Aktuality

24.6.2021

News - 24.6.2021 - Na sobotňajšom turnaji budete možnosť získať klimatizáciu od firmy Midea!

Milí priatelia a nadšenci golfovej hry!

Víkend je pred nami a ak ste pripravení zmerať si svoje golfové schopnosti, určite si nenechajte ujsť jubilejný 5. ročník turnaja O putovný pohár primátora mesta Nové Zámky. Po ročnej prestávke ho pre vás opäť organizujeme v spolupráci s mestom Nové Zámky, aby ste znovu pri skvelej atmosfére zabojovali o čo najlepšie výsledky a potom si oddýchli pri dobrom jedle a priateľských rozhovoroch až do neskorého večera.

Navyše – ak sa vám na našom golfovom ihrisku podarí zasiahnuť jamku č. 3 na jeden úder, teda podarí sa vám zahrať Hole-in-One, stávate sa automaticky výhercom našej mimoriadnej súťaže, vďaka ktorej získate kvalitnú klimatizáciu od firmy Midea. A to v týchto horúcich dňoch určite poteší. :)

Prihlasovať sa môžete buď na webe www.skga.sk, alebo na tee time, príp. u našich dievčat na recepcii.

Tešíme sa na vás!

21.6.2021

News - 21.6.2021 - Jubilejný 5. ročník turnaja o putovný pohár primátora mesta Nové Zámky už túto sobotu!

Milí členovia, priatelia a priaznivci AGC!

Počasie nám praje, teplota extrémne stúpa na letné hodnoty, a tak je prirodzené, že všetci hľadajú skôr osvieženie inde ako na rozhorúčených fervejách. No ak predsa len neodoláte golfovej hre, môžete si prísť zahrať ráno alebo podvečer a popritom sa schladiť na našej terase vodnou parou, kde si určite vychutnáte osviežujúce čerstvé drinky či nové čapované pivko, aj nealko, alebo siahnete po vynikajúcom ríbezľovo-limetkovom radleri od „SVIJANY“. Ak by vás chytila chuť na sladké, v ponuke máme výborné dezertíky, makrónky či druhú najlepšiu zmrzlinu na Slovenku.

V sobotu sme v horúcom počasí prispeli na dobrú vec a v priateľskej atmosfére sme odohrali už 7. ročník ROTARY GOLF CUP-u so skvelými výsledkami. Putovný pohár prebral z rúk predchádzajúceho víťaza Mirca Šestáka Igor Foltín s vydarenými 76 ranami.

Túto sobotu 26. júna sa môžete tešiť opäť po ročnej pauze na jubilejný 5. ročník turnaja o putovný pohár primátora mesta Nové Zámky, kde sa znovu pri skvelej atmosfére bude bojovať o čo najlepšie výsledky a potom si oddýchnete pri dobrom jedle a priateľských rozhovoroch až do neskorého večera. Prihlasovanie je buď na webe www.skga.sk, alebo na tee time, príp. u dievčat na recepcii /malá poznámka k zostavovaniu flajtov do turnajov – od dnešného dňa flajty a požiadavky na ne zasielajte, prosím, na recepciu a obracajte sa na dievčatá. Potom poprosím rešpektovať zloženie flajtov /nedá sa vyjsť v ústrety každému/.

Pokiaľ ide o program tréningov a detských tréningov:

Klasicky počas štvrtku a až soboty sa na vás pri tréningoch teší Michal /štvrtok bude tréning venovaný vysvetľovaniu golfových pravidiel/ – a s Veronikou budete môcť tréning stráviť v sobotu podľa záujmu, klasicky sa dohodnete priamo s nimi: viac info na našom webe.

Pre deti pripravujeme na nedeľu 27. júna turnaj – I. AGC junior championship 2021 na 9 jamiek, individuálna hra aj na zlepšenie hcp. Prihlasovanie je možné aj na webe, na recepcii alebo priamo u Michala. Začiatok turnaja bude cca o 9.00 hod. ráno a po hre deti čaká obedík a drobné občerstvenie.

