Aktuality

20.3.2019

Novinky AGC

Milí golfoví priatelia,

nedeľa žila golfom! Viac takýchto dní, veď už ide jar…

Pár info z tohto týždňa, ale aj čo už pripravujeme a čo vás čaká:

 • Na ihrisku sa potiahli závlahy na ferveji jamky č. 5, a tiež – v najbližších dňoch sa bude pristavovať terasa – preto sa ospravedlňujeme za menší diskomfort v klube a aj na ihrisku.
 • Počas nasledujúceho víkendu – v nedeľu bude na ihrisku prebiehať footgolfový turnaj so začiatkom o 10:00, takže cca do 11:30 by sme poprosili o strpenie, nakoľko budú footgolfisti štartovať a ihrisko bude obsadené. Pred a po tomto čase je vám plne k dispozícii.
 • Náš prvý turnaj k 10. výročiu ihriska pod názvom 1. OPEN HCP Šurany Tour štartuje už v sobotu 6. apríla 2019 a ako sme avizovali, každý z týchto turnajov bude pod záštitou jedného z partnerov… A na tento prvý v sérii sa môžete tešiť na podporu „FARMFOODS“ www.farmfoods.sk. Raňajky a poturnajový raut sa budú niesť vo vynikajúcich chutiach týchto skvelých slovenských výrobkov, a samozrejme neodídete naprázdno, pretože pre každého hráča máme pripravený darček, ako aj ceny pre prvých troch víťazov v oboch kategóriách. Za ich výrobkami nemusíte cestovať ďaleko – predajňu majú hneď tu v Nových Zámkoch :) Prihlasovať sa môžete na www.skga.sk. Budeme sa na vás tešiť na turnaji!
 • Už si môžete prísť zahrať aj „AFTERWORK“ turnaje, ktoré budú každý druhý štvrtok so začiatkom o 16:30 – na 9 jamiek! To po práci stíhate dozaista…

Majte pekný týždeň, vo štvrtok má byť zasa slnečno :)

12.3.2019

Akcia - celodenné fee iba 15 € od pondelka do piatka!

Milí golfoví priatelia,

sezóna otvorená, ihrisko v kondícii (už ako sa po zime najlepšie dá), čakajú nás ešte chladnejšie marcové dni, ale veríme, že čoskoro nám bude na grínoch komfortnejšie.

Pár drobných info k nasledujúcim dňom u nás na ihrisku: Keďže je ešte len začiatok sezóny, pripravili sme pre vás CELODENNÉ FEE – ZA SUMU 15 EUR v čase od pondelka do piatka. Cez víkend budete mať možnosť ochutnať niečo domáce a po hre si tak posedieť nielen pri čajíku.

Navštívite sem-tam aj stránku SKGA? Pozrite si najvýznamnejšie zmeny v pravidlách. V klube vám je prístupná najnovšia verzia „pravidiel golfu“ – takže ak si neviete poradiť – jednoducho si ju požičajte a zalistujte si v nej… Publikácie pre hráčov do bagov už máme na recepcii klubu v predaji.

S blížiacim sa koncom marca, ak máte tú možnosť a viete nám venovať 2%, budeme vám vďační. Ide to na dobrú vec – rozvoj klubu. Tí, čo nám prispievate – vy už viete ako, a pre tých ostatných tlačivo nájdete tu.

Majte pekný týždeň a vidíme sa na golfe!

5.3.2019

Novinky v našom klube

Milí golfoví priatelia,

otvárame v piatok 8. marca 2019 – kedy vám bude ihrisko aj so všetkými tréningovými plochami k dispozícii, a tak isto aj služby v club house.

Na recepcii budeme mať novú kolegyňu – sympatickú, milú a akčnú Sindy – a tiež Mirku (poznáte), ktorá v našom tíme nie je začiatočník. Tešíme sa na spoluprácu, a vašu spokojnosť :) Malá prosba na vás všetkých: stále hľadáme ďalšiu kočku / recepčnú do tímu (aj brigádnicky) – nech sa na mňa obráti 0905 744 694.

PRO Aleš je vám plne k dispozícii od pondelka 11. marca 2019 – na hodiny, zelené karty, a vôbec na začiatok sezóny s trénerom (to sa veru oplatí) – môžete mu zavolať priamo 0904 888 098 a dohodnúť si individuálne tréningy.

