Aktuality

13.11.2017

Otvorené do 3. decembra

Milí priatelia,

za oknami to nevyzerá práve ideálne, ale predsa sa medzi nami nájdu takí, čo si zahráme aj v tomto ročnom období :) **Stále sme otvorení – s predpokladom do nedele 3. decembra 2017. ** Po tomto termíne sme pre vás „odkukali“ od GK Meander tzv. semafor – ktorý vám každý deň na našej stránke ukáže, či môžete hrať na ihrisku a na ktorých plochách trénovať… Pripravíme, uvedieme do prevádzky a budeme informovať. Verím, že aj takto vám spríjemníme zimné mesiace.

Minulý týždeň sme mali aj prezídium, a čo by vás mohlo zaujímať je, že už máme viac vecí pripravených na nadchádzajúcu sezónu: napríklad zatraktívnili sme HCP túry, pripravili termíny turnajov, termíny táborov, pridali funny turnaje, zavedieme pravidelné HCP turnaje na 9 jamiek a veľa iného. Všetko sa budeme snažiť dať na stránku čo najskôr, máme na to celú zimu, len vám dávame vedieť, že pilne pracujeme na novej sezóne…

A keďže máme záver roka, tak, ako každý rok nás čaká zhodnotenie sezóny – a áno, zaujímajú nás vaše názory – preto chystáme členskú schôdzu, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 30. novembra 2017. Priestory včas upresníme, nakoľko to závisí od počtu zúčastnených. Pozvánku členom pošlem v samostatnom e-maile.

A ešte sa vrátim k plesu, dolaďujeme a chystáme… spomínaná ochutnávka vín bude pod taktovkou Žitavských viníc, tak sa naozaj máte na čo tešiť, ich vínka sú unikátne…

Majte pekný a úspešný týždeň!

6.11.2017

Novembrové celodenné fee iba za 20 €

Priatelia,

ešte cca mesiac, a pomaly končíme so sezónou aj my… Včera sme ukončili detské tréningy a vôbec celý juniorský rok v klube turnajom a bolo nám potešením, že sme napriek počasiu opäť malých hráčov nezrušili. Statočne a s odhodlaním odohrali 9 jamiek – vo vetre a nie v práve ideálnom počasí… Fotogalériu a výsledky si môžete pozrieť na našej FB stránke. S PRO trénerom Danim sa tak isto opäť vidíte na jar, a už teraz môžem povedať, že sa tešíme na novú sezónu (a ešte sme ani neskončili…).

V najbližších dňoch sa bude na ihrisku „trošku“ pracovať – snažíme sa vám spraviť komfortnejšie parkovanie, a tak isto aj skrášliť ihrisko – takže v okolí druhej a tretej jamky budú prebiehať výkopové práce, preto z oboch dôvodov prosíme o trpezlivosť a pochopenie. Na jar bude ihrisko opäť krajšie a zaujímavejšie!

Celý november máte celodenné fee za 20 eur, takže hrať môžete celý deň, koľko sa vám páči – to je hlavne pre vás, ktorí nie ste z klubu, tak využite ešte tento jesenný mesiac na golf.

Čo sa týka golfového plesu – už máme lístky k dispozícii, takže nech sa páči, sú v predaji. Podľa dobrých ohlasov z nášho prvého plesu a prejaveného záujmu by sme radi upozornili, že počet miest je limitovaný na 100 osôb – preto ak máte záujem, budeme radi, ak sa nám včas ohlásite. Tešíme sa na Vašu spoločnosť. Prosím kontaktujte ma na t.č. 0905 744 694. Ďakujem.

Majte pekný týždeň!

31.10.2017

"Novembrový" turnaj v sobotu 4. novembra

Milí priatelia,

pomaly tu už máme november, ale stále si nájdeme čas na dobrý golf. Poslednú októbrovú sobotu sme to mali trošku funny, keďže sme toto dušičkové obdobie poňali aj tak strašidelne. A vyplatilo sa, pretože aj počasie spolupracovalo a veru masiek sa nás zišlo celkom dosť. Boli medzi nami bosorky, upíri a upírky, ale aj víly… Pozrite si fotogalériu na našej FB stránke.