V lete nás ako po minulé roky čakajú denné letné športové tábory – kempy v nasledujúcich termínoch:

 • termín: 5.7. – 9.7.2021
 • termín: 19.7. – 23.7.2021
 • termín: 2.8. – 6.8.2021

Program táborov je navrhnutý tak, aby si deti užili golf aj sprievodné súťažné a zábavné aktivity. Prosíme preto, ak máte záujem, pošlite prihlášku cez náš web, počet detí v táboroch je limitovaný a už je voľných iba pár miest.

Opätovne pripomíname jamkovku dvojíc. Prvé kolo prinieslo veľa nečakaných prekvapení, takže uvidíme, čo prinesú ďalšie napínavé súboje. Aktuálneho pavúka s výsledkami a postupujúcimi nájdete na našom webe v hornom menu Golf – Rozpis turnajov – Majstrovské turnaje. Druhé kolo a súboje dievčat v skupinách treba odohrať do 25. júla a poprosíme deň vopred nahlásiť termín na recepcii s aktuálnym hcp, aby sme vám vedeli pripraviť score kartu pre polovičné vyrovnanie. Ďakujeme.

Prajeme vám krásne letné a úspešné dni!

16.6.2021

News - 16.6.2021 - Sobota v znamení ROTARY CUP-u

Milí členovia, priatelia a priaznivci AGC!

Počasie nám praje, teplota stúpa na letné hodnoty, tak vás všetkých pozývame vychutnať si osvieženie na našej terase chladenej vodnou parou a nové čapované pivko, aj nealko, aj ríbezľovo-limetkový radler od „SVIJANY“ alebo druhú najlepšiu zmrzlinku na Slovensku či makrónky k perfektnému espressu.

Zároveň si môžete zahrať na super pripravenom ihrisku, buď turnajovo cez víkend, alebo v dueloch jamkovky /bolo už viac prekvapení, tak uvidíme, či sa podarí favoritom potvrdiť rebríčkové postavenie/. Pokojne pozvite aj svojich priateľov na kamarátsku rundu golfu, príp. na footgolf alebo discgolf, keď si na golf ešte netrúfajú. Ak si však nájdu čas, máme pre nich skvelých trénerov a skvelé tréningové podmienky.

Dúfajme, že koncom mesiaca prídu nové drivingové lopty, tak vás chceme poprosiť, ak môžete nasledovať Majstra klubu a podporiť sponzorsky ich nákup, pre každého, kto prispeje, pripravíme prekvapenie na konci roka. A ešte jedna naša iniciatíva – všetci vidíte, že stromčeky sú už prirodzenou súčasťou ihriska, no každoročne náklady na ich starostlivosť rastú, preto by sme boli radi, aby mal každý stromček svojho prispievateľa s tabuľkou. Pre tých, ktorí svoj stromček ešte nemajú, nech sa pokojne obrátia na dievčatá na recepcii, radi všetko vysvetlia.

Poďme sa pozrieť na to, čo nás čaká najbližšie dni a na čo sa môžete okrem stretnutia s priateľmi ešte tešiť:

