Aktuality

11.7.2019

Golfové ihrisko bude aj budúci týždeň patriť deťom

Milí golfoví priatelia,

máme prázdniny, leto v plnom prúde, a niežeby sme negolfovali, ale turnajov je pomenej… Zato detí na ihrisku o kúsok viac. Prvý golfový tábor máme za sebou – a fotky si môžete pozrieť na našom FB profile.

Tiež nás boli pozrieť a celý deň u nás strávili futbalisti z letného futbalového tábora KŠ a tímovými súťažami a zahratím si celého ihriska dokázali, že footgolf je aj hra pre deti, navyše mali vskutku krásne výsledky :)

Celý budúci týždeň budeme mať druhý turnus tábora, a už sa tešíme nielen na nové deti, ale aj na stálych golfistov, pretože záverom sme zaradili tzv. „Táborový turnaj“, kedy si juniori zahrajú 9 jamiek. Skvelá príležitosť, ako si zmerať sily po intenzívnom týždňovom tréningu.

Počas júla sme mali mať jeden HCP turnaj (víkendový), avšak z organizačných dôvodov ho presunieme na augustový termín – a to 10. august 2019 – bude to jeden z OPEN série so štartom o 9:30.

Nezabudnite, že stále je v platnosti celodenné fee za 10 eur počas pracovných dní. Vezmite priateľov, kolegov, partnerov, a strávte čas na príjemnej deviatke. Počas leta – ideálne prostredie, nenachodíte sa po kopcoch, pokecáte počas hry, a s dobrým pocitom posedíte na skvelej zmrzline :)

Prajeme vám pekné letné dni a tešíme sa na vás!

25.6.2019

Aktuálne novinky a blížiaci sa OPEN HCP Šurany pod taktovkou Motor-Car Nové Zámky

Milí golfoví priatelia,

víkend nebol zrovna slnečný, ale nám sa už leto začalo vo veľkom štýle… Turnaj „powered by Piritovská alej“ zakončený diskotékou bol jeden z tých TOP, a na druhý deň si zahrali deti regionálnu TON-ku. Fotky z víkendu si nájdete na našom FB profile.

Potešíme vás, že ďalší zo série OPEN HCP Šurany bude už túto sobotu, a to pod taktovkou „Motor – Car, Nové Zámky“ autorizovanému predajcovi Mercedes Benz. Štartujeme opäť o 9:30 canon štartom, a tentokrát vám po hre grill majster pripraví „domáce hamburgery“ a ryby. Samozrejme, hodnotné ceny s logom „Mercedes“ nebudú chýbať… A ani autá na vyskúšanie :) Tešíme sa na vás!

Pomaly nám končí mesiac jún, preto dávame do pozornosti, že ešte vám (vašim známym a priateľom) zostáva týždeň, kedy je možné využiť akciu k 10. výročiu ihriska… Oprávnenie na hru a členstvo v jednom? Jedinečná ponuka, iba v tomto roku…

Prvý júlový týždeň začíname detským golfovým táborom… Na každom termíne máme voľné miesta, takže ak chcete, aby vaše deti boli v prírode, hýbali sa, a aj sa niečo nové naučili, budeme sa im tešiť v našich táboroch…

Detský tréning bude ešte tento týždeň:

 • v piatok o 16:30
 • v nedeľu o 10:00

Majte pekný týždeň!

18.6.2019

Novinky AGC

Milí golfoví priatelia,

horúci víkend za nami, ale tráva bude krajšia a zelenšia po výdatnej búrke… ROTARY golf cup dopadol na výbornú! Celkovým víťazom a držiteľom putovného pohára sa stal Ivan Kočkovič – srdečne gratulujeme, a takisto blahoželáme všetkým zúčastneným, že to v tom teple dali. Na Regionálne sociálno-pedagogické centrum v Nových Zámkoch sa vyzbieralo 360 eur – za čo vám ďakujeme! Fotky z akcie nájdete čoskoro na našej FB stránke.