Ešte však nekončíme, a keďže sme vyčerpali kreatívne názvy turnajov, tak najbližší, ktorý nás čaká v sobotu 4. novembra 2017 so štartom o 10:00, sme nazvali „Novembrový“. Ktovie koľko bude ešte slnečných dní, a nie veľký chlad, tak sme sa rozhodli, že to ešte využijeme, pretože predpoveď je zatiaľ priaznivá. Prihlasovanie na www.skga.sk

Uplynulú nedeľu sme zrušili juniorský turnaj – a dobre sme urobili… ALE máme nový termín, snáď to tentoraz bude OK – nedeľa 5. november 2017 so štartom o 10:00. A len teda zopakujem – určený je pre všetky deti, ktoré si chcú zahrať, majú klubový HCP, resp. nemajú žiadny, prípadne nie sú vedené v žiadnom klube. Pripravíme skrátené odpaliská a odmeníme deti za celoročný tréning. Kedíci sú samozrejme vítaní, tešíme sa na všetkých vás!!!

Detské tréningy: POSLEDNÝ TOHTOROČNÝ TRÉNING v piatok o 16:00 V nedeľu tréning nebude – máme turnaj :)

Tak isto aj PRO tréner Dany bude pre vás už len tento víkend na ihrisku… potom opäť až na jar… A nezabudnite po dlhých večeroch trénovať na Oliva Indoor golf…

Majte pekný týždeň!

24.10.2017

Milí priatelia,

a máme tu typickú zahmlenú a upršanú jeseň. Ešteže sme všetky turnaje odohrali počas krásneho babieho leta, teraz to už bude len o funny turnaji, tréningoch a tréningových kolách.

Keďže máme koniec októbra a blíži sa nám dušičkové obdobie, máme pre vás klasiku opakovanú každoročne – Halloween turnaj. V sobotu 28.10.2017, so štartom o 10:00. Zahráme si Texas dvojíc – funny – veď o nič nejde a spríjemníme si deň vareným vínkom. A nezabudnite – bez masky ani na krok. Nie každý má rád túto „strašidelnú“ verziu dušičiek, takže môžete prísť aj za víly :) Chceme sa len pobaviť, ale zasa aby sa vám aj dobre hralo…

A viete, aké sú už tie poobedia tmavé a chladné, ale kde sa svieti a zima vám nebude, tak to je Oliva Indoor golf v Nových Zámkoch. Určite už mnohí poznáte, tak šup – zima nezima, tréning aj počas nevľúdneho počasia a po večeroch je možný…

Nuž, a udalosťou sezóny, resp. pekným spestrením zimných mesiacov bol aj v tomto roku náš prvý ples (aspoň si tak myslíme)… A keďže ohlasy boli priam fantastické, pustili sme sa do príprav, a s radosťou vás pozývame na druhý ročník golfového plesu. Opäť v kaštieli Mojmírovce – tentokrát však v priestoroch kaštieľa, opäť tá skvelá kapela Dominika Titková and friends, a opäť zostava nás, golfistov a priateľov.

Predbežne prosím nahlasovať záujem a hneď ako budú vstupenky k dispozícii, budem informovať a odovzdávať. Už teraz sa tešíme!!!

A ešte jedna informácia, ktorá sa týka našich juniorov: Po prvom peknom turnaji plánujeme druhý v poradí, a to v nedeľu 29.10.2017 so štartom o 11:00. V prípade zlého počasia turnaj neuskutočníme. Ak by ste sa chceli pridať, nahláste sa nám na mail, turnaj je určený pre deti do cca 12 rokov, nemusia mať HCP, ani byť vedené v klube, hrá sa 9 jamiek zo skrátených odpalísk, kedíci – rodičia sú vítaní! V piatok je detský tréning od 16:30. Ak sa turnaj v nedeľu uskutoční, detský tréning doobeda nebude.

Majte pekný týždeň!

16.10.2017

Na Halloweensky turnaj so sebou môžete priniesť aj deti

Milí priatelia golfu,

máme za sebou posledný z tohtoročných TOP turnajov, a nielen to, pretože okrem toho, že ste si v sobotu u nás zahrali 1. Ročník turnaja „O pohár prezídia klubu AGC“, tak sme aj v dobrej nálade odovzdali a pogratulovali víťazom jamkovky, celoročnej túry AMIBUS powered by OAKLEY, vyhodnotili sme najlepšiu hráčku sezóny, odovzdali ďakovnú plaketu, a tombolou po vyhodnotení sme sa snažili spraviť vám radosť na koniec golfovej sezóny. Výsledky turnaja a fotky z krásneho dňa nájdete na našej FB stránke. Hodnotenie HCP túry nájdete na našom webe v sekcii Turnaje – HCP TOUR. Teší nás, že sme vďaka partnerom a prezídiu klubu vedeli opäť ozvláštniť tento turnaj bohatou tombolou tak, ako aj po minulé dva roky. My sme vďační, spokojní a šťastní, keď sa u nás dobre cítite – záleží nám na dobrej energii v klube a kamarátskych vzťahoch.