 • Klasicky počas štvrtka a až soboty sú na programe tréningy s Michalom /tento týždeň len piatok a sobotu/ a s Veronikou v sobotu podľa záujmu, takisto detské tréningy po dohode s Michalom.
 • V sobotu 19. júna nás čaká obľúbený ROTARY CUP s charitatívnym zameraním – tak príďte a hrou pomôžete dobrej veci. Bude síce horúco, ale o dobré jedlo a drinky bude postarané!
 • 26. júna pokračujeme v tradícii primátorských turnajov, čaká nás jubilejný 5. ročník o putovný pohár primátora Nových Zámkov. /Dobrá správa – na jeseň sa môžete tešiť na 7. ročník o Pohár Primátora Šurian, termín 15. september!/ Prihlasovanie je už otvorené na oba spomenuté turnaje, takže golfisti majú o program postarané a tí, ktorí ešte nehrajú, môžu prísť a zoznámiť sa s golfovou hrou počas dňa otvorených dverí, konkrétne 27. júna od 9.00 hod. do 14.00 hod. Všetci vaši priatelia sú srdečne pozvaní!
 • Pre deti pripravujeme na nedeľu 20. júna turnaj formou Texas Scramble dvojíc alebo trojíc podľa počtu, aby si po desiatich týždňoch tréningu overili výkonnosť aj na ihrisku a 27. júna sa uskutoční I. AGC juniorchampionship 2021 na 9 jamiek individuálna hra aj na zlepšenie hcp.
 • V lete opäť organizujeme letné športové denné tábory – kempy v termínoch 1. ,3. a 5. prázdninový týždeň. Doprajte deťom pohyb na čerstvom vzduchu, navyše s množstvom zábavných a súťažných aktivít, nudiť sa rozhodne nebudú! Ak máte záujem, pošlite nám prihlášku cez náš web. Počet detí v táboroch je obmedzený a kapacity sa rýchlo napĺňajú, tak sa poponáhľajte.

Pripomíname ešte jamkovku dvojíc, boli by sme radi, keby ste prvé kolo odohrali do nedele a môžete pokojne hrať aj ďalšie kolá, ak sa viete dohodnúť s postupujúcimi. Deň vopred však nahláste termín na recepcii s aktuálnym hcp, aby sme vám vedeli pripraviť score kartu pre polovičné vyrovnanie. Ďakujeme!

Majte krásny a úspešný týždeň na greenoch aj v práci!

7.6.2021

News - 7.6. 2021 - Pokračujeme v tradícii primátorských turnajov!

Milí členovia, priatelia a priaznivci AGC!

Počasie nám praje, teplota a vietor len taký na spríjemnenie prechádzok po zelených fervejách, môžeme si tak dokonale vychutnať super pripravené ihrisko, buď tréningovo, alebo v dueloch jamkovky. Takisto ste všetci vítaní na posedenie na terase pri dobrej kávičke či osviežujúcich drinkoch.

Minulý víkend sme sa zúčastnili klubových majstrovstiev Slovenska a naši statoční chlapci Ivko Kočkovič, Miro Šesták, Milanko Výrostko a Braňo Kašo splnili cieľ nebyť poslední a zahrali v horúcom počasí skvelé výsledky. Dúfajme, že budúci rok pôjdu aj naši najlepší a cieľ bude o kúsok zasa vyššie.

A viete, na čo sa môžete tešiť okrem stretnutia s priateľmi na našom ihrisku v najbližších dňoch?

 • Klasicky počas štvrtku a až soboty môžete využiť tréningy s Michalom /tento týždeň len štvrtok a piatok/ alebo s Veronikou v sobotu podľa záujmu; detské tréningy tiež po dohode s Michalom.
 • 19. júna nás čaká obľúbený a klasický ROTARY CUP s charitatívnym zameraním – tak príďte, hrou pomôžete dobrej veci.

Veľmi dobrá správa je, že pokračujeme v tradícii primátorských turnajov! 26. júna sa na našom ihrisku uskutoční jubilejný 5. ročník o putovný pohár primátora Nových Zámkov. Prihlasovanie je už otvorené na oba spomenuté turnaje, takže golfisti majú o program postarané, a tí, ktorí ešte nehrajú, môžu prísť a zoznámiť sa s najkrajšou a najťažšou hrou počas dňa otvorených dverí, a to tiež v júni – predpokladaný termín je 27. jún v čase od 9:00 do 14:00 hod. Všetci vaši priatelia sú srdečne pozvaní!