Tento týždeň nás čaká turnaj so super PARTY – funky disko… Ak by ste ešte nevedeli, 4. OPEN HCP Tour powered by Piritovská alej. V sobotu 22.6.2019 s cannon štartom o 9:30.

Prihlasovanie na www.skga.sk DJ Laci Kotlár sa na vás už teší, pretože od 19:00 to roztočíte u nás na trávnikoch – zaslúžená odmena aj po turnaji :)

Týždeň na to – v sobotu 29.6.2019 Vás srdečne pozývame na 5. OPEN HCP Šurany powered by Motor-car, MERCEDES Nové Zámky… Predvádzacie autá, a parádne a hodnotné vecné ceny  – určite sa je na čo tešiť – veď aj minulý rok bol tento turnaj jeden z TOP :) Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu.

Pár drobných info:

 • Za mesiace marec, apríl, máj sa v aquariu vyzbieralo – 173 eur, 223 eur a 201 eur
 • Detský tréning v piatok 21.6.2019 o 16:30
 • V nedeľu 23.6.2019 sa bude konať regionálna TON túra / túra olympijských nádejí. Rodičia, prosím, hláste sa, ktoré deti vedia hrať turnaj. Štart od 10:00. Detský tréning v tento deň nebude.

Majte pekný týždeň!

11.6.2019

Letná party pod holým nebom, už v sobotu 22. júna na našom ihrisku!

Milí naši golfisti,

cez víkend sme bojovali a hájili farby klubu, avšak putovný pohár RYDER cupu odcestoval spolu s tímom Red fox do Košíc… Mali sme ťažkého súpera – to nie je výhovorka, ale motivácia, aby sme to tento rok ešte napravili. Snáď to vzhľadom na turnajové kalendáre oboch klubov doladíme, a spoločne si zahráme ihrisko v Malej Ide. Ďakujeme za super tímovú prácu!

Na začiatok týždňa spomeniem dve najbližšie akcie a turnaje, ktoré nás čakajú…

ROTARY GOLF CUP – v sobotu 15.6.2019 Nie je to prvá akcia pod záštitou Rotariánov, a nám bude potešením, že aj tento rok zorganizujeme turnaj – aj za dobrú vec. Vyzbierané príspevky poputujú na podporu Regionálneho sociálno-pedagogického centra v Nových Zámkoch.

4. OPEN ŠURANY HCP POWERED BY PIRITOVSKÁ ALEJ – spojený s FUNKY diskotékou – v sobotu 22.6.2019. Srdečne vás pozývame na letnú párty pod holým nebom – a oslávime tak spoločne začiatok leta… Najskôr turnajom, kde každý účastník obdrží štartovací balíček a vecné ceny. Pre víťazov sú hodnotné a potešia každého správneho golfistu :)

No a večer ste všetci učastníci turnaja pozvaní na FUNKY diskotéku s DJ Lacim Kotlárom… Všetci ostatní – vy môžete prísť samozrejme tiež, za úplne symbolické „prískočné“. Veríme, že sa bude tancovať až do rána…

Stále platí akcia k 10. výročiu ihriska, ktorá sa týka najmä „ešte“ nehráčov, vašich známych a kamarátov, tzv. „osvedčenie na hru“ spolu s členstvom v klube. Najvyšší čas začať s golfom :)

Pre hráčov z iných klubov, resp. nie našich členov, máme tiež v ponuke zvýhodnené fee – počas pracovných dní hráte za 10 eur, a to celodenne :) Už od dnes až do konca augusta. Budeme radi, ak si naše ihrisko zahráte a zistíte, že ani deviatka nie je na zahodenie :) Nech sa páči – výhľad zhora…

Ešte k dianiu na ihrisku:

 • Pavúk jamkovky je už nahodený na webe v sekcii Golf – Rozpisov turnajov – Majstrovské turnaje (a aj na FB). Prvé kolá prosím odohrajte do 10. júla 2019.
 • Detské tréningy – podľa rozpisu / piatok o 16:30 a nedeľa o 10:00 – áno, pôjdeme na jamky…  – Rodičia, nezabudnite, že regionálna TON bude 23.6.2019.
 • Stále je možné prihlásiť vaše deti do letného tábora – na všetky tri termíny – je tam ešte kapacita. Nudiť sa určite nebudú…

Ďakujem za pozornosť :) a majte krásny slnečný týždeň!

