Aktuality

22.10.2020

Vyhodnotenie jamkovky

Milí priatelia,

verím, že sa máte dobre, a že aj golfom si spríjemňujete tieto zvláštne časy… Niečo málo k víkendu, ktorý máme za sebou… Okrem iného sme individuálne odovzdali trofeje k záveru sezóny a tiež sme individuálne vyhodnotili celoročnú jamkovku. Keď už nie je možné tešiť sa z klubových úspechov spoločne, tak aspoň takto sprostredkovane by sme radi dali vedieť výsledky, ktoré potešili nejedného z vás!

JAMKOVKA 2020 muži / ženy:

  1. miesto: Karol Pipta / Miriam Hochsteigerová
  2. miesto: Jaroslav Molda / Ivana Mandáková
  3. miesto: Peter Penzeš / Monika Kolejáková

Ocenenie HRÁČ ROKA 2020 získal Jaroslav Molda a HRÁČKA ROKA 2020 Miriam Hochsteigerová. JUNIOROM ROKA 2020 sa stal Peter Kováčik.

Srdečne blahoželáme všetkým oceneným!

Zároveň vám chceme dať možnosť tráviť aktívne čas vonku, a preto vám dávame do pozornosti:

  • Sobota 24.10.2020 – individuálne testovanie výkonnosti na 9 jamiek
  • Nedeľa 25.10.2020 – individuálne testovanie výkonnosti na 18 jamiek

V prípade záujmu sa prihláste na www.skga.sk alebo volajte na recepciu klubu 0918 555 550.

Detský tréning (5 plus tréner) – platí aj v piatok 16:30, aj v nedeľu o 10:00.

Majte pekné jesenné dni, pozdravujeme!

15.10.2020

Inštrukcie k víkendu 17.10.-18.10. 2020

Milí priatelia,

dovolíme si vám zaslať inštrukcie a bližšie informácie k nadchádzajúcemu víkendu… Ochrana zdravia je pre nás dôležitá, aj my pristupujeme k opatreniam zodpovedne.

Keďže sme mali naplánované turnaje na víkend a tieto vzhľadom na opatrenia nemožno organizovať, pričom kapacita ihriska je zarezervovaná, chceme vám dať šancu využiť možnosť si individuálne zašportovať a hrať za podmienky dodržiavania nariadených opatrení.

Čo sa týka nedele, aj tu pristupujeme k možnosti využiť hru ako „individuálne testovanie vašej športovej výkonnosti“.

Ceny za odohratú jamkovku, ako aj celoročné ocenenia za celosezónnu hru – hráč sezóny, hráčka sezóny, junior roka – budú odovzdané konkrétnym hráčom individuálne a zaujímavé a hodnotné vecné ceny v tombole vylosujeme online.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť a veríme, že to „spolu zvládneme“.

Buďte zdraví a držme si palce!

9.10.2020

OZNAM O ZMENE TERMÍNU na turnaj "O pohár prezídia AGC"

Milí priatelia a golfisti,

vzhľadom na nepriaznivú predpoveď počasia na nedeľu (celodenný dážď a 12°C) sa plánovaný turnaj „O pohár prezídia klubu AGC“ aj po odsúhlasení členmi prezídia – PREKLADÁ na nový termín – NEDEĽA 18.10.2020.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vás!

7.10.2020

News 07.10.2020

Milí priatelia, golfisti,

cez víkend sme sa potešili krásnemu jesennému počasiu, a na našu veľkú radosť aj turnajom, ktoré sa nakoniec uskutočnili, samozrejme s dodržiavaním všetkých odporúčaných opatrení…

Rovnako sa uskutočnila aj nedeľňajšia regionálna TON by Rory Sabbatini, kde si juniori zahrali v sťažených poveternostných podmienkach.

Ako iste viete – v nedeľu nás čaká už tradičný turnaj „O pohár prezídia klubu AGC“, ktorý bude spojený aj s vyhodnotením celoročnej jamkovky žien i mužov, a taktiež s ocenením najlepšieho hráča a hráčky sezóny, ako aj juniora roka. Počas turnaja budú tiež vložené súťaže – longest drive aj nearest to pin, a víťazi sa môžu tešiť na hodnotné produktové dary od našich partnerov – MARSEN, Žitavské vinice a Tvrdošovské zlato. Po turnaji vás čaká bohatá tombola s množstvom pekných cien, a ako zvyčajne – nezabúdame na vaše plné brušká :-) Začíname o 9:30 a tešíme sa na vás! Prihlasovanie na www.skga.sk.

Naďalej pokračujeme detskými tréningami:

  • v piatok o 16:30
  • v nedeľu o 10:00

Juniori sa môžu tešiť na jamky, ktoré si dáme napríklad vo forme texasu :-)

Majte pekné jesenné dni!

23.9.2020

News - 23.9.2020

Milí priatelia, golfisti,

čakajú nás víkendy plné turnajov a golfu. Tešíme sa na krásne jesenné počasie a stále zelené gríny.