Taktiež poprosíme, ak ste pozabudli na svoje platby, aby ste ich uhradili v čo najskoršom termíne, inak žiaľ budeme musieť pristúpiť k blokácii na serveri SKGA. V cenníku členstiev sa nič nemenilo a nájdete ho na našom webe. Vaše prípadné otázky prosím adresujte priamo nám, na náš e-mail.

Pri vašej prvej návšteve ihriska – nepozabudnite na vaše drivingové karty / nanovo vám ich prečipujeme. Pokiaľ ste si nezakúpili členstvo s driving kartou – poprosíme vrátiť tieto karty na recepciu klubu.

Upravili sme otváracie hodiny club housu: PON – ŠTV: od 09:00 do zotmenia PIA – NED: bez zmeny od 08:00 do zotmenia

O akciách, turnajoch a ďalších aktivitách vás budeme naďalej informovať newsom, na stránke FB, aj na našom webe – v novinkách.

Majte pekný týždeň! Tešíme sa na jar a na golf :)

27.2.2019

Otvárame už tento víkend!

Milí priatelia, s radosťou a očakávaním začiatku novej sezóny dávame na známosť, že od soboty 2. marca bude ihrisko pripravené na hru aj na letné gríny… Všetky tréningové plochy vám budú k dispozícii. Clubhouse otvoríme priebežne a budeme vás včas informovať!

Tešíme sa na vás!

13.2.2019

Novinky AGC

Vážení členovia, priatelia golfu,

radi by sme sa pripomenuli s platbami ročných členských poplatkov, ktoré vás prosíme uhradiť do 20. februára 2019. V prípade nejasností, poskytovaných zliav nás neváhajte kontaktovať. Poplatky sa nemenili a všetky informácie nájdete na našom webe. Číslo účtu: SK5011110000001047163004UNCRSKBX Do poznámky o platbe prosíme vpísať Vaše meno. Tí z vás, ktorí platby už vykonali, túto informáciu prosím ignorujte.

Otvorenie ihriska zostáva zatiaľ v plánovanom termíne 8. marca 2019. Momentálne fungujeme na „semafore“ – ktorý uvádzame na webe… Mnohí využívajú hru na ihrisku aj v tomto období, čomu sa veľmi tešíme!

Srdečne pozdravujeme a prajeme pekné dni!

25.1.2019

Aktuálne novinky

Vážení členovia, priaznivci,

pár informácií z posledných dní:

 • K avizovanej členskej schôdzi: členská schôdza sa dňa 29.1.2019 nekoná. Máme na to tri dôvody – predpokladali sme, že v tomto termíne už budeme po školeniach rozhodcov, tak isto ako aj po konferencii SKGA – a vieme vám tak posunúť ďalšie informácie, a v neposlednom rade, aj z našej strany sme časovo nezvládli jej prípravu… Takže sa ospravedlňujeme a určite sa ozveme s náhradným termínom.
 • Keďže je ihrisko pod snehom a zamrznuté – radi vás uvidíme na Oliva indoor golfe / ak sa vám nechce ísť bez doprovodu – ponúkame Aleša :) od 5. februára je tu každý deň, takže šup „vyvetrať sa“ na pár úderov…(neverili by ste, aké ihriská si viete zahrať :) )
 • Nezabudnite, že tak ako aj v minulom roku – platí zľava na štartovnom (na každom našom turnaji) za skoré uhradenie členského poplatku, t. j. do 31.1.2019. Inak je termín zaplatenia členských poplatkov do 20.2.2019. Ďakujeme!
 • Info na webe / semafor – je stále aktualizovaný, stačí sledovať hlavnú stránku. Okrem toho náš web prešiel pred pár dňami menšou zmenou; veríme, že sme vám našu webovú stránku sprehľadnili a že všetky potrebné informácie, ktoré postupne pridávame a aktualizujeme, nájdete rýchlo a ľahko. – Vedeli ste, že tento rok na ihrisku pribudne nová aktivita? Disc golf – aj pre nás je to novinka, ale budeme prvé 18-jamkové ihrisko na Slovensku. Určite to bude skvelá doplnková aktivita na teambuildingy a tábory. Prečítajte si o tom viac na našom webe v sekcii Disc golf.