6.6.2019

Novinky z nášho klubu na mesiac jún

Milí golfoví priatelia,

v piatok sme oslávili desať rokov od otvorenia nášho ihriska. Všetci, ktorí ste prišli – veríme, že ste sa dobre bavili, a strávili s nami príjemné popoludnie aj večer! Ďakujeme vám!

Máme tu jún a konečne golfové počasie – a čo sa týka našich akcií na ihrisku – máte sa na čo tešiť:

Víkend 8.-9. jún sa na ihrisku bude odohrávať match dvoch klubov, a to nášho a Red Fox Malá Ida… Ryder cup nehráme prvý krát, už tohtoročný levický je za nami, tak ak nás chcete povzbudiť, príďte cez víkend na ihrisko. Bude to napínavé…

Sobota 15. júna  – ROTARY GOLF CUP 2019 – Turnaj s dobročinným podtónom – stretnú sa ľudia, ktorí radi a veľa pomáhajú deťom, a aby ste aj vy boli súčasťou a videli ich prácu – tie deti z Regionálneho edukačno-sociálneho centra v Nových Zámkoch vám pripravia krásne trofeje, ktoré sú o to cennejšie, že vám ich pripravia s láskou a vlastnoručne :) Podporme dobrú vec – výťažok z turnaja ide na podporu ROTARY klubu v Nových Zámkoch.

Sobota 22. júna – 4. OPEN HCP Šurany powered by Piritovská alej. Ide o štvrté kolo OPEN HCP Šurany pod taktovkou „Piritovská alej“. Začíname welcome drinkom, štartovacie balíčky pre hráčov ako aj ceny pre víťazov nachystané, doplnkové súťaže budú taktiež (longest aj nearest) a samozrejme dobré jedlo zabezpečené… Prihlasovanie na www.skga.sk.

Pamätáte sa z minulého roka? Po turnaji – diskotéka! Ani tento rok tomu nebude inak… Každý účastník turnaja je samozrejme pozvaný na tanec a zábavu po vyhodnotení turnaja!

Sobota 29. jún  – 5. OPEN HCP Šurany powered by Mercedes, Motor – car Nové Zámky – ďalšie kolo z OPEN série, zapíšte si do kalendára…

Stručne k detským tréningom:

 • Každý piatok o 16:30 spoločný tréning juniorov
 • Každá nedeľa o 10:00

Budeme sa snažiť ísť s juniormi na jamky kedykoľvek to bude možné… A v júni nás čaká snáď už konečne aj prvý turnaj regionálnej TON – v nedeľu 23. júna. Nezabudnite trénovať :)

No a na záver sa pochválime krásnym videom z vtáčej perspektívy – kto nepozná naše ihrisko, aj takto si ho vie pozrieť ešte pred hrou… Teraz je tu totiž jedinečná možnosť, ako si ho zahrať za málo peňazí – pre všetkých registrovaných hráčov SKGA je celodenné fee počas pracovných dní za 10 eur. Akcia platí od pondelka 10. júna do konca augusta. Celé leto je pred nami… Oplatí sa, však?

Majte pekný týždeň!

28.5.2019

Už tento piatok oslavujeme 10. výročie otvorenia nášho ihriska!