Na posledný októbrový víkend sme pre vás pripravili funny Texas turnaj dvojíc, tzv. Halloween turnaj, v sobotu 28.10.2017 so štartom o 10:00. Zahráme si 9 jamiek, masky sú vítané, aj deti sú vítané, dokonca si ich môžete vziať so sebou ako partnera do dvojice. Veď to bude funny turnaj, treba skúsiť. Prihlasovanie na www.skga.sk a keď nám nahlásite, s kým chcete byť vo dvojici, my vás dáme dokopy :)

Keďže máme aj jesenné prázdniny predo dvermi, mnohí budete mať možno predĺžený víkend… je však dobré pripraviť deťom program, preto si myslíme, že po úspešnom prvom Junior championship by sme mohli deťom zorganizovať druhé takéto podujatie. Je to len nápad – zatiaľ – ak však nemáte s deťmi nič špeciálne v pláne, napíšte nám, kedy by vám vyhovovalo hrať, budeme potrebovať aj vás rodičov  – ako kedíkov. Takže návrh termínov: Nedeľa 29.10 / pondelok 30.10 / utorok 31.10 / streda 01.11 Píšte, volajte, v termíne, keď bude najväčší záujem zorganizujeme turnaj. Žiaľ nedá sa to inak odhadnúť, len že sa vás opýtame, každý máte svoj program a nechceme, aby boli deti „ukrátené“. Detské tréningy v piatok o 16:30 a v nedeľu o 10:00.

No a len tak sme pre vás nahodili turnaj „LEN TAK“ na štvrtok 12.10.2017 poobede so štartom o 14:00. Využite ešte slnečné októbrové dni, krásne babie leto a príďte si zahrať, tešíme sa na vás!

A nezabudnite, zimné mesiace sa nezadržateľne blížia a s nimi aj náš PLES, už druhý ročník, rezervujte si preto piatok večer 26.01.2018, pretože idete tancovať :)

Majte pekný týždeň!

12.10.2017

Už túto sobotu - 1. ročník o putovný pohár prezídia klubu AGC!

Priatelia,

už v sobotu „1. ročník o putovný pohár prezídia klubu AGC“. Ešte máme 8 miest, tj. dva flajty, štartuje sa o 9:30, ak máte záujem – prihlasovanie na www.skga.sk. Budeme sa na vás tešiť! Majte pekný deň!

9.10.2017

1. ročník turnaja O pohár prezídia AGC už v sobotu 14. októbra

Milí priatelia,

blíži sa posledný veľký turnaj sezóny. Dva ročníky ste ho poznali pod názvom „O pohár prezidenta“, ale keďže v mnohých veciach nie sme a nechceme byť sami, pod týmto turnajom prevzalo záštitu prezídium klubu, a zároveň veríme, že sa nám spoločne podarí urobiť z tohto turnaja TOPku sezóny! Čaká nás teda 1. ročník turnaja O pohár prezídia AGC, v sobotu 14.10.2017. Ako inak, počasie je vybavené (dúfam), a veríme, že si mnohí nájdete čas a strávite s nami opäť deň na golfe. Keďže máme pripravených viac vecí na tento deň, treba rátať s tým, že to nebude len o turnaji a o hre. Preto by sme radi dali vedieť vopred, čo nás čaká: 8:00 – 9:00 registrácia, raňajky 9:15 zahájenie turnaja a welcome drink 9:30 postupný štart z jamiek č. 1 a č. 5 14:30 – 15:00 raut po hre / zabíjačkové špeciality Po odohratí posledného flajtu – vyhodnotenie turnaja a následný program: Vyhodnotíme Majstra a Majsterku jamkovky 2017, Najlepšieho hráča alebo hráčku sezóny, vyhodnotíme celoročné HCP túry Žitavské vinice a MARSEN HCP tour, ako aj AMIBUS powered by OAKLEY. Z posledného spomínaného nás čaká ešte 20. kolo turnaja – vo štvrtok 12.10.2017 – ešte môžete zabojovať o lepší výsledok (prihlasovanie na www.skga.sk), a v sobotu vyhodnotíme aj tu troch víťazov túry, ktorí získajú hodnotné ceny od partnerov túry. Zároveň vylosujeme 3 hráčov, ktorí sa zúčastnili 7 a viac kôl a títo získajú ceny od všetkých partnerov túry – ako balíček. Samozrejme počas dvoch predchádzajúcich ročníkov bola pre vás pripravená tombola po turnaji, na tomto ani tento raz nič nemeníme, a opäť sa môžete tešiť na také malé Vianoce, pretože cien je v tombole viac než dosť – môžete sa spoľahnúť, že bude bohatá.