Najbližší turnaj, charitatívny – nakoľko myšlienka je podporiť Regionálne edukačno-sociálne centrum v Nových Zámkoch, sa uskutoční už nasledujúcu sobotu 26.9.2020. Tento deň nie je určený len pre golfistov – prísť môže naozaj každý – zahrať si footgolf, naučiť – vyskúšať si základy golfu pod vedením trénera golfu, a podporiť svojou prítomnosťou túto charitatívnu akciu. Tešíme sa na stretnutie!

V sobotu 3. októbra sa na ihrisku bude odohrávať tradičný turnaj „O putovný pohár mesta Levice“.

V nedeľu 11. októbra sa tešíme na všetkých hráčov, ktorí si prídu zahrať „O pohár prezídia klubu AGC“. Všetci vy, ktorí ste našimi členmi, hráči, naši priaznivci – prezídium klubu vás srdečne pozýva na štvrtý ročník tohto podujatia.

Na všetky turnaje sa môžete prihlásiť na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

Informácia pre juniorov a rodičov našich menších golfistov:

  • tréningy sú zatiaľ v štandardných časoch – v piatok o 16:30 a v nedeľu o 10:00 hod.
  • plánujeme regionálnu TON by Rory Sabbatini / tretiu tohtoročnú – na nedeľu 4. októbra so štartom o 9:30 hod. Sledujte nás na FB, prihlasovanie bude spustené na www.skga.sk.

Majte pekný týždeň!

8.9.2020

News - 08.09.2020

Milí priatelia,

víkend nám prebehol za pekného slnečného počasia… My sme radi, že sme v sobotu boli s vami na turnaji HCP Šurany, a taktiež na regionálnej TON by Rory Sabbatini, kde naši juniori obsadili pekné miesta.

Tento víkend vás srdečne pozývame na otvorené „Majstrovstvá klubu AGC“ – ktoré sú takpovediac vrcholom sezóny.

Radi by sme vám vyšli v ústrety – vám – ktorí ste v tomto roku začali s golfom, vám – ktorí si netrúfate na veľký 18-jamkový turnaj, a prípadne aj juniorom, ktorým je 9 jamiek akurát dosť. Preto sme pridali „DOPLNKOVÝ TURNAJ NA 9 JAMIEK K MAJSTROVSTVÁM KLUBU“ – a teda je určený všetkým vám, ktorí si chcete zahrať iba 9 jamiek. Keď však chcete hrať o titul „malého majstra“ – tento turnaj je tak isto 2-dňový, takže je potrebné odohrať sobotu aj nedeľu.

Radi by sme spomenuli, že samotné majstrovstvá klubu sú vlastne „stretnutím“ sa po celej sezóne v rámci klubu, najmä ako hráči, a porovnanie si svojej výkonnosti s ostatnými členmi klubu. Je to viac-menej „prestíž“ bojovať a získať titul „Majstra klubu“. Na toho sa nezabúda – menovka s menom víťaza sa bude vynímať na putovnom pohári :)

A čo pre vás ešte chystáme? Na september máme preložený „ROTARY GOLF CUP“, ktorý bude v priateľskom duchu prebiehať nielen ako golfový turnaj, ale aj ako športový deň s možnosťou hrať footgolf, discgolf, zastrieľať si z luku. Pod záštitou a podporou ROTARY clubu Nové Zámky. Radi by sme, aby ste svojou prítomnosťou podporili Regionálne edukačno-sociálne centrum v Nových Zámkoch. Tak ako aj minulý rok, aj roky predtým – spravíme niečo málo pre dobrú vec.

Na všetky golfové turnaje sa môžete prihlásiť na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

19. septembra 2020 by sme radi dali do pozornosti „FUNNY FOOTGOLF“ turnaj spojený s tombolou, kde sa môžu prihlásiť aj amatérski footgolfisti (teda my, čo sme si sem-tam od radosti kopli loptu do jamky). Prihlasovanie na recepcii klubu – bližšie informácie poskytneme čoskoro :)

Majte pekný týždeň!

31.8.2020

News - 31.8,2020

Milí priatelia, golfisti,

nový týždeň, nový mesiac, ďalší školský rok…

Leto nám ubehlo – ako zvyčajne „ako voda“, a my sme pripravení na september a jesenné mesiace…

Už túto sobotu:

Šurany – HCP 7 – so štartom o 9:30. Ešte dva turnaje a finále, a tohtoročná túra je odohratá. Hráte o skvelé ceny od produktových partnerov Žitavské vinice, MARSEN a Tvrdošovské zlato – ale tiež o skvelý golfový pobyt v Západných Čechách! Vínko, poctivé pálené a zdravé potraviny potešia snáď každého – a všetko zo slovenskej produkcie. Samozrejme hladní neodídete, môžete sa spoľahnúť na šikovné ruky nášho grillmajstra. Prihlasovanie na www.skga.sk Tešíme sa na vás!