Milí priatelia,

cez víkend bolo rušno, a aspoň takto sprostredkovane by sme sa radi podelili o pár zážitkov…

V maďarskej Tate vybojoval šuriansky tím chalanov pohár Ryder cupu proti Leviciam… Gratulujeme a tešíme sa, aj keď – ak by to boli Levice, tiež máme radosť, veď ste naši :)

Národný deň golfu bol aj pre nás prekvapením – počas dňa prišli negolfisti, deti, či len tak okoloidúci :) a každý to aspoň skúsil – chytil palicu… Palec hore – jasné že nás teší, že ste prišli kvôli golfu, ale všetci ste odchádzali s tým, že „tu je taký pokoj a kľud – a tá zelená – upokojuje…“

Tešíme sa na vás už tento piatok – 31.5.2019 – OSLAVUJEME! Spolu. Ak máte záujem hrať – prihlasovanie na www.skga.sk Pre negolfistov máme pripravený sprievodný program: pre pánov – prehliadku a možnosť vyskúšať autá zn. Mercedes, a pre dámy – tak isto :) plus líčenie od Mary Kay, a tiež ochutnávku vín Terra Wylak. Radi vás privítame aj na hudobnom večeri pod taktovkou Dominika Titková and friends. Budeme sa tešiť vašej spoločnosti!

V nedeľu u nás na ihrisku máme footgolfový CUP – prečo sa vás to týka? Pretože so Slovenskou footgolfovou asociáciou sme sa dohodli, že si turnaj môžu zahrať aj neregistrovaní hráči… T. j. ktokoľvek – muži, ženy, juniori, juniorky… Prihlásiť sa viete buď priamo cez náš e-mail alebo na recepcii klubu.

Majte pekný týždeň! Vidíme sa v piatok!

20.5.2019

Národný deň golfu, Fitting day a blížiace sa 10. výročie ihriska

Milí priatelia,

skvelá spoločensko-športová udalosť za nami… Krásne ceny rozdané na turnaji 4. ročníka „O pohár primátora mesta Nové Zámky“. Celkovým víťazom sa stal Juraj Vyskoč, ktorý si odniesol putovnú trofej, ako aj nádhernú prácu z rúk p. umelkyne Gordany Turuk. Celkové výsledky si môžete pozrieť na www.skga.sk, ako aj na našom FB profile. Všetkým srdečne gratulujeme a mestu Nové Zámky, p. primátorovi Otokarovi Kleinovi ďakujeme za spoločnosť a skvelú organizáciu jeho tímu.

Tento týždeň nás čaká piatkový turnaj 3. OPEN HCP powered by ARTINIT. Keďže je to piatok (malý víkend) – štartujeme o 12:00 – cannon štartom… Verím, že si viacerí viete nájsť voľné popoludnie, veď práca počká :) Postaráme sa o vás – občerstvenie pred hrou, po hre, a to ostatné už aj poznáte, a viete, s čím môžete počítať… Hladní a smädní nebudete. Nezabudnite, že je to tretie kolo z deviatich, a teda aj tento výsledok sa vám ráta…

V sobotu tu máme „Národný deň golfu“ – pozvite priateľov, známych, kolegov nech si prídu vyskúšať tento krásny šport… Srdečne pozývame!

V nedeľu je u nás na ihrisku od 10,00 do 16,00 „fitting“ – takže nabaliť palice (všetky) a vyraziť porovnávať a vyskúšať nové… Ktovie, možno vás niektorá osloví… Môžete si aj rezervovať svoju hodinku.

Blíži sa nám výročie – 10 rokov na našom golfe – 10 rokov s vami… Srdečne pozývame na turnaj a na večer v našej spoločnosti už 31. mája!

Oslavujeme, a zároveň rozdávame – vo forme akcie… Oplatí sa, vy golfisti viete, že áno – tak oslovte svojich známych:

Na všetky turnaje sa viete prihlásiť na recepcii klubu alebo na www.skga.sk.

Majte pekný týždeň!

13.5.2019

Turnaj "O pohár primátora mesta Nové Zámky" už túto sobotu!