Detské tréningy sú stále aktuálne: V piatok od 16:30 V nedeľu od 10:00 Teší nás, že deti golf baví a chodia na tréningy naozaj poctivo!

Majte pekný týždeň!

2.10.2017

Čo sa v klube udialo a čo nás ešte len čaká

Milí priatelia,

Ďakujeme za skvelý víkend, ktorý sme prežili s vami na golfe a to hneď na dvoch pekných akciách:

„O pohár mesta Levice“ – bol turnajom, kde sa zišlo veľa hráčov z mesta Levice a okolia. A ako každý rok, aj tento rok sa vyhodnocovali najlepší hráči okresu Levice. Hodnotenia aj fotodokumentáciu si viete pozrieť na našom FB profile. Tu by sme sa radi ospravedlnili Kataríne Králikovej, ktorá mala najlepšie zahraný výsledok z levických hrhráčok a mala byť vyhodnotená s ostatnými víťazmi okresu. Mrzí nás to, aj my robíme chyby, ale keď sa dá, radi dáme veci na pravú mieru. Putovný pohár mesta Levice vyhral Ivan Herz s počtom rán 71, a mnohí z vás mali skvelé výsledky. Osobne sa vždy veľmi teším na levický turnaj, pretože nechýbajú také „maličkosti“ ako vlajka mesta, a tento rok boli jamky v bonusových levických farbách – je to veľmi milé!

Nedeľa bola v znamení našich juniorov a tešili sme sa peknej účasti detí na našom prvom AGC junior championship. Turnaja sa zúčastnilo 19 detí (všetko z nášho klubu a detských tréningov), a ešteže sme ho preložili z minulého týždňa. Krásne počasie, netrápili sme sa v daždi a hra bola plynulá. Chcem vyzdvihnúť tých, pre ktorých to bol vôbec prvý turnaj na ihrisku a s kedíkmi to zvládli super! Foto nájdete na našom FB profile. Určite si to zopakujeme!

Nadviažem a pripomeniem detské tréningy: Piatok 16:30 Nedeľa 10:00

Tento týždeň nás čaká len jeden turnaj – v sobotu 07.10.2017 FINÁLE TIGGER HCP Tour. Tí z vás, ktorí hráte o hlavné ceny ako bolo avizované v propozíciách, neplatíte za štartovné (aspoň 2 odohrané kolá + finále a prvých 10 postupujúcich neplatí štartovné). Na finálovom kole budú vyhodnotení nielen najlepší hráči celej tour, ale taktiež ako na každom kole prvé tri miesta. Preto sa oplatí prísť, spoločnosť TIGGER má pre vás krásne ceny (mnohí ste sa už presvedčili)… a navyše, počasie nám cez víkend praje  – vypršať sa má cez týždeň.

V nedeľu (08.10.2017) bude na ihrisku prebiehať Slovenská footgolfová liga, preto prosíme o trpezlivosť, jamky budú uzatvorené od cca 9:30 do 12:00. Všetky tréningové plochy sú však k dispozícii.

Máme cca dva týždne do posledného „veľkého“ turnaja sezóny: „O pohár prezídia AGC“ – v sobotu 14.10.2017. Kto bol po minulé roky, iste vie, že po turnaji vás čaká bohatá tombola, ktorú pre vás pripravujeme, skvelé jedlo a krásne trofeje! Prihlasovanie na www.skga.sk.

