtra sme tu pre vás!

10.5.2017

Mesiac máj nabitý golfovými turnajmi a akciami

Milí golfisti, čítania máte určite dosť, preto by som rada aspoň heslovite pripomenula, čo máme nové a čo nás čaká na ihrisku tento týždeň…Pretože májový mesiac je skutočne plný na golfové turnaje a akcie, ktoré sa týkajú ako golfistov, aj golfistov začiatočníkov, ale aj negolfistov, preto sa oplatí čítať :)

 • Vo štvrtok 11.05.2017 nás čaká už 3. AMIBUS HCP powered by OAKLEY. Štartuje sa poobede o 15:00, tak verím, že si nájdete voľnejšie poobedie. Vybavili sme počasie, slnečno, jasno, 22˚C, takže čo by sme robili doma, vybehneme na green :) Nezabudnite, hráte o pobyt v Turecku, a až desiati ste odmenení na každom turnaji. Prihlasovať sa môžete na www.skga.sk, alebo na www.teetime.cz, alebo na t.č. recepcie 0918 555 550. Fotky a umiestnenia k včerajšiemu kolu nájdete na našej FB stránke.
 • Sobota 13.05.2017. Tak toto je naozaj dôležitý dátum, hneď z dvoch dôvodov: Takmer všetky ihriská na Slovensku sú zapojené do projektu „Národný deň golfu“, alebo aj „Deň otvorených dverí“. Všetci, čo majú záujem prísť si vyskúšať golf, majú teraz jedinečnú šancu! Sme tu pre vás! Preto ak máte priateľov, známych, kolegov, deti, povedzte im o nás, príďte spolu, alebo nám pomôže aj to, keď z našej FB stránky budete sharovať túto akciu, aby sa o nej čo najviac ľudí dozvedelo. Navyše, ak sa Národného dňa golfu na niektorom zo slovenských ihrísk zúčastníte a do 31.7. absolvujete základný golfový kurz a stanete sa naším členom, môžete vyhrať výhry až v hodnote 700 eur! A to peňažný príspevok 200 eur na základný golfový kurz a poukážku v hodnote 500 eur na nákup golfového vybavenia v predajni Golf USA Bratislava. Viac info o akcii nájdete na: http://bit.ly/…ny_den_golfu
 • AFTER ZK by Slovakiapharm – sobota 13.05.2017. Turnaj, ktorý je určený pre tých, ktorí s golfom ešte len začínajú (HCP 37–54), resp. absolvovali ZK, alebo turnajovo sú ešte “nevyhratí” a chcú zhodnotiť čo sa naučili priamo na ihrisku. Deväť jamiek je preto ideálnych, to sa na začiatok určite zvládne. Takže neváhajte, najlepšie sa pravidlá naučíte za pochodu, resp. priamo na ihrisku, treba prísť. Štartuje sa o 9:00 a prihlásiť sa môžete na serveri www.skga.sk, ale ak s tým nemáte skúsenosť dievčatá na recepcii vás radi prihlásia 0918 555 550.
 • Nedeľa 14.05.2017 – 2. HCP Žitavské vinice – po prvom turnaji iste viete, že je to celosezónna túra a na každom z turnajov môžete vyhrať produkty partnera túry Žitavské vinice. Prihlasovanie na serveri SKGA. Budeme sa na vás tešiť!
 • Sobota 20.05.2017 – „O putovný pohár primátora mesta Nové Zámky“. Netreba predstavovať ani turnaj, ani akciu, všetci vieme, že minulý ročník bol vydarený, a tento rok si to zopakujeme…Len pripomeniem, že aj tí, čo turnaj hrať nebudú, sú samozrejme vítaní. Už sa veľmi tešíme!
 • Detské tréningy každý piatok o 16:30 a každú nedeľu o 10:00 a nezabudnite – leto sa blíži, a s ním aj obdobie táborov. U nás môžete deti zapísať do troch rôznych turnusov – viac informácií nájdete na http://www.airportgolf.sk/…lfove-tabory

Pekný týždeň želáme!

5.5.2017

Golfový víkend

Milí golfisti,

piatok je už malý víkend, a my si dovolíme pripomenúť, že v sobotu nás čaká príjemná spoločensko – športová akcia ROTARY clubu Nové Zámky, a to golfový turnaj „O pohár prezidenta ROTARY clubu Nové Zámky“. Neváhajte sa prihlásiť na www.skga.sk, na www.teetime.cz alebo na t.č. recepcie 0918 555 550.

A keďže máme víkend predĺžený, v pondelok 8.5.2017 nás čaká 2. AMIBUS powered by OAKLEY. Po vydarenom prvom turnaji s parádnymi výsledkami sa tešíme, že opäť desiatich z vás odmeníme hodnotnými cenami. Taktiež sa môžete prihlasovať na www.skga.sk. Nezabúdajte, že hráte o hlavnú cenu  – pobyt v Turecku.

A ešte malé zmeny k budúcemu víkendu (13. –14.5.2017):

 • Ryder cup Šurany vs Budapest je zrušený, resp. preložený na iný termín (z dôvodu prebiehajúcich turnajov na ihrisku v Budapešti)
 • Pridali sme preto na sobotu 13.5.2017 prvý z turnajov „After ZK“. V minulom roku sa uskutočnila len raz, ale mala úspech, pretože je určená najmä začínajúcim golfistom, ktorí ešte nemajú nachodené ihriská, resp. sú práve „po“ zelenej karte, alebo proste len nemali kedy si zájsť na turnaj…V prvom rade, hrá sa iba 9 jamiek, čo je na začiatok tak akurát, turnaj je určený pre kategóriu HCP 37–54, a navyše – pohyb na ihrisku a pravidlá sa najlepšie učia priamo v akcii… Netreba sa báť, treba prísť. Turnaj organizujeme s podporou spoločnosti Slovakiapharm – ďakujeme! Prihlasovanie možné na www.skga.sk. Ale ak s tým nemáte skúsenosti – zavolajte si na t.č.recepcie 0918 555 550 – radi vás dievčatá prihlásia.
 • Nedeľa 14.05.2017 bude patriť HCP turnaju Žitavské vinice, druhému v poradí. Najlepší traja budú opäť odmenení produktmi hlavného partnera túry – Žitavské vinice.