V nedeľu – 6. septembra majú juniori svoj regionálny turnaj – TON by Rory Sabbatini. Štartujeme o 9:30, a turnaj je určený pre juniorov až do 16 rokov. Samostatná kategória sú deti do 10 rokov, ktoré majú možnosť hrať aj 9 jamiek – s úpravou, alebo bez úpravy HCP (zo skrátených odpalísk). Ihrisko opäť ožije športovou mládežou!

Blížia sa „Otvorené majstrovstvá klubu v hre na rany“ počas víkendu 12. – 13. september – a my vás srdečne pozývame! Seniorská kategória, vložené súťaže – longest, nearest, a putovný pohár pre Majstra a Majsterku klubu – tradične a rovnako, ako z minulých rokov! Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu. Tešíme sa na každého… Kto berie pohár tento rok?

Majte pekný týždeň!

18.8.2020

NEWS - 18.08.2020

Milí priatelia, golfisti,

nový týždeň, nový news, po dlhšom čase aj turnaj :)

Najbližší HCP turnaj nás čaká v sobotu 22.08.2020 so štartom o 9:00 – ŠURANY HCP – 6. V poradí šiesty turnaj z celkového počtu 8 turnajov a finále, kde hráte o golfový pobyt v Západných Čechách (pre víťaza), a hodnotné ceny od produktových partnerov – Žitavské vinice, MARSEN a Tvrdošovské zlato. Taktiež jeden z vás bude na záver vylosovaný a tiež môže získať spomínaný pobyt, ktorý sa uskutoční na jar 2021. Prihlasovanie na www.skga.sk alebo aj na t.č. recepcie 0918 555 550.

A blíži sa september – tak ako deti nastupujú do školy, tak aj nástup na tréningy vezmeme hneď zhurta. Prvý juniorský tréning bude v piatok 04.09.2020 o 16:30, a hneď v nedeľu máme naplánovanú regionálnu TON by Rory Sabbatini so štartom o 9:30. Propozície turnaja sú oproti minulému roku upravené, preto, prosím, ak máte otázky, pochybnosti, píšte, volajte – prihlasovanie možné na www.skga.sk. Všetci naši juniori na predchádzajúcej TON-ke boli snaživí, a určite vedia, že ich čaká minimálne jeden súper – ihrisko :)

Dávame do pozornosti blížiace sa „Otvorené Majstrovstvá klubu“ – v termíne 12.-13. september 2020. Tento turnaj je dvojdňový (sobota – nedeľa), a dá sa povedať, že je to vrchol sezóny. Čo ste si natrénovali od začiatku sezóny môžete teraz zúročiť na turnaji „sezóny“. Hrá sa v dvoch hlavných kategóriách – muži a ženy (0 – 54), výsledok sa ráta za obidva zahraté dni. Kategória „seniori“ je spoločná, pre mužov aj ženy a je určená pre hráčov 55+. V kategórii „stbl. netto“ budú zaradení hráči, ktorí si netrúfajú hrať „na rany“, ale na stbl. body – kde budú taktiež vyhodnotené prvé tri miesta. Avšak toto je len vedľajšia kategória. V rámci sobotňajšieho hracieho dňa budú zaradené aj vložené súťaže „ Longest drive“ a „Nearest to pin“ – samostatne pre dámy a pre pánov. Nuž, čo dodať – pozývame vás, a „Majstri klubu 2019“ – traste sa :)

Majte pekný týždeň!

15.7.2020

News - 15.07.2020

Milí golfoví priatelia,

táborový týždeň nám ubehol ako voda – golfu sme mali trošku menej ako po minulé roky, zato juniori si pochvaľovali zmenu programu a „pešovýlety“ do okolia… Už teraz sa tešíme na nových táborníkov počas druhého turnusu.

Zároveň ĎAKUJEME za podporu NOVOFRUCT Nové Zámky a FARMFOODS za chutné a zdravé desiate – veľmi si to vážime!

Ďalší turnus začíname od pondelka 20.07. – takže opäť ožije ihrisko energiou detí :)

Najbližší turnaj HCP ŠURANY plánujeme na sobotu – 25.07.2020… Budeme grilovať, pripravíme vám chutný obed, a najmä – hrať a trénovať, aby sme leto nestrávili len dovolenkami, ale aj vyzvali ihrisko na súboj :)

Majte pekný týždeň a slnečné dni!

8.7.2020

News - 08.07.2020

Milí priatelia, golfisti,

leto, prázdniny, dovolenky, voda, deti… Vy sa máte ako? U nás táborový týždeň v plnom prúde… :)

A pár informácií k prebiehajúcemu týždňu:

V sobotu 11.07.2020 turnaj HCP Šurany – už piaty v poradí – so štartom o 9:30. Opäť grilujeme, pripravíme pre vás chutné pohostenie po hre, ale aj pre neturnajových hráčov :) To len aby ste vedeli, že v sobotu u nás nezostanete hladní! Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

Informácia pre rodičov, ktorí nosia deti na detské tréningy: Pokiaľ neavizujem na FB stránke, že sa tréning uskutoční, tak počas leta tréningy nebudú (aj z dôvodu konania táborov). Prosím sledujte stránku a naše udalosti. Ďakujem za porozumenie.

Majte pekný týždeň!