A keďže našim tohtoročným produktovým partnerom nielen túry, ale aj iných turnajov boli Žitavské vinice, dovolíme si poslať ich malú prezentáciu, ktorá vás veríme osloví – nech sa páči:

_____________________________________________________________ ŽITAVSKÉ VINICE

MALÉ VINÁRSTVO, VEĽKÉ VÍNA

Od našej prvej kvapky vína uplynulo už takmer 10 rokov, ale stále dávame do vína kus svojho srdca a robíme ho tak, aby vynikla jeho individualita. Sme malé vinárstvo a pri výrobe spájame tradičné postupy s modernými trendmi vo svete. Stále sa snažíme posúvať hranice toho, čo sa od kvalitného vína očakáva. Ochutnajte ho s nami v Úľanoch nad Žitavou.

Typ prezentovaných vín závisí len od Vašej chuti, či už sa zameriame na svieže, biele, suché, mohutné červené, alebo nádherne pestrú paletu sladkých vín. Podstatný je pre nás pocit a nezabudnuteľný pôžitok, s akým budete od nás odchádzať.

Všetky naše vína sú vyrábané ručne a šetrne, s ohľadom na kvalitu, v limitovaných edíciách. Pravidelne získavajú ocenenia na svetových, ale aj domácich výstavách.

Naše víno Vás teda osloví nielen v rodinnom kruhu Vašich blízkych, ale je takisto vhodným darčekom aj pre Vašich známych alebo obchodných partnerov.

Tešíme sa na Vašu návštevu

Jozef Teplan Tomáš Strelinger

_____________________________________________________________________

A ozaj, máme novú majsterku Jamkovky – keď si zistíte, budete vedieť, keď nie, tak sa dozviete na turnaji prezídia, pretože tam budeme odovzdávať trofeje víťazom. Chlapi, ešte odohrajte semifinále a finále do tohto času :)

Majte pekný týždeň!

27.9.2017

Turnaj "O pohár mesta Levice" a AGC Junior Championship už tento víkend!

Milí golfisti,

upršaný týždeň nám podľa predpovede končí, a vraj môžeme očakávať príjemné jesenné počasie. Tomu sa tešíme, príde nám to veľmi vhod, a aj hra na ihrisku bude omnoho príjemnejšia.

Keďže nám minulotýždňový AMIBUS veľmi nevyšiel (viacerí by ste radi prišli, ale vzhľadom na počasie ste si to rozmysleli), pridávame 19. AMIBUS powered by OAKLEY na tento štvrtok, so štartom o 15:00. Prihlasovanie možné na www.skga.sk.

Cez víkend nás čaká „O pohár mesta Levice“ – v sobotu 30.09.2017 so štartom o 9:00. Máme ešte 7 miest voľných – prihlasovanie na serveri SKGA, alebo aj na recepcii klubu. Opäť raz odovzdáme putovný pohár, je to jeden z tradičných turnajov, ktorý sa opakuje u nás už po štvrtý raz.

Na nedeľu 01.10.2017 sme preložili AGC junior championship – ak by ste radi prihlásili svoje dieťa na turnaj, prosím napíšte na náš mail, alebo na t.č. 0905 744694. Je to prvý turnaj takéhoto formátu u nás, a už aj deti sú nedočkavé, lebo sa tešia na ihrisko a ozajstnú hru :)

Detský tréning bude v piatok o 16:30. V nedeľu bude turnaj od 10:00 – takže tréning tentokrát vynecháme.

V juniorskom tíme máme ďalších malých juniorov, ktorých týmto medzi nami vítame: Terezka Veresová Saška Jašíková Alena Tamaškovičová Sofia Vargová Pomaly sa rozrastáme, tento rok sme to naštartovali, cesta je dlhá, ale veríme, že juniorov to bude baviť a vytrvajú pri tomto krásnom športe!

Malý prehľad októbrových víkendov, iba v skratke: Sobota 07.10.2017 – finále TIGGER Tour Sobota 14.10.2017 – „O pohár prezídia AGC“ – tradičný turnaj o putovný pohár spojený s tombolou a zabíjačkovými špecialitami. Prihlasovanie na www.skga.sk A v tento deň budú odovzdávané aj víťazné trofeje Jamkovky 2017 – kto bude víťaz? Sobota 21.10.2017 – finále všetkých HCP Tour / Žitavské vinice HCP Tour, MARSEN HCP Tour, AMIBUS powered by OAKLEY. Na koniec októbra samozrejme plánujeme aj funny turnaj, ako inak – Halloweenovský, tak chystajte masky!