Opäť sa ohlásime – keď aj len tak… Pekné zimné dni prajeme!

8.1.2019

Čo nás čaká tento rok

Milí priatelia,

po prvýkrát v tomto roku sa vám prihovárame newslettrom, ktorým by sme vám radi predstavili rok 2019 v našom klube, na našom ihrisku.

Keďže od založenia a otvorenia ihriska ubehlo, resp. ubehne už 10 rokov, pre nás osobne je tento rok takou malou oslavou… Preto sa rok 2019 bude niesť v duchu 10. výročia ihriska, ktoré by sme spolu s vami radi oslávili v piatok 31. mája 2019. Okrem turnaja /ako inak/ vás v tento deň zabavíme hudbou, môžete sa tešiť na skvelého moderátora /pre nás česť – prezradíme ale neskôr/ a na večer plný radosti a skvelých zážitkov! Niektorí z vás sú u nás od začiatku nášho „príbehu“, postupne sme sa rozrástli na peknú komunitu :)

Teraz niečo k ihrisku a plánom na rok 2019:

 • Ihrisko samotné výraznými zmenami neprechádza, radi by sme udržali kvalitu greenov a vylepšili pár nedostatkov, ktoré „znepríjemňujú“ hru, zvýšili starostlivosť o ferveje a odpaliská a samozrejme o stromčeky, ktorých je aj vďaka Vám viacej.
 • Najväčšia a pre nás najzásadnejšia zmena sa bude týkať prístavby terasy, kde plánujeme vytvoriť priestor pre cca 40 hostí. Chystali sme sa na to už dlhšiu dobu, a hádam tento rok to aj dotiahneme do konca. Sami viete, že priestor clubhousu nie vždy poskytol komfort vám všetkým, či už počas turnajov, alebo ak sme mali spojené akcie s footgolfistami, resp. počas leta a letných táborov. Navyše, radi by sme vám počas víkendov ponúkli aj niečo viac, ako „len“ golf – a keď chceme spojiť šport s dobrou kuchyňou (kvalitný gril už čaká na odskúšanie) a príjemným posedením, vyžaduje si to svoje prostredie. Aj pre nás sa tak vytvára možnosť poskytnúť vám príležitosť na kvalitný teambuilding, rodinnú oslavu alebo narodeninovú párty. A nebude to stiesnené, a nebudeme rozmýšľať, čo vieme ponúknuť a čo už nie… Navyše catering, ktorý tak či tak budeme musieť zabezpečovať aj naďalej počas väčších akcií /pretože vlastnú kuchyňu a kuchára nemáme/ budeme vedieť prispôsobiť vašim požiadavkám s väčšími možnosťami… Takže toto sú argumenty, s ktorými sme pracovali a sami seba sme presvedčili, že toto je cesta nielen na tento rok… Terasa by mala byť hotová do polovice marca a teda od jari už plne k dispozícii… Už teraz sa tešíme…
 • Turnajový kalendár sme už zverejnili na našej web stránke… Plánujeme len jednu HCP túru počas roka s príznačným názvom „OPEN HCP Tour“ /10. výročie/, ktorá bude mať – ako inak 10 kôl /vrátane finále/, každé kolo so záštitou a podporou partnera, v rámci turnajov sa mení iba termín primátorského šurianskeho turnaja, ktorý prekladáme na sviatok 1. mája, tým sme mohli posunúť termín klubových majstrovstiev na druhý septembrový víkend /tieto nové termíny chceme ponechať aj v budúcnosti/, zaradíme tento rok znovu „after ZK“ /pre začínajúcich golfistov/ a „seniorské HCP“ turnaje, pridáme “funny texasy dvojíc“, zostávajú “juniorské AGC“ turnaje a klasické „After work“. Doplníme kategórie aj na majstrovských turnajoch o stb. kategóriu a seniorskú kategóriu. Plánujeme viac tzv. RYDER cupov, pričom do výberu chceme zaradiť nielen najlepších, ale dať šancu všetkým vám, ktorí by ste chceli bojovať za klub a zažiť atmosféru teamovej jamkovky. Skrátene – jedna skvelá túra a viac zábavy.
 • V cenníku členských poplatkov k žiadnym zmenám nedochádza /jediná zmena je zlacnenie tzv. HCP ročného členstva, taktiež platí už klasická zľava na štartovné pre všetkých, ktorí uhradia členské poplatky do konca januára.
 • Web stránka ešte počas zimy prejde malou úpravou – pridáme pár informácií pre úplných začiatočníkov a naďalej vás budeme informovať o všetkom nie len na webe, ale aj na FB stránke
 • Členskú schôdzu uskutočníme pravdepodobne už 29. januára 2019 a radi by sme ju spojili aj s výkladom nových pravidiel, ktoré ako iste viete, už vstúpili do platnosti… veľa vecí a situácií sa zjednodušilo, ale je dobré si o nich „pokecať“ a ozrejmiť si ich. Ak máte na nás čokoľvek – je tu čas a priestor, aby ste sa na to pripravili :)
 • Začiatok sezóny a teda otvorenie clubhousu a ihriska plánujeme na piatok 8. marca 2019, samozrejme budeme reagovať na aktuálne počasie. Zatiaľ fungujeme na „semafore“, resp. v Oliva indoor golfe.
 • Tímovo zostávame v zložení z minulého roka – greenkeeperi Maroš a Fero, maršal a pomocný greenkeper Braňo, dievčatá na recepcii Ivana a Katka, a samozrejme PRO Aleš

