Aktuality

Národný deň golfu, Fitting day a blížiace sa 10. výročie ihriska

Milí priatelia,

skvelá spoločensko-športová udalosť za nami… Krásne ceny rozdané na turnaji 4. ročníka „O pohár primátora mesta Nové Zámky“. Celkovým víťazom sa stal Juraj Vyskoč, ktorý si odniesol putovnú trofej, ako aj nádhernú prácu z rúk p. umelkyne Gordany Turuk. Celkové výsledky si môžete pozrieť na www.skga.sk, ako aj na našom FB profile. Všetkým srdečne gratulujeme a mestu Nové Zámky, p. primátorovi Otokarovi Kleinovi ďakujeme za spoločnosť a skvelú organizáciu jeho tímu.

Tento týždeň nás čaká piatkový turnaj 3. OPEN HCP powered by ARTINIT. Keďže je to piatok (malý víkend) – štartujeme o 12:00 – cannon štartom… Verím, že si viacerí viete nájsť voľné popoludnie, veď práca počká :) Postaráme sa o vás – občerstvenie pred hrou, po hre, a to ostatné už aj poznáte, a viete, s čím môžete počítať… Hladní a smädní nebudete. Nezabudnite, že je to tretie kolo z deviatich, a teda aj tento výsledok sa vám ráta…

V sobotu tu máme „Národný deň golfu“ – pozvite priateľov, známych, kolegov nech si prídu vyskúšať tento krásny šport… Srdečne pozývame!

V nedeľu je u nás na ihrisku od 10,00 do 16,00 „fitting“ – takže nabaliť palice (všetky) a vyraziť porovnávať a vyskúšať nové… Ktovie, možno vás niektorá osloví… Môžete si aj rezervovať svoju hodinku.

Blíži sa nám výročie – 10 rokov na našom golfe – 10 rokov s vami… Srdečne pozývame na turnaj a na večer v našej spoločnosti už 31. mája!

Oslavujeme, a zároveň rozdávame – vo forme akcie… Oplatí sa, vy golfisti viete, že áno – tak oslovte svojich známych:

Na všetky turnaje sa viete prihlásiť na recepcii klubu alebo na www.skga.sk.

Majte pekný týždeň!

Turnaj "O pohár primátora mesta Nové Zámky" už túto sobotu!

Milí priatelia,

už túto sobotu budeme mať opäť príležitosť stretnúť sa na turnaji „O pohár primátora mesta Nové Zámky“. Ide už o štvrtý ročník, kedy sa zídeme na veľmi príjemnom spoločenskom, ale aj športovom podujatí…

Dovolíme si dať vám golfistom do povedomia, že pri príležitosti 10. výročia otvorenia ihriska sme spustili akciu pre nových golfistov, začínajúcich, uvažujúcich, resp. koketujúcich s myšlienkou, že by si možno tento krásny šport aj vyskúšali… Jedinečná príležitosť spojená už aj s členstvom v klube za skutočne výhodných podmienok. Prečo? Pretože máme 10 rokov a chceme, aby nás milovníkov golfu bolo viac. Takže – priateľ, známy, rodič, junior, family, spolupracovník či šéf – podajte ďalej – akcia je platná do konca júna…

Ďalšie aktuality »

Aktuálne počasie


Národný deň golfu aj na našom ihrisku!

Aj u nás na ihrisku si v sobotu 25. mája 2019 môžete prísť ZADARMO vyskúšať golf. Pozývame týmto všetkých záujemcov, duchom telom športovcov aj nešportovcov, aby si prišli skúsiť tento krásny šport! Všetky tréningové plochy, palice a loptičky vám budú k dispozícii. Samozrejme aj my, ktorí vás usmerníme :-) Tešíme sa na vás!


AKCIA pri príležitosti 10. výročia ihriskaAIRPORT GOLF CLUB

Airport Golf Club bol založený v roku 2008 a je aktuálne prvým golfovým klubom v Nitrianskom kraji.

Členom aj návštevníkom ponúka výborné hracie podmienky – plnohodnotné 9-jamkové ihrisko, par 35 s dĺžkou 2500m, krytý a osvetlený driving range s dĺžkou 220 m, chipping area a putting green. Atraktívnymi doplnkovými aktivitami sú takisto footgolf, disc golf a lukostreľba. 

Túto sezónu vás navyše čaká niekoľko golfových akcií aj turnajov, takže teraz je ten najlepší čas, aby ste sa pridali k nám. Naším cieľom je poskytnúť vám čo najlepší golfový zážitok.Kde inde si môžete po golfovej hre oddýchnuť, než v pohodlí nášho clubhousu, kde vás ochotný personál priateľsky privíta a rád obslúži. Clubhouse má kapacitu až 70 miest, takže si zaručene užijete pekný výhľad na krásy nášho 9-jamkového ihriska.