Milí priatelia,

už túto sobotu budeme mať opäť príležitosť stretnúť sa na turnaji „O pohár primátora mesta Nové Zámky“. Ide už o štvrtý ročník, kedy sa zídeme na veľmi príjemnom spoločenskom, ale aj športovom podujatí…

Dovolíme si dať vám golfistom do povedomia, že pri príležitosti 10. výročia otvorenia ihriska sme spustili akciu pre nových golfistov, začínajúcich, uvažujúcich, resp. koketujúcich s myšlienkou, že by si možno tento krásny šport aj vyskúšali… Jedinečná príležitosť spojená už aj s členstvom v klube za skutočne výhodných podmienok. Prečo? Pretože máme 10 rokov a chceme, aby nás milovníkov golfu bolo viac. Takže – priateľ, známy, rodič, junior, family, spolupracovník či šéf – podajte ďalej – akcia je platná do konca júna…

6.5.2019

Turnaj O pohár primátora mesta Nové Zámky už čoskoro!

Milí golfoví priatelia,

víkend golfu veľmi neprial, ale snáď to počas mája dobehneme na grínoch…

Už túto stredu nás čakajú Majstrovstvá klubu v hre na jamky (kvalifikácia). Ide o čisto športové podujatie, a kto nepozná „jamkovku“ – nech vie, že každý (naozaj aj s vyšším HCP) sa môže pekne posunúť v pavúku a bojovať o pekné umiestnenie. Jamkovka je vraj psychologická hra a hrá sa počas celého leta – dokonca si ju môžete naplánovať podľa vašich časových možností. Čo tým chcem povedať – netreba sa báť názvu „Majstrovstvá“, a časovo je to jeden z turnajov, kde máte možnosť hrať viac krát počas teplých mesiacov sezóny. Štartujeme od 9:00 postupným štartom. Pred hrou sa posilníte raňajkami, drinkom na privítanie, a po hre vás čaká obed. Pokiaľ práve v tento deň nemáte voľno, resp. neviete si odohrať kvalifikáciu v tento deň – je možné, že sa dohodnete s parťákom a odohráte si kvalifikáciu kedykoľvek až do 20. mája 2019. Stačí sa vopred nahlásiť na recepcii, kde obdržíte score karty. Štartovné sa platí iba jednorazovo a platí na všetky kolá jamkovky.

Sobota bude patriť druhému kolu OPEN HCP Šurany – powered by PREMIUM Insurance… Welcome drink, raňajky, Canon štart o 10:00, vyhodnotenie (trofeje a vecné ceny od partnera nachystané), raut vo forme grilovačky po hre – v skratke program, a samozrejme počasie je vybavené :) Tretí víkend snáď už ani štatistika dobré/zlé počasie – nepustí :) A nezabudnite – štyri najlepšie výsledky sa vám rátajú do finále :) Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu 0918 555 550.

Dovolíme si avizovať májový turnaj „O pohár primátora mesta Nové Zámky“ – nech sa páči, pozývame vás naň v sobotu 8. mája 2019. Prihlasovanie je otvorené na www.skga.sk. Počet miest je obmedzený…

V máji nás čaká ešte fitting deň na ihrisku s Callaway 26. mája od 10,00 do 16,00… Máte staré palice? Radi by ste niektorú vymenili? Alebo si len tak vyskúšali niečo nové… Chýba vám hybrid? Nechcete hrať so svojim drajvrom? Príďte, dajte tomu šancu, možno zistíte, že len v palici je chyba :) (samozrejme, to bol vtip)… Rezervujte si svoj čas – nech sa páči…

Koncom mesiaca oslavujeme! Napíšem to trošku osobnejšie, aby ste sa dostali do obrazu… Od otvorenia ihriska nám ubehlo 10 rokov… Nezačínali sme hneď deviatkou… Malo to svoj vývoj, a tak ako aj s deťmi – rastú vám pod rukami, formujete ich, zahŕňate láskou, tešíte sa z ich úspechov a robí vám radosť, keď napredujú… Nuž, výstižné prirovnanie, svojím spôsobom to je naše dieťa  – a my by sme sa radi podelili o túto radosť s vami 31. mája 2019.

