Aktuality

29.3.2016

SWAN HCP TOUR začína už túto sobotu 2. apríla!

Milí golfisti, apríl je mesiac, kedy nám začínajú naše tri HCP toury. Už v sobotu 2. apríla si tak budete môcť otestovať svoje golfové schopnosti na prvom tohtoročnom turnaji SWAN túry. Všetky potrebné informácie a propozície k turnaju nájdete pod kalendárom turnajov tu: http://www.airportgolf.sk/sk/hcp-tour

24.3.2016

Veľkonočná akcia s Airport Golf Clubom!

Milí naši golfoví priaznivci, príďte počas týchto sviatkov k nám a neodídete od nás naprázdno! Sladké čokoládové prekvapenie na vás čaká pri objednávke čohokoľvek z našej stálej ponuky. A keď si objednáte niečo z nášho nového denného menu, dostanete 1 teplý nápoj zdarma. Akcia je platná od piatku 25.3. do pondelka 28.3.2016. Nezabúdajte, že už len do konca marca môžete využiť naše celodenné fee iba za 15 €, teda aj počas týchto veľkonočných sviatkov. Tešíme sa na všetkých!

23.3.2016

Naši členovia hodnotili promo lekciu s novým PRO trénerom

Milí golfisti, náš nový PRO tréner Dani sa u nás už „zabýval“ a možnosť promo lekcie využili hneď dvaja naši členovia. My sme zisťovali, ako boli s jeho tréningom spokojní. „Jeho prístup je nenútený, no so záujmom k riešeniu neduhov, čo každého z nás trápia. Dani dokáže nielen označiť kameň úrazu, ale i názorne napraviť hráča tak, aby bol pozitívny efekt dosiahnuteľný hneď. Človek má pri ňom pocit, že dokáže byť lepším hráčom a to, s čím sa trápi dlhšie, je možné odstrániť, a nie je to až taký vzdialený cieľ.“ Iný hráč zasa hodnotí promo lekciu s Danim takto: „Moja skúsenosť s ním je veľmi dobrá, napravil ma a dal mi dobré rady. Je príjemný, veľmi ľudský a kamarátsky. Určite budem využívať jeho služby.“ A kedy využijete možnosť zatrénovať si s Danim vy? :)

22.3.2016

Projekt "Hrám golf"

Milí golfoví priaznivci, aj náš klub je jedným z tých, kde sa môžete len za jedno popoludnie stať rekreačným golfistom, a to vďaka projektu „Hrám golf“. Nemusíte pritom platiť žiadne členské poplatky, drahý výstroj či vybavenie. Navštívte naše ihrisko, prihláste sa na kurz, a uvidíte, že golf je odteraz dostupný úplne pre každého! Viac informácií nájdete na našom webe: http://www.airportgolf.sk/sk/hram-golf

14.3.2016

Začínajú HCP dni!

Milí golfisti, od zajtra začíname na našom ihrisku HCP dni. Kto si chce zahrať turnajovo alebo zlepšiť HCP, môže sa prihlásiť už na prvý tohtoročný HCP deň. Každý utorok a štvrtok, počas celého dňa a stačí, aby ste boli dvaja. Navyše, ak vám je dosť 9 jamiek, máme tu aj takúto variantu a váš HCP sa može upravovať až po hodnotu 26,5. Nahlasovať sa môžete na: http://www.skga.sk/turnaje.

11.3.2016

Nový PRO tréner!

Milí golfoví priatelia, v týchto dňoch môžete na ihrisku stretnúť nášho nového PRO trénera Daniela Hidega z Budapešti. Každý týždeň od piatku do nedele je vám plne k dispozícii, v prípade záujmu nie je problém dohodnúť si lekcie i v stredu či vo štvrtok. Nahlasovať termíny na promo lekcie (člen AGC má 1 hodinu tréningu s PRO trénerom zdarma) alebo kurzy si môžete na recepcii alebo môžete kontaktovať aj priamo Daniho na e-mailovej adrese: hidegdanielgolf@gmail.com alebo na tel. čísle: 0917 505 808.

11.3.2016

Ihrisko v plnej prevádzke

Priatelia, naše ihrisko už funguje v plnej letnej prevádzke, neváhajte nás preto kedykoľvek navštíviť. Tešíme sa na vás :)

25.2.2016

Už tento víkend 27.-28. februára otvárame!

Milí golfisti, je to tu! Už tento víkend 27.-28. februára si budete môcť na našom drivingu odpáliť zopár loptičiek. A nielen to, sprístupníme pre vás aj ihrisko, takže si budete môcť zahrať i hru na 9 jamiek. V prípade priaznivého počasia postupne otvoríme aj ostatné tréningové plochy. Tešíme sa na vás!

8.2.2016

Aj tento rok sa uchádzame o vaše 2 % z dane

Milí golfoví priaznivci, aj tento rok sa uchádzame o vaše 2% z dane, ktoré budú značnou pomocou pri dobudovaní zázemia klubu a takisto pomôžu pri rozvoji golfu u detí a mládeže. Uvítame preto akúkoľvek finančnú podporu a už vopred vám ĎAKUJEME! Predvyplnené tlačivo nájdete tu: http://www.airportgolf.sk/sk/vyhlasenie

8.2.2016

Píšu o nás!

Na webe Golf and Travel si môžete pozrieť článok z odovzdávania automobilu za Hole in One, ktorý padol minulý rok na našom ihrisku. Viac info nájdete tu: http://goo.gl/CUsghz