A nezabudnite na dnešný detský tréning – piatok o 16:30 a v nedeľu o 10:00!

Pekný víkend všetkým, vidíme sa na greenoch!

3.5.2017

Máj nabitý turnajmi a novinky v klube

Milí golfoví priatelia, predĺžený víkend sme si všetci spestrili po svojom, ale veľká väčšina z vás určite aj golfovo, či už tréningom alebo turnajovo. Aj nám sa konečne podarilo odštartovať sériu turnajov „AMIBUS powered by OAKLEY“, teší nás vaša účasť, ako aj to, že viacerí ste mali krásne výsledky, a keď aj nie, tak aspoň dobrý pocit z hry. Druhý turnaj v poradí sme si dovolili tiež preložiť na deň pracovného voľna – a to na pondelok 8.5.2017 so štartom o 9:00. Máj je nabitý turnajmi a spoločenskými podujatiami, tak spomenieme aspoň niektoré:

 • Sobota 6.5.2017 / už druhý ročník golfového aj footgolfového turnaja O pohár prezidenta ROTARY klubu Nové Zámky. Turnaj je otvorený pre všetkých, a môžete sa naň prihlásiť na www.skga.sk, www.teetime.cz alebo na t. č. recepcie 0918 555 550. Štartuje sa o 10:00 (hrá sa 18 jamiek), ale budú pre vás nachystané aj raňajky, občerstvenie na half way a chutný obed. Určite je fajn priniesť aj deti, po golfovom turnaji si s nimi môžete zahrať footgolfový (plánovane od 15:00) – futbalovú loptu odkopeme aj my amatéri, takže sa vieme zapojiť bez výnimky :) A hlavne, ide predsa o zábavu!
 • Pondelok 8.5.2017 – spomínaný „2. AMIBUS powered by OAKLEY“
 • Sobota 13.5.2017 – Národný deň golfu – pre priateľov, známych, deti, mládež…
 • V sobotu aj v nedeľu 13.-14.5.2017 bude prebiehať na ihrisku RYDER cup Šurany vs. Budapest. Prídu k nám hráči z Maďarska popasovať sa o putovný pohár dvoch klubov. Ak má niekto záujem hrať v tíme Šurany, bude vítaný. S Ryder cupmi už máme akú – takú skúsenosť (Levice, Meander), a táto akcia má vždy športového ducha, vieme sa spojiť a zabojovať ako tím, a to je dobre, pretože sme jedna golfová rodina :)
 • Sobota 20.5.2017  – „2. Ročník turnaja o putovný pohár primátora Nových Zámkov“. Síce je to za necelé tri týždne, ale je dobré tešiť sa na spoločenskú akciu so športovým duchom… Minimálne si ju poznačte do kalendára.
 • Nedeľa 21.5.2017 – 2. HCP tour Žitavské vinice
 • Nedeľa 28.5.2017 – Veľký fitting day s Golf centrom

A ešte zopár informácií z ihriska – čo sa kde urobilo, kúpilo, zabezpečilo, pretože sa stále snažíme zlepšovať:

 • Greenkeepri „spojazdnili“ fervejový bunker na drivingu – pre tréning dlhých rán z piesku;
 • Vysadili sa nové stromy na ihrisku a ďalšie pribúdajú – aj s vašou pomocou, veľké stromy priamo zo záhrady. Ďakujeme Ladislav Bergendi!
 • Kúpilo sa tienenie na club house (ešte nebola šanca ho dôkladne odskúšať vzhľadom na aprílové teploty, ale veľký vietor vydržalo :) );
 • Trampolína pre deti je plne funkčná vďaka zakúpeniu nových náhradných dielov;
 • Tento týždeň (resp. začiatkom budúceho týždňa) sa okolo vonkajšieho sedenia v clubhouse natiahne „vodná para“, a tak bude sedenie na terase v horúcich dňoch ešte príjemnejšie;
 • Opeknelo aj okolie club housu vysadením letničiek;
 • Na včerajšom turnaji ste mnohí ochutnali naše novinky z menu. Verím, že ste boli spokojní a všetkým chutilo!
 • Dôležitá informácia z minulých mesiacov: za mesiac marec sa vyzbieralo 296 € a za mesiac apríl 328 € na juniorov do „aquárka“ – budeme informovať ako a kedy dané prostriedky využijeme (chystáme juniorský program, takže túto informáciu spojíme do jednej);
 • Vrátim sa k drivingovým loptičkám a sprehľadním informácie, ktoré ste možno započuli, ale aby sme boli presní a uviedli veci na prvú mieru: Kúpili sme celkovo 12 000 loptičiek, ktoré nás stáli 6 000 eur spolu (7 200 eur s DPH). Celkovo sa vyzbieralo na lopty 600 eur. Ďakujeme Boris Peczár, Miroslav Šesták a Roman Slobodník! Ešte sme nevylosovali šťastlivca, ktorý získa nafitované palice zn. Callaway, urobíme to na najbližšom väčšom turnaji klubu.

Pekný týždeň, vidíme sa na greenoch!