 • Pre deti pripravujeme na 20. júna „turnajík“ formou Texas Scramble dvojíc alebo trojíc podľa počtu, aby si po 10 týždňoch tréningu overili výkonnosť aj na ihrisku, a 27. júna bude I. AGC juniorchampionship 2021 na 9 jamiek, individuálna hra aj na zlepšenie hcp.
 • V lete opäť organizujeme denné športové tábory – kempy, a to v termínoch 1., 3. a 5. prázdninový týždeň, aby deti si užili nielen golf, ale aj rôzne zábavné a súťažné sprievodné aktivity. Poprosíme, ak máte záujem, pošlite prihlášku cez náš web, počet detí v táboroch je obmedzený, tak aby sa vám ešte ušli voľné miesta.

Pripomíname jamkovku dvojíc, ktorú by sme vás poprosili odohrať: prvé kolo do 20. júna a deň vopred nahláste termín na recepcii s aktuálnym hcp, aby sme vám vedeli pripraviť score kartu pre polovičné vyrovnanie.

Ďakujeme a prajeme krásne slnečné dni!

2.6.2021

News - 2.6.2021 - Zmena termínu turnaja 3. HCP Šurany!

Milí golfoví priatelia!

Radi by sme vám dali do pozornosti zmenu termínu turnaja 3. HCP Šurany z nedele na sobotu 5. júna 2021. Ak si chceme užiť turnaj v peknom slnečnom počasí a vyhnúť sa dažďu, veríme, že sobota bude ten správny deň, a to aj na odohranie skvelých výsledkov. Tentokrát sa môžete tešiť na nový formát BEST BALL RANY /netto/. Opäť vám ho bližšie pred štartom vysvetlí Michal. Dobré jedlo po hre je už akousi samozrejmosťou, preto sa prihlasujte na www.skga.sk/turnaje alebo zavolajte na recepciu klubu 0918 555 550.

Vidíme sa v sobotu!

31.5.2021

News - 31.5. 2021 - Na čo sa môžete v našom klube tešiť najbližšie?

Milí členovia, priatelia a priaznivci AGC!

Počasie sa už konečne vracia do jarno-letného módu a vyzerá, že u nás zázračne aj bez vetra, tak si môžeme vychutnať super pripravené ihrisko, či už tréningovo, alebo v dueloch jamkovky, príp. v nedeľu zasa na turnaji – nebojte sa, každý turnaj sa hrá individuálne aj na zlepšenie hcp, ale vyhodnotenie jednotlivých turnajov sa robí v netradičných formátoch. Nezabúdajte, že víťaz ide na golfový zájazd do západných Čiech (dúfajme, že sa to pre víťazov ostatných dvoch ročníkov konečne podarí na jeseň zorganizovať). Zúčastniť sa, samozrejme, môžu aj ostatní členovia klubu (termín aj s podmienkami dáme do placu do 20. júna).

Pokiaľ ide o program na najbližšie dni:

 • V nedeľu 6. júna nás čaká tretí HCP Šurany zasa s netypickým formátom (vysvetlí Michal, samozrejme, pred štartom) s dobrým jedlom a dúfajme, že aj dobrým počasím. Prihlasovanie na www.skga.sk, www.teetime.cz, príp. u dievčat na recepcii.
 • Počas štvrtka až soboty sa klasicky môžete tešiť na tréningy s Michalom alebo Veronikou podľa záujmu, takisto detské tréningy po dohode s Michalom.
 • 19. júna nás čaká obľúbený a klasický ROTARY CUP s charitatívnym zameraním – prihlasovanie je už otvorené na obidva spomenuté turnaje, takže golfisti majú o program postarané. Tí z vás, ktorí ešte nehrajú, môžu prísť a zoznámiť sa s najkrajšou a najťažšou hrou počas dňa otvorených dverí, a to tiež v júni – predpokladaný termín 26. júna v čase od 9:00 do 14:00 hod.

Všetci vaši priatelia sú srdečne pozvaní!