Majte pekný týždeň!

18.9.2017

Jesenné turnaje

Milí priatelia,

sme v polovici septembra a pokračujeme v naplánovanom programe, turnajoch a akciách…

Poslednou udalosťou na ihrisku bol už piaty ročník „O putovný pohár primátora mesta Šurany“ – je to až neuveriteľné, ako nám vyšlo počasie (deň pred piesočná búrka a večer po koncerte lejak ako sa patrí…), takže so šťastím sme to dali na výbornú so skvelou účasťou hráčov. Mnohí zahrali skvelé výsledky, umiestnení krásne zlepšovali, čo poteší každého hráča, a putovný pohár si odniesol hráč s najmenším počtom zahratých rán 74 – Ivan Herz! Kompletné výsledky si môžete pozrieť na www.skga.sk alebo na našom FB profile.

Už dávno nebol turnaj zo série AMIBUS powered by OAKLEY – čakajú nás posledné 3 turnaje, a tento štvrtok 21.09.2017 si môžete zahrať 18-ty v poradí. Štartuje sa už o 15:00 (aj keď toto je len tak tak, ale aby ste viacerí stíhali, ešte sa to dá…).

Na sobotu 23.09.2017 tu máme hneď dve akcie:

  • AFTER ZK by Slovakiapharm so štartom o 9:30 – máme viacerých hráčov s HCP 37–54, máte jedinečnú príležitosť zahrať si 9 jamiek s úpravou HCP vo svojej kategórii. Špeciálne, ako názov turnaja napovedá, je to turnaj aj pre vás, čo ste čerstvo po „ZK“, určite sa dá najviac skúseností získať priamo na ihrisku.
  • AGC junior championship so štartom o cca 10:00 (v závislosti od počtu prihlásených na AFTER ZK turnaj). Je určený pre deti rôznych vekových kategórií, cca do 12 rokov, ktoré nemajú HCP, resp. majú iba klubové HCP 54, prípadne nie sú vedené v klube (v našom, ale ani v inom), ale radi by odohrali  – vyskúšali zahrať turnajovo aj v spoločnosti iných detí, juniorov. Máme to odskúšané na regionálnej TON, avšak my vám pripravíme skrátené odpaliská (t. j. turnaj bude bez úpravy HCP). Ak teda máte juniorov, s ktorými by ste radi prišli, nahlasujte sa prosím na náš e-mail alebo na t.č. 0905 744 694. Je vítané, ak bude mať dieťa na ihrisku sprievod počas hry – caddyho – napr. rodiča. Pokiaľ caddy nie je golfista (veľa z vás deti nosí na tréningy, ale vlastnú skúsenosť s golfom nemá), netreba sa toho báť, základné pravidlá vám vysvetlíme pred hrou, a budete sa môcť poradiť vo flajte. Pre viac informácií neváhajte zavolať. V priebehu letných táborov sme si povedali, že je treba takýto turnaj zorganizovať pre všetky deti, ktoré chcú hrať nielen na drivingu :)

Detské tréningy stále prebiehajú:

Piatky od 16:30 do 18:00 Nedele od 10:00 do 11:30

Turnaje, ktoré máme pred sebou:

  • sobota 30.09.2017 – „O pohár mesta Levice“, so štartom o 9:00. Tradičný štvrtý ročník levického turnaja… Je to jedna z akcií, na ktorú sa tešíme tak trošku viac – pretože partiu Levičanov stretnúť pokope u nás na ihrisku nie je také obvyklé, ale toto je čas, kedy sa zídeme verím, v hojnej zostave tohto regiónu.
  • Sobota 07.10.2017 – finále TIGGER tour. Prihlasovanie na oba turnaje cez www.skga.sk

Organizačné oznamy:

  • V nedeľu 24.09.2017 bude ihrisko (jamky) uzatvorené cca do 13:00, nakoľko na ihrisku prebieha footgolfový turnaj. Všetky cvičné plochy sú však k dispozícii, a aj detský tréning sa uskutoční v štandardnom čase. Ďakujeme za pochopenie!
  • Jamkovku / semifinále a finále mužov a finále žien poprosíme odohrať do piatku 13.10.2017 – nasledujúci deň, v sobotu 14.10.2017 nás totiž čaká „O pohár prezídia AGC“, kde sa budú odovzdávať aj trofeje pre víťazov jamkovky.

Majte pekný týždeň!