Aktuality

3.1.2018

Trojkráľový turnaj v sobotu 6. januára

Milí priatelia,

v novom roku sa vám ohlasujeme po prvýkrát, a radi by sme vám zaželali šťastný, úspešný rok plný spokojnosti v plnom zdraví… a samozrejme so švihom, ktorý vám bude každý závidieť!

Hneď na úvod roku by sme vás radi pozvali na funny Texas dvojíc – tzv. Trojkráľový, ktorý sme naplánovali tak v rýchlosti s odpozorovaním silvestrovského turnaja na Parlagu, ktorý zorganizoval Tomáš Krištof.

Takže kde: AGC Šurany (zimné greeny) Kedy: Sobota 6. január 2018 o 10:00

Štartovné: dobrá nálada a čo zostalo po sviatkoch (koláče, klobáska, slaninka, príp. niečo na zahriatie – t. j. kto čo prinesie :)

Po hre budeme mať pre vás pripravenú trojkráľovú kapustnicu a snáď aj dobrý pocit sa dostaví… Prihlasujte sa prosím na náš mail info@airportgolf.sk alebo formou sms na t.č. 0905 744 694.

A už máme aktualizovanú stránku www.airportgolf.sk kde by sme dali do pozornosti napr. novinku pre začiatočníkov – tzv. „ŠTART kartu“.

Tešíme sa na vás, majte pekný deň!

31.12.2017

Veselé Vianoce a šťastný nový rok!

28.12.2017

Aktuálny cenník a kalendár turnajov

Milí golfoví priatelia, radi by sme vám dali do pozornosti aktuálny cenník na našom webe, kde nájdete nové ceny členských poplatkov, rodinné členstvo, kalendár turnajov na sezónu 2018, termíny golfových táborov a mnoho iného. Všetky ďalšie informácie a novinky budeme priebežne pridávať.