Leto sa už blíži, a keď neviete, aký program urobiť pre deti, my vám s tým pomôžeme – opäť pripravujeme denné letné športové tábory – kempy, v termínoch 1., 3. a 5. prázdninový týždeň. Preto vás prosíme, ak máte záujem, pošlite prihlášku cez náš web. Počet detí v táboroch je obmedzený, tak aby ste nič nepremeškali.

Pripomíname jamkovku dvojíc, poprosíme odohrať prvé kolo do 20. júna a deň vopred nahláste termín na recepcii s aktuálnym hcp, aby sme vám vedeli pripraviť score kartu pre polovičné vyrovnanie. Ďakujeme.

Majte krásny týždeň na greenoch, ale aj v práci!

28.5.2021

News 28.5.2021 - Tešíme sa na vás zajtra na turnaji 2. HCP Šurany!

Milí golfoví priatelia!

Počasie nám praje, čo takto stráviť tento krásny slnečný víkend u nás na golfe? Napríklad na 2. HCP turnaji už zajtra, v sobotu 29. mája, kde si môžete otestovať svoj presný golfový švih v netradičnom a modernom formáte hry BOGEY. Zábava a originalita sú hlavným heslom tohtoročných HCP turnajov, príďte a zrelaxujte pri golfovej hre u nás na ihrisku. Hladní od nás určite neodídete, po hre si pochutíte na dobrom jedle na našej terase. Prihlasujte sa na www.skga.sk/turnaje alebo zavolajte našim dievčatám na recepciu klubu 0918 555 550.

Tešíme sa na vás!

25.5.2021

News 25.05.2021 - Druhý HCP Šurany už túto sobotu!

Milí členovia, priatelia a priaznivci AGC!

Dúfajme, že počasie sa už konečne umúdri a my vás opäť vo väčšom počte privítame na ihrisku.

Na aký program sa môžete tešiť najbližšie dni?

V sobotu 29. mája nás čaká druhý HCP Šurany zasa s netypickým formátom /vysvetlí Michal, samozrejme, pred štartom/, s dobrým jedlom a dúfajme, že aj s dobrým počasím. Prihlasovanie na www.skga.sk, www.teetime.cz, prípadne u dievčat na recepcii. Viac o nových formátoch hier a jednotlivých HCP túrach sa dozviete na našom webe: http://www.airportgolf.sk/sk/hcp-tour

Klasicky počas štvrtku a až soboty budú prebiehať tréningy s Michalom či Veronikou podľa záujmu, takisto detské tréningy po dohode s Michalom.

V nedeľu 6. júna sa uskutoční 3. HCP Šurany a 19. júna nás čaká obľúbený a klasický ROTARY CUP s charitatívnym zameraním – prihlasovanie je už otvorené na oba spomenuté turnaje, takže golfisti majú o program postarané. Tí, ktorí ešte nehrajú, môžu prísť a zoznámiť sa s najkrajšou a najťažšou hrou, a to počas dňa otvorených dverí, tiež v júni – predpokladaný termín 26. jún v čase od 9:00 hod. do 14:00 hod. Všetci vaši priatelia sú srdečne pozvaní!

Leto sa už blíži a keď neviete, aký program pripraviť pre svoje deti, my vám s tým pomôžeme. Opäť pripravujeme letné športové denné tábory – kempy v termínoch 1., 3. a 5. prázdninový týždeň. Poprosíme, ak máte záujem, pošlite prihlášku cez formulár na našom webe. Počet detí v táboroch je obmedzený /tak aby ste to nepremeškali/.

Pokiaľ ide o jamkovku a dvojice, poprosíme odohrať prvé kolo do 20. júna a deň vopred nahláste termín na recepcii s aktuálnym hcp, aby sme vám vedeli pripraviť score kartu pre polovičné vyrovnanie. Ďakujeme.

Majte krásny týždeň nielen na greenoch, ale aj v práci!

18.5.2021

News - 18.5.2021 - Výsledky jamkovky sú už známe

Milí členovia, priatelia a priaznivci AGC!