Turnaj sme poňali funny – ide predsa o zábavu – takže hráme texas dvojíc :) Prihlasovanie na turnaj je otvorené na www.skga.sk.

Majte pekný týždeň!

30.4.2019

Máj v znamení turnajov

Milí golfoví priatelia,

máme tu koniec apríla, čaká nás turnajový máj, ktorý začneme hneď veľkolepo…

Sviatočná streda  – 1. máj 2019 – „O putovný pohár primátora mesta Šurany“ – 7. ročník. Privítame vás welcome drinkom, posilníte sa raňajkami, aby ste v plnom nasadení mohli zabojovať o krásny putovný pohár pre celkového víťaza, a aj o trofeje, ktoré určite potešia každého športového ducha… Ešte máme pár miest voľných – vieme vás zaradiť do štartovky :) Prihlasovanie na www.skga.sk alebo na recepcii klubu 0918 555 550.

Spomeniem májový program, ktorý je viac než nabitý…

 • 8. mája sa bude hrať kvalifikácia „Majstrovstiev klubu v hre na jamky“… Keďže dobre vieme, že na turnaje si treba nájsť takmer celý deň, a nie vždy sa to podarí zrovna na ten turnaj, ktorý by ste si radi zahrali, dávame vám možnosť odohrať si kvalifikáciu buď v predstihu, alebo po tomto termíne. Keďže je to jeden z turnajov s prívlastkom klubový, majstrovský – ide nám najmä o to, aby sa vás zúčastnilo čo najviac, a teda aby to fakt bolo športové podujatie s cieľom výsledku… Takže – MAJSTROVSTVÁ KLUBU V HRE NA JAMKY (KVALIFIKÁCIU) – buď si ich zahráte dňa 8. mája, alebo s parťákom, či už tento týždeň, alebo až do 20. mája 2019 – po nahlásení na recepcii klubu. Nezabudnite, že šancu má každý – jamkovka je úplne iná hra ako klasický turnaj :)
 • 11. mája 2019 – druhý OPEN HCP Šurany Tour powered by PREMIUM INSURANCE – ako sme naznačili už na prvom turnaji, každý jeden bude pod záštitou partnera, tešíme sa, že tentokrát sa o vás opäť postaráme najlepšie ako vieme :) Nezabúdajte, že každý turnaj môžete zahrať výnimočne, a výsledok sa vám bude rátať do celkového skóre (teda najlepšie 4 výsledky z deviatich turnajov, resp. koľko si ch zahráte). Prihlasovanie na www.skga.sk.
 • 18. mája 2019 – opäť jedna z TOP akcií sezóny – 4. ročník turnaja „O putovný pohár primátora mesta Nové Zámky“ – čo viac k tomu dodať – budeme sa na vás tešiť :) Prihlasovanie je otvorené na www.skga.sk.
 • Piatok 24. mája 2019 – tretí z turnajov OPEN HCP Šurany powered by ARTINIT – ďalší z turnajov pod taktovkou partnera ARTINIT. Pozor! Je to v piatok so štartom o 13:00!
 • A keďže celá sezóna je v znamení 10. výročia ihriska – radi by sme ho oslávili spolu s vami… Takže máj ukončíme slávnostne – turnajom, hudbou a veríme, že skvelou zábavou – nechajte sa inšpirovať… Detaily celého dňa ešte upresníme, ale určite si tento deň zapíšte do kalendára :)

Májový program pre deti a juniorov:

 • tréningy každý piatok od 16:30, a nedele od 10:00
 • regionálna TON túra olympijských nádejí – v nedeľu 5. mája 2019 so štartom o 10:00 / u nás na ihrisku
 • do pozornosti dávame dátum 18.5.2019 – kedy je regionálna TON na ihrisku v Trnave / prihlasovanie na www.skga.sk – vybehnite, zahrajte, skúste – nie je to len o jednom ihrisku :)

Veríme, že sa v máji vidíme na našich grínoch čo najčastejšie… Majte pekný týždeň!