V novom roku srdečne pozdravujeme a želáme ešte raz všetko dobré!

Ing.Monika Očadlíková manažér klubu Airport Golf Club, člen SKGA Nám. Hrdinov 1, 942 01 Šurany info@airportgolf.sk Mob. +421 905 744 694

5.1.2019

Aktuálne novinky

Vážení priatelia,

radi by sme vám popriali šťastný a úspešný nový rok 2019, pevné zdravie, radosť z golfu a golfové zážitky, na ktoré sa nezabúda…

Pred sviatkami avizovaný trojkráľový turnaj tento rok zrejme neuskutočníme – vzhľadom na predpoveď počasia, ktorá golfu a ihrisku veľmi nepraje… Príležitostí bude ešte viac než dosť…

Prajeme ešte pekné prázdninové dni!

26.11.2018

Koniec sezóny ešte neznamená, že si u nás nezahráte

Priatelia,

koniec sezóny je tu!

Pre golfistov – vytrvalcov – na našej hlavnej stránke www.airportgolf.sk sme spojazdnili „SEMAFOR“. Takto sa každý deň dozviete, či je možné hrať ihrisko, a ktoré plochy sú sprístupnené… V zásade: Zelená – všetko funguje :) hráte na letné gríny Oranžová – zimné gríny a chipping uzavretý (napr. dnes) Červená – všetky plochy uzavreté. Clubhouse zatvárame tento týždeň.

Pár správ z klubu: Tešíme sa na predvianočné posedenie a bowlingovanie s našimi recepčnými, grínkeepermi a trénerom… Radi by sme zorganizovali „Trojkráľový turnaj“ – kto ste boli minule, viete, že to bol „vydarený golf“. A samozrejme, radi by sme, keby ste sa s nami zabavili na plese…

O všetkom vás budeme informovať!

Majte pekný týždeň!

19.11.2018

Ešte stále si u nás môžete zahrať

Milí priatelia,

stále sme otvorení… len sme trošku zmenili otváracie hodiny. Clubhouse je k dispozícii od 10:00 do zotmenia, ale ihrisko a tréningové plochy – ako sa vám zažiada :) Zatiaľ hráte na letných greenoch. Akonáhle sa nám zmení počasie – budeme sa hlásiť s úpravou hracích plôch, resp. opäť / tak ako minulý rok / sa vrátime k tzv. „Semaforu“ na web stránke, kde zistíte kedy môžete hrať alebo trénovať.

Aj uplynulý víkend sme sa s deťmi videli na tréningu – tento víkend to už bude teória :) a „vyučovanie“ skrátime na 1 hod. T. j. sobota aj nedeľa od 10:00 do 11:00.

No, a Vianoce sa blížia, takže ak by ste nevedeli čo do daru – tak napríklad aj „oprávnenie na hru“ určite poteší, a vy budete mať nového parťáka do novej sezóny… Prípadne vám darčekovú poukážku upravíme „na mieru“.

A nezabudnite na ples – vstupenky už tento týždeň v predaji!!!

Majte pekné dni!