Aktuality

15.3.2020

OZNAM: Areál uzavretý od 16.03.2020 až do odvolania!

Vážení členovia, golfisti, z dôvodu ochrany zdravia vás hráčov, zamestnancov a okolia, sme s rozhodli dočasne areál uzatvoriť úplne od pondelka 16.03.2020. Nebude možné využívať cvičné plochy ani ihrisko. Pre aktuálne informácie sledujte náš web, FB, prípadne sa informujte mailom info@airportgolf.sk. Ďakujeme za pochopenie a snáď sa čoskoro vidíme, hneď ako nám to situácia dovolí.

14.3.2020

OZNAM - recepcia zatvorená, ihrisko otvorené

Milí naši priatelia, golfisti, priaznivci, včera sme pristúpili k uzatvoreniu ihriska, recepcie. Po zvážení – vašich otázok, telefonátov, sms a správ, či aj ihrisko je uzatvorené pristupujeme od dnes k nasledujúcim krokom:

  • recepcia zatvorená / eleminovaním priameho kontaktu chránime personál, aj vás
  • ihrisko otvorené – možnosť hrať aj trénovať / ako pre golfistov, tak aj pre footgolfistov

Pre členov – hra zdarma.

Žiaľ, vaše drajvingové karty v tejto situácii nevieme momentálne nabiť – ďakujeme za pochopenie.

Pre vás ostatných – pokiaľ využijete ihrisko na hru – prosíme vás, riaďte sa našim cenníkom:

Máte tú možnosť, aby ste nám poplatok za hru poslali na účet:

  • IBAN SK5011110000001047163004UNCRSKBX
  • Do poznámky prosím uveďte vaše meno a dátum hry.

Drajving je v prevádzke – a automat funguje na 2 eurovky.

Základné poplatky:

  • golf: 19 eur / osoba / neobmedzená hra
  • footgolf: 10 eur / osoba / neobmedzená hra

Áno, je to viac menej neskontrolovateľné – kto bol, kto hral, ale je to o nás o ľuďoch, a je to v nás. Ďakujeme veľmi pekne za pochopenie, dobre si zahrajte, vyvetrajte hlavy, a verme, že všetko bude čoskoro OK.

Pekný deň vám všetkým!

14.3.2020

OZNAM: Ihrisko a clubhouse zatvorené!

Od soboty 14.03.2020 bude ihrisko a clubhouse uzatvorený až do odvolania. Veríme, že sa čoskoro uvidíme v zdraví na grínoch. Držme si palce!

10.3.2020

Ihrisko je po zime v skvelej kondícii, neváhajte a príďte si zahrať!

Milí priatelia,

sezónu sme odštartovali, bola by škoda nevyužiť prvé jarné lúče…

Ihrisko je snáď po zime v skvelej kondícii, na recepcii máme nové mladé tváre – šikovné dievčatá Vandu a Martinu, ktoré sa spolu s Mirkou budú na recepcii striedať. Chalani – greenkeepri – Maroš a Fero – sa postarali, aby ste mohli hrať čo najskôr, a ich skvelá robota bude viditeľná určite každodenne. S Alešom môžete trénovať už teraz – neváhajte si rezervovať svoj termín na t.č. 0904 888 098.

Ak ste sa ešte nedostali ku kalendáru turnajov – nahliadnite na našu web stránku.

Do pozornosti dávame aj letné tábory pre vaše ratolesti.

S detskými tréningami začneme v apríli, resp. ak nám bude počasie priať, tak aj skôr. Piatky a nedele – tak, ako ste boli zvyknutí.

Zároveň vás prosíme, ak máte možnosť darovania 2% – môžete tak učiniť aj v prospech nášho združenia. Nám to pomôže a budeme vďační za podporu, vás to nezaťaží, ale zároveň prispejete k zlepšeniu podmienok vo vašom – našom klube. Ďakujeme vám!

Majte pekný týždeň!

24.2.2020

DRIVING OTVORENÝ

S radosťou oznamujeme, že driving je už od dnes (24.02.2020) pripravený – hrať môžete z podložiek, chipping a putting je k dispozícii hráčom taktiež. Klub house otvárame v priebehu budúceho týždňa (cca streda 04.marec 2020 – podľa vylepšenia počasia) a recepcia vám bude k dispozícii v čase od 9:00 do 18:00. Tešíme sa na Vašu návštevu!

14.1.2020

Aktualizovaný cenník a kalendár turnajov

Milí priatelia, golfisti,

do nového roka nám dovoľte popriať vám pevné zdravie, kúsok šťastia (aj toho golfového), a množstvo pekných chvíľ na greenoch. Nech sezóna 2020 je pre vás taká zelená, ako sa len dá :)

S januárovými dňami nás čaká príprava na novú sezónu. Na postupne aktualizovanej stránke www.airportgolf.sk nájdete už nový cenník. Najväčšia zmena, ktorá sa týka členov klubu je zrušenie jednoeurového poplatku za hru, a pre nečlenov a mimoklubových hráčov pripravujeme akciové fee – aj mimosezónne, ale aj počas týždňa aj víkendov.

Tak isto je už aktualizovaný aj kalendár turnajov – môžete si plánovať vaše obľúbené turnaje, dovolenky, pre deti tábory…

Hádam čoskoro aj nasneží – v januári :) a greeny si trochu oddýchnu, aby sa znova na jar zelenali…

Majte pekný víkend!

9.1.2020

Začiatok sezóny s Alešom v Turecku

Začnite jarným golfom v Turecku!