Máme za sebou kvalifikáciu jamkovky – výsledky nájdete na www.skga.sk v sekcii turnaje, dátum 17.5. /vzhľadom na prihlasovanie do turnajov/. Pavúka nájdete na našom webe v sekcii Golf – Rozpis turnajov – Majstrovské turnaje. Prvé kolo poprosíme odohrať do 20. júna bezpodmienečne, druhé kolo do 25. júla a tretie kolo do 22. augusta. Semifinále a finále bude odohrané v stanovenom termíne v jeden deň, muži aj ženy, aby sme všetci prišli povzbudiť tých najlepších. Čo sa týka základných pravidiel, muži hrajú zo žltých odpalísk bez rozdielu veku, s polovičným vyrovnaním HCP /max 36/. Ženy hrajú v dvoch skupinách 1,3,5 a 2,4,6 podľa výsledkov každá s každou – poprosíme odohrať do 25. júla. Potom prvá zo skupiny A s druhou zo skupiny B a opačne – to treba odohrať do 22. augusta, z čoho vyjdú finalistky a hráčky o tretie miesto a to sa bude hrať spolu v jeden termín spolu s mužmi.

Pokiaľ ide o program na najbližšie dni – dúfajme, že počasie sa trošku umúdri. V nedeľu 23. mája nás totiž čaká druhý HCP Šurany /http://www.airportgolf.sk/sk/hcp-tour/ s dobrým jedlom a, dúfajme, aj dobrým počasím. Prihlasovanie na www.skga.sk, www.teetime.cz, príp. u dievčat na recepcii.

Klasicky počas štvrtku a až soboty máte možnosť vyskúšať si tréningy s Michalom či Veronikou podľa záujmu, takisto detské tréningy po dohode s Michalom.

Taktiež avizujeme už termíny na obľúbené letné denné športové tábory – kempy v termínoch 1., 3. a 5. prázdninový týždeň.

Budúci týždeň sme dali III. HCP Šurany zasa v zaujímavom hernom formáte /bude vysvetlený aj osobne Michalom tesne pred turnajom/, tak si už pomaly plánujte víkendové dni. Cez víkendy sa okrem toho môžete najesť a oddýchnuť si celý deň u nás na greenoch alebo pri dobrej kávičke či dobrom koláčiku /domáce špeciálne makrónky a pavlovky/.

V júni by sme radi pripravili deň otvorených dverí spolu s fitting dňom pre záujemcov a takisto bude až do konca sezóny akcia pre nových záujemcov o najkrajšiu hru – pripravený balíček – zelená karta a členstvo pre jednu dospelú osobu za 790 eur. Toľko k programu u nás počas, dúfajme, krásnych májových dní.

Majte krásny týždeň a vidíme sa na greenoch!

7.5.2021

News - 7.5.2021 - Využite slnečnú sobotu a prihláste sa na Klasifikáciu jamkovky!

Milí golfoví priatelia a nadšenci pre golfovú hru!

Máte už program túto sobotu? Nie? V tom prípade sa určite prihláste na individuálne testovanie výkonnosti – KVALIFIKÁCIU JAMKOVKY. Prvých 32 mužov a prvých 16 žien postupuje do tzv. pavúka, kde budú hrať klasickú jamkovku, avšak s 1/2 vyrovnaním HCP.

Okrem toho nás čaká krásne slnečné počasie a to treba určite využiť na športový pobyt v prírode. Príďte ho preto stráviť k nám, zašportujete si, zasúťažíte, aj sa dobre najete. V spolupráci s reštauráciou SOARE pre vás totiž chystáme chutný obed. Hladní od nás teda určite neodídete. :)

Prihlasovať sa môžete na www.skga.sk v sekcii turnaje, na tee time alebo môžete zavolať aj na recepciu klubu 0918 555 550, kde vás takisto radi zaregistrujeme.